Sayfa 50/81 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 393 - 400 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1. Atak yapmak istiyor ama başarısız oluyor kaleyi feth edemiyor satmak için çok hevesli bir yatırımcı var şu an için
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. 3.2 milyonu geçti lot hacmi zaten 4. 2 milyon lot var bundan sonra durulur ve bir yöne yüksek hacimle kırılım olur ama hangi yöne bilemem

3. 04.12.2020 tarihli Yönetim Kurulu Karari ile Ortaklığımız Esas Sözleşmesi'nin 6'ıncı maddesinde belirtilen yetki çerçevesinde, yeni yatırımlarda kullanılmak üzere Şirketimizin, 300.000.000 - TL (Üçyüzmilyon) Türk Lirasına kadar bir yıl içerisinde farklı vadelerde bir veya bir defadan fazla olmak üzere, Türk Lirası cinsinden yurt içinde halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satılmak üzere iskontolu ve/veya kupon ödemeli, değişken faizli ve/veya sabit faizli, borçlanma aracı ihraç edilmesine karar verilmiştir. Borçlanma aracı ihracı başvuru formu ekte yer almaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    ---------------
    Bu haber düştü yorumu olan var mı?
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4. 300 milyonluk nitelikli yatırımcıya borçlanma yapabiliyorsa bu şirketin kredibilitesini gösterir bu dönemde kimse kimseye bu parayı vermez

5.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    300 milyonluk nitelikli yatırımcıya borçlanma yapabiliyorsa bu şirketin kredibilitesini gösterir bu dönemde kimse kimseye bu parayı vermez
    Haftaya nasıl yansır hisseye acaba? Yeni yatırımlar ibaresi de dikkat çekici ve 300 milyon lira az değil.
    Şirket zaten 1 milyar lira piyasa değeri..
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

6. Olumlu olur bence

7. Sessizlik iyidir burda ki insancıklar a kalsa bu kağıt zaten bi yere gitmez milyon TL ler den bahsediyoruz ytd
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Olumlu olur bence
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 50/81 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •