Sayfa 13/81 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 97 - 104 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1. Hub devre kesti hub a gore cok geride kaldi bedelsizi veren bu cok yukselis yapan hub buda coktan 4.40_45 arasi biyerde olmaliydi tahtaci bununla ilgilenmiyor bugun demek ki hub devre yi kestigine gore

2. Bu kağıt ky mezarlığı olabilecek cinsten mi? Temel yönddn sıkıntısız fakat GEDİK!

3. Forumda zaten kimse yok ama şunu anlamıyorum gerçekten bu kar ile hisse toplu olmasına rağmen ve gelecek vaad eden yüksek potansiyellerine rağmen nasıl hala bu kadar ucuz olabiliyor

4. Arkadaslar hissenin gidisati ne durumda? varmı yorumlayabilecek bir arkadas rica etsek

5.  Alıntı Originally Posted by Oksijen Yazıyı Oku
    Arkadaslar hissenin gidisati ne durumda? varmı yorumlayabilecek bir arkadas rica etsek
    İngiltere ve Karadağ aracı kurum lisans işlemleri başarılı olursa yeni bir vizyon olabilir yorum olarak bunu yapabilirim gidişatı bilmem

6. 5.20 olabilir demistik karli bilanco ile 5.65 tavav oldu 550 ustu kademeli ciktim tesekkurler spek

7. Bilançosu baya güzel. İştirak ettiği şirketlerde çok iyi, genelde yazılım şirketleri. Ama niye hala bu fiyatlarda anlamadim. Y.T.D.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hisse bu fiyattan %66 oranında bedelsiz ile bölünürse fiyatı 2.80 e mi düşecek?

Sayfa 13/81 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •