Sayfa 20/81 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 153 - 160 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1. İnanamıyorum.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

GYHOL Solo 2020/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 372255365 Yıllık Değ%:3485

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Kara bak 1 lira dan 22 tl ye bosa gitmemis bu hisse patron vizyon sahibi 372 milyon kar etmis sirketi helal olsun yatirimcisina 1 21 vermis daha da yukselir bu karla

4. Şu şeyi hesaplasınıza ya bu karı temettü olarak versi 1 lota kaç para verecek

5. Karı GEDİK hissesine sahip olmasından geliyor. GEDIKIN fiyatını yukseltince bu da karda görünüyor. GEDİK fiyatı 4 liradan 21 liraya çıkmış. fk 21 dd 8 tekrar 4 liraya inmemesi için neden göremiyorum. o zaman bu hisse de iner . kısaca dikkat edin.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Karı GEDİK hissesine sahip olmasından geliyor. GEDIKIN fiyatını yukseltince bu da karda görünüyor. GEDİK fiyatı 4 liradan 21 liraya çıkmış. fk 21 dd 8 tekrar 4 liraya inmemesi için neden göremiyorum. o zaman bu hisse de iner . kısaca dikkat edin.
    Yasemin hanım,hisseyi biraz acarmısınız. Bu olağanüstü kar nereden gelmiş,nasıl oluşmuş MÜMKÜNSE
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

7. Yükselmesinin ardında iyi bilançonun yanında yüksek oranda temettü dağıtacak olması , göz önünden kaçırılmaması gerektiğini hatırlamamız gerekir...

8. Yaw hala kar gedikten geldi diyorlar ya ulan hisse başı 17 lira karı var ister gedikten gelsin ister uzaydan gelsin mevcut kar ile 1.9 fk oranından işlem görüyor kardeşi gedik in fk sı 21 daha ne diyeyim doya doya bilançonun keyfini çıkarıyoruz onada sebep oluyorlar

Sayfa 20/81 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •