Sayfa 80/81 İlkİlk ... 307078798081 SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 633 - 640 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1. Küçük yatırımcıda kalmamış. Bunun fiyatı patrona kaldı.

2. Şahsi kanaatim kkm den bu kadar hızlı kurtulma çabalarının nedeni bir an kkm belasından kurtulup rahatça hükümete çık yük olmayacak şekilde son bir devalizasyon müteakiben belki yabancı gelir sonra yükselişe devam. Borsa devam eder aracaı kurum karları hızlı yükselişe devam eder. Tahminim bu yıl 3. çeyrekte geçen senenin tamamındaki karı verecektir. Yatırım bankasının çalışmalarına başlaması ile hikaye devam eder. halka arz edecek bir şirket bulurlar.... Benim şahsi kanaatim geleceğim mantıklı şirketlerinden.

3. 70-80 lere yolcu gibi

4. Bu kadar iştirak1 aracı kurum 1 banka sahibi bir şirketin üçlü rakamlarda olması lazım..

5. ilk hedef 70 ondan sonrasına bakarız diyor sanki teknik

6. Bu hafta artık 60 lı rakamların üzerinde kapanışlar şaşırtıcı olmayacaktır.. Teknik olarak mükemmel..

7. Bu çeyrek efsane kar bekliyorum. Borsadaki hacimler 2 çeyreğe göre neredeyse 2 katına çıktı fon yatırımcısı neredeyse yüzde 30 arttı, fonlardaki kardan yüzde alıyorlar onu hesaba katarsak 2 milyar kar gelirse şaşırmam. FK 4 altına iner gelecekte güzel şeyler olabilir. Enn büyük sorun dışarısı kötü ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    bu çeyrek efsane kar bekliyorum. Borsadaki hacimler 2 çeyreğe göre neredeyse 2 katına çıktı fon yatırımcısı neredeyse yüzde 30 arttı, fonlardaki kardan yüzde alıyorlar onu hesaba katarsak 2 milyar kar gelirse şaşırmam. Fk 4 altına iner gelecekte güzel şeyler olabilir. Enn büyük sorun dışarısı kötü ytd.
    dönem karı (zararı) 3877747141 (09/2023) 957847276 (09/2022)

Sayfa 80/81 İlkİlk ... 307078798081 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •