Sayfa 76/81 İlkİlk ... 26667475767778 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 601 - 608 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1. perşembe gecesi faliyet izni gelir cuma sabahı emirler tavandan ytd.

2. YTD

3. Bedelsiz onayı , inveo bank faliyet izni ,ichain yatırım holding haber bekleniyor , inveo ventures haber bekleniyor ,bogaziçi ventures yüzde 20 ortaklık ( bunuda halka arz edebilirler ) ,hivc girişim halka arz (2023) .beklenti çok ama fiyatladıgı bedelsiz ve banka bence her an farklı haberlerde duyabiliriz ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bugün Kağııdın niye tavana kadar (39.) gittigi şimdi anlaşıldı..!!
    İçerden ( spk dan.) Bedelsize onay geleceğini biliyorlardı demekki.!!
    Elinde hisse olanlara hayırlısı ,Bereketli kazançlar olsun diyeyim..

5.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bugün Kağııdın niye tavana kadar (39.) gittigi şimdi anlaşıldı..!!
    İçerden ( spk dan.) Bedelsize onay geleceğini biliyorlardı demekki.!!
    Elinde hisse olanlara hayırlısı ,Bereketli kazançlar olsun diyeyim..
    Gecen hafta bende almistim ama az miktar. Bugun al sat yaptim. Bi corba parasi birakti. Daha gidecegi yolu var. Bir mani olmaz ise 50 leri rahat gormesi lazim.

Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Şirket,Sürekli kendi hisselerini geri alım yapıyordu..
    Benim mantığıma göre,Şirket sahibi kağıtlarını her fiyattan borsadan geri alıyor ise,O Kağıdın gideceği yol var demektir...
    Benzeri durum,AKSA Hissesinde oldu,Kagıdı 35-37 civarından toplayan şirket ortağı Mr Lodrik ,Hissenin ve Şirketin geleceğine güvenirdu ki o işlemi-alımları- yaptı..Kağıdın fiyatı bugün 60.TL Üzerinde,ve Lodrik keyif kahvesini içiyordur..
    Benzeri durum,İNVEO Şirketinde ve Hisselerinde olacağını tahmin ediyorum..
    Ha,Bu kağıt bende var mı.? Yok.
    Bir ara ,Hisse 32-34 arasında gidip gelirken,100-200 lot alıp satardım.Başka maceralara girince bunun peşini bıraktım..
    Kağıt bugün 40.TL..
    Bekleyenler için hayırlısı olsun,derim..

7. ichain holding inveo deltayı neden aldıgını herkez es geçmiş. bence çok büyük bir haber.

06.11.2020 tarihinde atılan kapa bakarsak hem Elektronik Cüzdan hem de Kripto Varlık Borsası lisansı olan pasif şirketin artık faliyet haberi gelebilir ytd.

Türkiye ve dünyada belirgin bir hızda öne çıkarmıştır. Bu kapsamda, dijitalleşen dünyada şirketimizin uluslararası misyonuna uygun bir konumda olmak hedefiyle Kripto Varlık ve Elektronik Cüzdan alanında hizmet vermek üzere iştirakimiz INVEO Delta üzerinden, Estonya Cumhuriyeti'nde kurulu TROYA OÜ ve iştiraki EQUUS OÜ'nün satın alınmasına karar verilmiş, hem Elektronik Cüzdan hem de Kripto Varlık Borsası lisansı olan pasif şirketin en kısa sürede faaliyete geçirilmesi için çalışma başlatılmıştır. Çeyrek asırdır sermaye piyasalarında sunduğumuz hizmet kalitesini, yeni nesil dijital ürünlerde sunacak bu iştirakimiz ile ilgili gelişmeleri önümüzdeki dönemde kamuoyu ile paylaşacağız. INVEO Yatırım Holding ve iştirakleri olarak çeyrek asrı aşkın süredir sermaye piyasalarının gelişimini odağımıza alarak yürüttüğümüz vizyon ve misyonun yanı sıra ülkemizin bayrağını uluslararası arenada, bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ile en iyi şekilde temsil edeceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sayfa 76/81 İlkİlk ... 26667475767778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •