Sayfa 69/81 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 545 - 552 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku

2. Uzun süredir takip edip gevşemesini beklediğim hissede bugün pozisyon aldım. Bol kazançlar.

3. Kesmeyecek misin ?

4.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Kesmeyecek misin ?

5. 743 : KAP *** INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. *** GEDIK,INVEO *** İhraç Tavanına İlişkin Bildirim

İhraç Tavanına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? : Hayır
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 2022-01-04
    İhraç Tavanı Tutarı : 500000000
    Para Birimi : TRY
    İhraç Tavanı Kıymet Türü : Borçlanma Aracı
    Satış Türü : Nitelikli Yatırımcıya Satış
    Yurt İçi / Yurt Dışı : Yurt İçi

Ek Açıklamalar
    Sayın Paydaşlarımız' Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 04.01.2022 tarihli toplantısında, Sermaye piyasası
    mevzuatı çerçevesinde Şirketimizin esas sözleşmesinin 6. maddesinin verdiği yetkiye istinaden' Şirketimizin
    500.0000.000(Beşyüzmilyon) Türk Lirası'na kadar bir yıl içerisinde farklı vadelerde Türk Lirası cinsinden yurt içinde
    halk aarz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satılmak üzere ihraç edeceği finansman bonosu ve/veya tahvillerine
    ilişkin yeni bir ihraç tavanı ve bu amaçla hazırlanan ihraç belgesinin onayı talepleri ile Sermaye Piyasası Kurulu’na
    başvuruda bulunmasına karar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

-KAP-

6. "Sayın Paydaşlarımız,

Şirketimizin 29.11.2021 tarihli "Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Hisse Alımı Hk." başlıklı Özel Durum Açıklaması'nda özetle, ülkemizin Sermaye Piyasaları'nın önümüzdeki dönemde hızlı gelişimine devam edeceğini ve yatırımcı tabanının hem yurtiçinde hem de yurtdışında gelişmesini beklediğimizi ifade ederek, bu beklentiler çerçevesinde Şirketimizin stratejisi ve ülkemize olan güvenimiz ile uyumlu olacak şekilde Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin 252.000.000 TL tutarındaki çıkarılmış sermayesinden Hakkı Gedik'e ait olan 50.400.000 TL nominal tutarlı payları vadeli bir ödeme planı ile 235 milyon TL bedel (pay başına 4,663 TL) üzerinden satın alma konusunda Hakkı Gedik ile anlaşmaya vardığımızı kamuya açıklamıştık.

Bu bağlamda, söz konusu pay alımının gerçekleştirilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu'na yapılan başvurumuz Sermaye Piyasası Kurulu'nun 06.01.2022 tarihli kararıyla olumlu karşılanmıştır. Söz konusu karara istinaden yapılacak pay devri işlemleri sonucunda şirketimizin Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş.' deki pay oranı %63,04' e çıkacaktır.

Süreçle ilgili gelişmeler önümüzdeki dönemde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

NOT: GEDIK dün ki kapanışı 7,99 TL.

Sayfa 69/81 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •