Sayfa 904/920 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914 ... SonSon
Arama sonucu : 7355 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: GOODY - Goodyear

1.  Alıntı Originally Posted by yukselc Yazıyı Oku
    sayın TUNGA;

sözünü ettiğiniz;

"The Goodyear Tire & Rubber Company, şirketimizle arasındaki Teknik Destek ve Lisans Sözleşmelerine istinaden 2010-2017 yılları arasında ödenen lisans bedellerinin bir kısmını ilgili faizleri ile birlikte, şirketimize geri ödeyecektir. Bu bağlamda, Goodyear Tire & Rubber Company tarafından vergi öncesi tutar olarak 198,946,320-TL, 2019 yılı Aralık ayı içinde şirketimizin hesabına yatırılacaktır." konusu bilgim dahilindedir. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/804457

asıl önemli olan bilançodaki "SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI (ZARARI)" kısmıdır. 2018 12 aylık döneminde 163.785.650 tl olan kar rakamı 2019 12 aylık bilançosunda % 99.3669482 oranında artarak 326.534.452 tl sına yükselmiş durumdadır.

her ne şekilde olursa olsun şirketin kasasına giren her değer yatırımcının lehindedir.
    Sn. Yüksel,

Good year’ın bilançosunu ben de çok beğeniyorum. Özellikle son çeyrek banka kredilerinin önemli miktarda azaltılıp Esas faaliyet karının geçen yılın iki katına çıkması çok çok iyi...

Ama gelin görün ki kötü piyasada iyi-kötü hisse farketmiyor: bütün hisseler düşüyor...

virüs belası yurtdışı piyasaların balonunu patlattı...

Bizim ekonomi de hassas ve kırılgan yapıda olduğu için, piyasalarımızda balon olmasa da dışardaki olumsuzluktan çok etkileniyoruz.

İyi zamanda kötü hissede olmayla kötü zamanda iyi hissede olmanın arasında hiçbir fark olmadığını da tekraren tecrübe ediyoruz.

Hisse iyi de olsa kötü de olsa tepesinin %10 aşağısına stop koyup harfiyen uygulamak lazım...

Ha döndü ha dönecek-satarsam yükselirse ne yaparım korkusu elimizi kolumuzu bağlıyor maalesef...

Saygılar...

2. kiymetli goodyear ortaklari

henuz senet satin almadim ancak yuksek ihracat orani ve yuksek faaliyet karliligi nedeniyle goodyeara ortak olmayi dusunuyorum. endiselendigim husus aralik ayinda dusen haber uzerine ana sirketten geri alinan lisans vb ucretler kaynakli. ana ortak uluslararasi goodyearin turkiye good year a yaklasimi sagimlik inek seklinde mi acaba? aha hissedariyle dava konusu olan bir ihtilaf mi varmis yani ortada, uzun sureli ortaklik icin uluslararasi good yearin onumuzdeki donemde tekrar bu tarz yuksek ucretlendirme vb girisimlerinde bulunmasi ihtimali oldukca endise verici sahsim adina.

bu hususta bilgili olan ortaklar ne dusunur ve paylasirlar acaba?

tesekkurler
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

Ooo maliyetime kadar inmiş bugün.
    Neyse 3.60 lardaki gap i almış en azından.
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

bist100 günü 7.76 f/k oranıyla kapattı. aşağıdaki dosyada tüm hisselerin dd, pd/dd, günlük kar, açılış,yüksek,düşük,kapanış,volum değerleri excel formatında gösterilmiştir.
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

5. 3,5 maliyetli malı 5,15 den verdiydim...

Sen tut gepi şeyeder deyi bekle..

Tekrar mala gir..

Çitiyi çitilemek eyiymiş..

Yarın malı sokarsın inşallak..

Papaz papazı sıraynan..............
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

6.  Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    3,5 maliyetli malı 5,15 den verdiydim...

Sen tut gepi şeyeder deyi bekle..

Tekrar mala gir..

Çitiyi çitilemek eyiymiş..

Yarın malı sokarsın inşallak..

Papaz papazı sıraynan..............
    Abisi amerikada her gün yeni tarihi dip. Bakalım bu ne bok yiyecek.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

7.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Abisi amerikada her gün yeni tarihi dip. Bakalım bu ne bok yiyecek.
    Çokta eskimdeydi..

Şirketi satsan on lire eder..

Adi ve sulandırılmış kazancına yeniden nası yaparımı ekle..

Abisi ben miyim..?

Şirket bulu çük,yersen..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

defter değeri olan 3.34 e kadar bakalım satacaklarmı?
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 904/920 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •