Sayfa 16/81 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 121 - 128 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1. Tek fiyat 26 dan verdim ben başka risk alalam
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. 2 TL den bir zamanlar 26 TL gelmiş ister uzaya gitsin kar cebe yakışır çok yoktu zaten 1 haftada yeter bana ama nereye gider bilmem kalanlara bol kazançlar
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. 26 dan verdiğim gyhol için 15.50 alım yaptım bakalım
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    26 dan verdiğim gyhol için 15.50 alım yaptım bakalım
    Dostum.aldinmi bugun

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dostum.aldinmi bugun

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    15,50 den 2000 tane aldım 26 dan vermiştim spek benimle oynuyor ****** oğlu acısını almaya çalışıyor millettende yok öyle dünya akşam boş tahtaya 40 bin lot taban yazan yavşağın elinden öyle alırım malları tavan hayırlı olsun yeni kalknma hayırlı olsun...
    Nakit kraldır.

6. sabah serbest alış yazdım 15,50 den ve 16 dan gelmiş ilginç bir şekilde neyse buda iyi şimdi spek düşünsün bakalım
    Nakit kraldır.

7.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    sabah serbest alış yazdım 15,50 den ve 16 dan gelmiş ilginç bir şekilde neyse buda iyi şimdi spek düşünsün bakalım
    Bu sefer kaçtan satmayi düşünüyorsun.

8.  Alıntı Originally Posted by yujil85 Yazıyı Oku
    Bu sefer kaçtan satmayi düşünüyorsun.
    Niye söyleyim benim yolum uzun bunda hele bir tek seans çıksın o zaman göreceğim
    Nakit kraldır.

Sayfa 16/81 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •