Sayfa 78/81 İlkİlk ... 28687677787980 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 617 - 624 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by asa1979 Yazıyı Oku
    Inveo hakkında düşüncelerim

1- estonyadaki troya kripto para şirketi 2020 pandemi başlangıcında alınmasına ragmen neden faliyete geçmedi. 2 sene olmuş 3. Seneye giricek

2- 2021 senesi hisse 200 lere giderken patron satışı oldu yüklü miktarda niye geri alım yapmıyor sahibi , onuda geçelim gedik yatırım hisselerini inveoya sattınız hisselerin yerine inveo hissesi neden almadınız.

3- gedik yatırım şubeleşme konusunda 30 şubeyi geçti , şu internet çagında ne geregi vardı ,hesap açmak için şubeye mi gidiyor insanlar. Bu karlılıgı düşürmücek mi , türk bayan milli veleybol takımına sponsor olundu . Hedef kitle kim bunu yaparken veleybol izleyenler genelde borsacı mı oluyor. Yada amaç gedik yatırımı bi güzel boyayıp satmak mı bukadar şubeleşmedeki amaç .kime satıcaksınız araplara mı gedik yatırımın felaket kötü yöneltigini düşünüyorum . Sen sponsorluk anlaşmasını yapıcagına sosyal medyaya versen aynı parayı geri dönüşü inanılmaz olurdu . Adamların youtube yayını var canlı akıllara zarar mikrofunu kesilir . Grafik yorumları ben bile daha iyisini yaparım.adamamlara bi sistem kurun sponsor olucagına, topu topu 30 40 kişi geliyor yayına bide. çakma borsa yayını yapan youtuber lar bile 500 600 kişiyle yayın yapıyor. Kızları vipten izlemek istiyorsanız gidin bilet alın şirketi niye alet ediyorsunuz

4- banka faliyet iznini alamadı bi türlü ,en son faliyet izni alan golden global yatırım bankası faliyet iznini kuruluş izninden itibaren 7 ay sonra almış, bizimki kuruluş izninden 10 ay geçti hala izin yok . Tspb başkanısınız kredi notumuz böyle şöyle oldu diyorsunuz .nerde izin hadi izin gelse bile siz yine baskılarsınız.

5- bu geri alım aslında geri verim projesi mi. Patron 2021 de sattıgı lotları neden geri almıyor şirketine güvenmiyor mu ?

6- geri alım bi türlü bitmiyor kafasına göre alıyor. yıllık yüzde 5 eksideyiz tl karşında yüzde 80 enflasyon var neden almıyorsun ederi bu olarakta mı görmüyorsun

Yatırım tavsiyesi degildir kendi düşüncemdir kimseyi baglamaz.
    "Inveo Yatırım Bankası'nın faaliyet iznine yönelik olarak BDDK'ya başvuru yapıldı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan şirket açıklaması aşağıda bulunuyor:

Şirketimizin %74,999'una sahip olduğu 300 Milyon TL sermaye ile kurulan Inveo Yatırım Bankası A.Ş.'nin faaliyet iznine yönelik yapılan çalışmalar tamamlanmış olup, BDDK'ya faaliyet izni için bugün başvuru yapılmıştır.

Sürece ilişkin önemli gelişmeler önümüzdeki dönemde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1036611
    "

Banka faaliyet izni başvurusu 10-06-2022 de yapıldı. 19 gün önce.

2.  Alıntı Originally Posted by sailor06 Yazıyı Oku
    "Inveo Yatırım Bankası'nın faaliyet iznine yönelik olarak BDDK'ya başvuru yapıldı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan şirket açıklaması aşağıda bulunuyor:

Şirketimizin %74,999'una sahip olduğu 300 Milyon TL sermaye ile kurulan Inveo Yatırım Bankası A.Ş.'nin faaliyet iznine yönelik yapılan çalışmalar tamamlanmış olup, BDDK'ya faaliyet izni için bugün başvuru yapılmıştır.

Sürece ilişkin önemli gelişmeler önümüzdeki dönemde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1036611
    "

Banka faaliyet izni başvurusu 10-06-2022 de yapıldı. 19 gün önce.

Sayın Paydaşlarımız;

Şirketimizin 02.07.2021 tarihinde yaptığı açıklama ile Yatırım Bankası kuruluş izni için gerekli başvuru evrak setinin hazırlandığını ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na resmi başvurunun yapıldığını duyurmuştuk.

25.09.2021 tarihli Resmi Gazete'de duyurulduğu üzere Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından Yatırım Bankası kuruluşu başvurumuz onaylanmıştır. Inveo Yatırım Holding A.Ş., 300.000.000 TL sermaye ile kurulacak Yatırım Bankası'nda %74,999 oranında hisseye sahip olacak ve sermayeye 224.997.000 TL nakit bedel ile katılacaktır. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş., kurulacak Yatırım Bankası'na %25 hisse oranı ile katılacak olup, kalan hisseler grup şirketlerimizden Inveo Portföy Yönetimi A.Ş. ile birlikte Erhan Topaç ve Onur Topaç arasında eşit şekilde paylaşılacaktır.

Bundan sonraki süreçte çalışmalarımıza faaliyet izni almak üzere devam edecek, gelişmeleri önümüzdeki dönemde kamuoyu ile paylaşacağız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

3. Net Dönem Karı veya Zararı: 521600985

4. Trilyon mu o eski parayla.Nasıl holdingmiş öyle?

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Cok ayak suruyor son zamanlarda. Maliyete gecsin bir kac kurus verip cikicam. Iyice civitti.

6. Bu tahta çok zaptı rap altında..Girecek olanlar buna göre hareket etmeli.Gecen gün sattım tavan oldu.Sonra aldım nerede ise taban olacak...işte bist işte borsa.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şişirme bir hisse fiktif gönderilen bir bilanço karı ve Gedik yatırım ın son borsa operasyonundaki zararı buraya finansal borç olarak yansımış sattım çıktım matrikstende sildim..

Çok volatil herkes sattıysa yolumuza bakalım

Sayfa 78/81 İlkİlk ... 28687677787980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •