Sayfa 3/104 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 826 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Batı İlk Defa Böyle Net Tavır Koydu

1.  Alıntı Originally Posted by xnergy Yazıyı Oku
    Aynen Katılıyorum.hadi bunları geçtim ülkedeki muhalefete yapılanlarda ortada ellerinden gelse televizyona çıkarmayacaklar,bunları görmezden gelipte, batı işgüzar demek abes kaçar.
    Aslında bu konuda Sn.rumenigenin görüşlerini merak ediyorum.
    Başlığı açan kişi olarak Batı'nın bu ''çifte standardının'' benzerini kendi vatandaşına, yurtdaşına uygulanması hususunda ne dersiniz?
    Samimiyetle.
    HAYIR cephesinde yer alan bu vatanın evlatlarının, TC kimlik belgesi taşıyanların, ekmeğini bu topraklardan kazanıp vergisini bu devlete ödeyen kişilerin salon iptallerine, elektriklerin ve ses sistemlerin kapatılmasına, izin başvurularının reddedilmesine...
    Ne diyorsunuz???

Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Aslında bu konuda Sn.rumenigenin görüşlerini merak ediyorum.
    Başlığı açan kişi olarak Batı'nın bu ''çifte standardının'' benzerini kendi vatandaşına, yurtdaşına uygulanması hususunda ne dersiniz?
    Samimiyetle.
    HAYIR cephesinde yer alan bu vatanın evlatlarının, TC kimlik belgesi taşıyanların, ekmeğini bu topraklardan kazanıp vergisini bu devlete ödeyen kişilerin salon iptallerine, elektriklerin ve ses sistemlerin kapatılmasına, izin başvurularının reddedilmesine...
    Ne diyorsunuz???
    arkadaşlar kıyaslanamaz bile
    batı terör örgütlerine kol kanat geriyor, darbecileri koruyor, ülkemizin bakanının konuşma hürriyetini elinden alıyor
    söylediğiniz elektirk kesintisi devletin planlı bir organizasyonu değil başka belki de mhp iç çekişmesi sonucu yaşanan münferid bir olaydır halen dışarıda şakır şakır hayır mitingleri hiç bir engelleme olmaksızın ülkemizde yapılıyor

3. Arkadaşlar, bunların eline bir metin verilmiş, ne sorarsanız sorun alacağınız cevap aynıdır. papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyorlar.

İşlerine gelen soruya cevap verirler,

İşlerine gelmeyen şeyleri görmezden gelirler.

Şaşırdık mı ?
    Son düzenleme : british; 07-03-2017 saat: 19:54.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Chp Eminönü'ne bir araç sokmak istemiş, ellibin tane yalan uydurdular!!!

Araç girişi olan kavşaklara İBB araçları, Zabıtalar majino hattı gibi set çekmişler, sıkıysa içeri gir !!!!

Yok efendim alan düzenlemesi falan felan .... 3 gün önce o alanda Kızılay kan bağış aracı(TIR), Çanakkale şehitleri anma aracı(TIR) vardı.

Hayatları yalan !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bunların eline bir metin verilmiş, ne sorarsanız sorun alacağınız cevap aynıdır. papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyorlar.

İşlerine gelen soruya cevap verirler,

İşlerine gelmeyen şeyleri görmezden gelirler.

Şaşırdık mı ?
    bu önyargılar nasıl kırılacak çok zor tabi beni tanımıyorsun bile

Hollanda almanya avusturya çekinmeyin len
    gelin türkiyede direkt hayır kampanyasına katılın
    öyle uzaktan uzağa olmuyor

7. Yeni düşman Batı mı oldu şimdi ? Turist lazım olunca ayaklarına kadar gitmeyin sonra, biraz dik durun ! Salatalik yada biber satmak için hiç gitmeyin. Pkk ile 2 yil öncesine kadar sarmaş dolaş iken tepki vereydik ya !! Putin gibi bir kabadayıya efelenirken de kefenlerle Moskova yoluna çıkıyorduk

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by BONO Yazıyı Oku
    Yeni düşman Batı mı oldu şimdi ? Turist lazım olunca ayaklarına kadar gitmeyin sonra, biraz dik durun ! Salatalik yada biber satmak için hiç gitmeyin. Pkk ile 2 yil öncesine kadar sarmaş dolaş iken tepki vereydik ya !! Putin gibi bir kabadayıya efelenirken de kefenlerle Moskova yoluna çıkıyorduk

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu ülkeler de bir kaç kelam etseydin
    utanmasalar gelip burada hayır kampanyası yapacaklar

Sayfa 3/104 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •