Sayfa 51/79 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 629 madde; 401 - 408 arası.

Konu: GSDDE - GSD Denizcilik

5.75 AKTIF..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

halen cepte..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

pala nakıt verdi..malı aldı...

pala tamam.. mal sende para bende.. ama bu kadarda vurulmaz ki.. dikkat çekmek istiyorsan başka yollara başvur.. malsız çulsuzu seni izliyorum.. yakalarsam.....

bu arada bundan sonra, destek direnç yok, yön yok grafik yok, bilgi yok, sataşan yok.... boş muhabbet... çoookkkk

pala 7.08 direncıne gitmezsın diye 7.04 yazdım.. nakit verip malıma alınca biraz bozuldum.. bır anda malsız çulsuz kaldım.. bereket versın formda kımseler yok.. kendim çalıp kendim oynuyorum... böylesi çok zevkli... seni en kısa zamanda tenhada sıkıştırmam lazım..

mallarımın elimden alınmasına bozulmakta haklıymışım.. üstelik diğer senetlerle uğraşırken senı kıstıramadım..7.04 sattım 10 kademe üzerimdesin... 7.08 yakalarsam öperim...

Sayfa 51/79 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •