Sayfa 100/563 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 793 - 800 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Sanmıyorum. Bu aldığı malları hemen satamazlar bildiğim kadarıyla

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
    Yarin sabah itibarıyla normal alim satim işlemleri başlayacak sanırım

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yarın genel kurul var arkadaşlar. İnternet üzerinden yapılacak. Başvuran ve katılacak olan var mı?

Ben yarın çalışacağım için müracaat etmedim.

Takip eden olursa kısa notlarla paylaşırsa, hepimiz faydalanırız.

4.  Alıntı Originally Posted by muhammerb Yazıyı Oku
    Yarin sabah itibarıyla normal alim satim işlemleri başlayacak sanırım

Evet. Tek fiyat uygulaması bugün sona erdi. Brüt takas sınırlaması da yarın kalkıyor.

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, DOKTA.E ve GLRYH.E payları 02/04/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 16/04/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecektir.
    VBTS kapsamında bu paylarda uygulanmakta olan brüt takas uygulaması ise tek fiyat işlem yöntemi ile birlikte 16/04/2020 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
    O zaman yarin satis yiyebilir artik tavanlar zor

6.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Koyun sürüsü altın madeni buldu.Hem de en degerlisinden.Coban ve köpeği başka mecra da kurt da başka otlaklar da yakalandı.
    Geldiler , gördüler.Hircin bir koyun sürüsü...Madeni vermem de vermem diyor.Coban köpeği sürüyü dahitsyim dedi.Basaramadi. Coğunluk tutuyor hazineyi.Kurt , çakal, tilki hepsi dersini aldı.Acaba bu hazineyi bize yedirecekler mi?
    Siradaki oyun ne olabilir?
    Bol kazançlar.
    Yukarıdaki paydaşların görüşlerine katılıyorum.Az ve öz yazmak daha etkili.
    Glryh 2.30 lar da...

16 Nisan Perşembe
    Glryh 4.44

Yüzemeyen bir hayvan olduğunun farkında olan akrep, bir gün nehrin öte yanına geçmek zorunda kalır. Ne yapacağını düşünürken kıyıda pinekleyen kurbağayı görür.

Akrebin kendisine yanaştırığını fark eden kurbağa korkudan suya atlayıp uzaklaşmaya başlar. Akrep yalvaran bir ses tonuyla sorar:

“Kurbağa kardeş; karşıya geçmem gerek. Beni sırtında taşır mısın?”

Kurbağa büyüyen gözleriyle cevap verir.

“Daha neler? Beni sokup öldürürsün!”

“Olur mu?” der akrep. “O zaman ben de suya batar, boğulur, ölürüm”.

Kurbağa biraz düşünür ve akrebe hak verir. Kıyıya çıkar, onu sırtına alır ve karşı yakaya doğru yüzmeye başlar. Yolun yarısında ensesinde bir sızı hisseder. Vücudu hızla soğumaktadır. Kolları, ayakları hissizleşir. Beraber dibini boylayacakları suya batarken son nefesinde sorar:

“Hani sokmayacaktın akrep kardeş?”

Akrep mahsun, mahçup, çaresiz cevap verir:

“Ne yaparsın kurbağa kardeş; ben akrebim, huyum bu.”

Şeytanın çekim alanına giren , küçük yatırımcıların nesesini, zamanını çalan spekcikler ...Türk borsasını kumara çeviren düşük karakterli balinalar paranın yenmeyecek bir şey olduğunu anlayacaklar.Kucuk y düşman olarak görmek ...Şu ana kadar Akrep akrepligini yaptı.Bizler taşıdık onları.
    Bu sefer inşallah akrepin duyguları kabarmaz.
    Glryh patron keşke bir Kap gondersen.Balinalar yarın elini ovusturuyorlar.Hatta bir araya gelmişlerdir bile.Kucuk y. Üç kuruşunu almak için .Gerek Rtlab gerek Glryh küçük yatırımcı bilinçli.Madeni bırakmıyor .İnvest Hisse net yorumlar çok bilinçli.Sabir ısrar parola.
    Ha çoban koprklerin sayısı azaldı.Bu sefer subliminal mesaj verenler var.
    Balinalardan birileri telef olabilir yarın.
    Bol kazançlar .

7. Un kit zeytinyağı
    Yeni dünya düzeni

8. Lidfanın %100 bedelsizi onaylandı

Sayfa 100/563 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz