Sayfa 18/81 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 137 - 144 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1. Düşündüğüm gibi satanların almasina firsat vermedi yolumuz uzundur inş

2.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    Şirketimizin Gedik Portföy Yönetimi A.Ş. unvanlı şirketteki 5.299.858,66 TL nominal tutarlı paylarının, yaptırılacak değerleme sonucunda belirlenecek hisse bedelleri üzerinden, Gedik Yatırım Holding A.Ş.'ne devir edilmesine ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurumuz 09.01.2020 tarih ve 2020/4 sayılı Sermaye Piyasası Kurulu Bülteni'nde olumlu karşılandığına ilişkin açıklamamız 10.01.2020 tarihinde yapılmıştır.

Bugün Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 04.02.2020 tarihli toplantısında,

06.12.2019 tarih ve 1948 sayılı yönetim kurulu kararı çerçevesinde 20.12.2019 tarihinde hazırlanan değerleme raporuna istinaden,

Şirketimizin "GEDİK PORTFÖY YÖNETİMİ ANONİM ŞİRKETİ" unvanlı şirkette sahibi bulunduğu beheri 1,12 TL itibari değerde toplam 5.299.858,66 adet hisenin tamamının 5.935.841,70 TL. bedelle Gedik Yatırım Holding A.Ş.'ne devredilmesine ve Hisse Devir Sözleşmesi imzalanmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Bu haberin yükselmesinde reel olarak zerre etkisi olmaması lazım. Yükselmesi tamamen malın toplu olması ile alakalı bence. Son kalan bir miktar malı da yarın kazara tavan yaparsa verip “allah yolunu açık etsin” derim. Kalanlara da sağlıklı ve bol tavanlı günler dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by brasi Yazıyı Oku
    Bu haberin yükselmesinde reel olarak zerre etkisi olmaması lazım. Yükselmesi tamamen malın toplu olması ile alakalı bence. Son kalan bir miktar malı da yarın kazara tavan yaparsa verip “allah yolunu açık etsin” derim. Kalanlara da sağlıklı ve bol tavanlı günler dilerim.
    Hikaye bitti mi diyorsunuz? Biz daha yeni başlayacak diye bekliyoruz. Bilançoyu ve bedelsiz için genel kurulu görmeden ayrılacak mısınız?

4.  Alıntı Originally Posted by yujil85 Yazıyı Oku
    Hikaye bitti mi diyorsunuz? Biz daha yeni başlayacak diye bekliyoruz. Bilançoyu ve bedelsiz için genel kurulu görmeden ayrılacak mısınız?
    Ben hikaye bitti gibi bir şey demedim. Sadece yükselişin sebebi bu habere dayandırılıyorsa, sebebin abartıldığına vurgu yaptım. Bilanço beklentisini bilemiyorum. Bedelsiz de sadece Psikolojik etki dışında bir etkisini bilmiyorum.

5. Benim teorim şu şekilde; işlem hacminin ve derinliğin arttırılması için halka arz süreci yaşanabilir. Hem yüksek fiyattan halka arz yapılır hem de yeni girişim sermayesi için fon oluşturulur. Ne dersiniz?

6. Piyasa yapıcılığı sistemi sona erdi diye kap a haber düştü bu durumu bilenler açıklayabilir mi?

Sayfa 18/81 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •