Special Days Image
Sayfa 65/81 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 513 - 520 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1. hep ağlıyorsunuz , hep ağlıyorsunuz :D

2. Ben inveo ve vertu biriktirecem yanlız vertu da bir dümenler dönüyor baskı var. Müthiş kara buralarda olması akıl karı değil 26-35 arasında sıkıştırdılar. İkisindede toplamaya devam. Sadece sabır...

3. ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. burası baya sessiz kalmış bürüt takasa da girdi hisse ama sermaye artırım tarihi sanırım açıklanmadı bu bedelli işi sanırım ky ye agır geldi lot başı 2 tl ödemek ama bilanço verileri ve yatırım bankacılık beklentisi sanırım hisseye bir canlılık getirecek gibi ky kısmeti bakalım nerelerden olacak.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. Mercek Hocam hayırdır buralar çok sessiz kalmış 3 aydır yazan yok nerde bu millet pusuda mı yoksa çekip gittiler mi?

6.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Mercek Hocam hayırdır buralar çok sessiz kalmış 3 aydır yazan yok nerde bu millet pusuda mı yoksa çekip gittiler mi?
    bu hafta yani yarın şu sermye artışı kesinleşse burası bayram yerine döner gibi bu kadar kasması bir haberin yakında düşecek olması gibi geliyor bana bakalım yarın neler yapacak.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7. Banka onayi gelmeden sermaye artirim onayi gelmeyecektir

8.  Alıntı Originally Posted by Furkand Yazıyı Oku
    Banka onayi gelmeden sermaye artirim onayi gelmeyecektir
    25 Eylül tarihinde banka onayı gelmiştir

Sayfa 65/81 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız