Sayfa 2/20 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 153 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Cafe Aktüel

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,209
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    en azından FARKLI bir fikir göreceksin
    ezber tekrarı ve tek sesli ortamadan sayemde uzaklaşmış olacaksın
    hadi iyisin

sizin şu adolf hitler ağbeyinizin

çok sevdiğim bir lafı var.. :

"Halkı Demokrasi ve Özgürlük diye yola çıkar, sonra istediğin yere götürürsün.."

hadi sana da kolay gelsin madem..

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Küfür ettiği için uzun bir sure ceza alan adam gelmis burda ahlak dersi verip başlık açıyor.. Utanmasam o ettiği kufurleri burada paylasirim ama ben utaniyorum kendisi utanmak yerine gidip birde başlık açarak kendisinin asıl isinin ne olduğunu bir kez daha gosteriyor.. Eger bu şahıs isterse son ettiği küfürleri burada paylasirim ozaman güzel bir başlık açmış olur..

İnsanlarin akliyla dalga geçmeyin.
    işine bak sen ben sadece kendimi savundum

Alıntı Originally Posted by RePuLSe Yazıyı Oku

sizin şu adolf hitler ağbeyinizin

çok sevdiğim bir lafı var.. :

"Halkı Demokrasi ve Özgürlük diye yola çıkar, sonra istediğin yere götürürsün.."

hadi sana da kolay gelsin madem..
    sana o cam muhafazalı tek görüş ve küfürlerin havada uçuştuğu hayal dünyasında bol ezber tekrarı diliyorum

Kufurlerinu paylasayim mi burdan ? Küfürle savunup sonra kendini aklamaya mi calisiyorsun ? Ozurdileyip susacagina küfür etmeyi doğruymuş gibi gosteriyorsun. Kaybol..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Küfürbaz olduğu için ceza alan biri gelmiş akil veriyor ahkam kesiyor.. Haydi ya..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kufurlerinu paylasayim mi burdan ? Küfürle savunup sonra kendini aklamaya mi calisiyorsun ? Ozurdileyip susacagina küfür etmeyi doğruymuş gibi gosteriyorsun. Kaybol..
    küfürlerin kralının yapıldığı ortamda sürekli yazan sensin
    benimkisi istisnai ve savunmaya yönelikti
    hadi dükkanın önünü kapatma

Küfürün istisnasi mi olur hala savunuyorsun.. Küfürbazsin hala küfürü savunuyorsun.

Çakma cafeci seni...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Sayfa 2/20 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •