Sayfa 66/81 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 521 - 528 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

Bedelli sermaye arttırımı ile eski zirvelere yol alabilir...

2.  Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Bedelli sermaye arttırımı ile eski zirvelere yol alabilir...
    haber güzel ama haberin arkasında bedelli var . umarım bedelli haberi geç düşer .ytd

Bu haftayı tavan zinciri ile kapatabilirse bedelli bal börek olacaktır

4.  Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Bu haftayı tavan zinciri ile kapatabilirse bedelli bal börek olacaktır
    şimdilik silkeleme işlemleri yapıyor diyecem de hisse zaten toplu kimi silkeleyecek bilmiyorum işlem hacmini çogaltarak yatırım bankası oldugunu kanıtlamaya çalışır gibi bir görüntü var kısmette ne varsa o olacak bedelli günü açıklanırsa fena olmaz
    Son düzenleme : mercek2; 29-09-2021 saat: 13:20.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. 110 üstü kapanış umuyorum. toplama alanı gibi duruyor eski hareketlerine bakarsak. güvendigim indikatörlerde bozulma görmedim ama gedikte bozmuş . ytd

6.  Alıntı Originally Posted by asa1979 Yazıyı Oku

110 üstü kapanış umuyorum. toplama alanı gibi duruyor eski hareketlerine bakarsak. güvendigim indikatörlerde bozulma görmedim ama gedikte bozmuş . ytd
    iki gündür tavanda vermediklerini bu gün döşeyip geri alma derdine düşecek ama 30 milyon sermaye ile yatırım bankacılıgı olmaz ve şu sermayeyi kısa zamanda açıklar gibi bakalım spk ne diyecek yarısını da bedelsiz ver dermi görecegiz. halka açıklıgı %18 piyasadaki hisse sayısı 5 499 000 bin lot ve bu gün yarısı kadar yani 2 230 027 lot işlem yaptı al gülüm ver gülümle cesareti olan beri gelsin dercesine gıcık.

7. Bigpara Haberler Kap Haberleri KAP ***GEDIK* *GEP* *INVEO*** INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)KAP ***GEDIK* *GEP* *INVEO*** INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) 27.09.2021 - 08:00
    PAYLAŞ
    Flip
    KAP ***GEDIK* *GEP* *INVEO*** INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***GEDIK******GEP******INVEO*** INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [GEDIK, GEP]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    26.08.2020 - 24.02.2021 - 06.04.2021 - 30.06.2021 - 02.07.2021
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sayın Paydaşlarımız Şirketimizin 02.07.2021 tarihinde yaptığı açıklama ile Yatırım Bankası kuruluş izni için gerekli başvuru evrak setinin hazırlandığını ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na resmi başvurunun yapıldığını duyurmuştuk. 25.09.2021 tarihli Resmi Gazete'de duyurulduğu üzere Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından Yatırım Bankası kuruluşu başvurumuz onaylanmıştır. Inveo Yatırım Holding A.Ş., 300.000.000 TL sermaye ile kurulacak Yatırım Bankası'nda %74,999 oranında hisseye sahip olacak ve sermayeye 224.997.000 TL nakit bedel ile katılacaktır. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş., kurulacak Yatırım Bankası'na %25 hisse oranı ile katılacak olup, kalan hisseler grup şirketlerimizden Inveo Portföy Yönetimi A.Ş. ile birlikte Erhan Topaç ve Onur Topaç arasında eşit şekilde paylaşılacaktır. Bundan sonraki süreçte çalışmalarımıza faaliyet izni almak üzere devam edecek, gelişmeleri önümüzdeki dönemde kamuoyu ile paylaşacağız. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

VARAN BİRDİ

8. INVEO*** INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sayın paydaşlarımız Yönetim Kurulu'nun 22.09.2021 tarihinde aldığı karar doğrultusunda, Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı olan, INVEO Alfa Uluslararası İş Geliştirme Yönetim ve Yatırım A.Ş.' ye küresel genişleme planlarımız ve büyüme stratejimiz çerçevesinde 5.600.000 TL sermaye avansı verilmesine karar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

VARAN İKİ

Sayfa 66/81 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •