Sayfa 103/563 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 817 - 824 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    sürekli iş yapan birine nakit lazım oldumu kendi parasınımı kullanır kredimi kısa vadeli para ihtiyacını karşılamıştır.
    amma eğer bir gün çıkarda biz aslında hiç kit üretmedik beceremedik derse o başka o zaman vaaaay
    İlk sattığında ben de öyle düşünmüştüm. Ama bu son iki satış, farklı düşünmeme sebep oldu. belki de yanılıyorum.

Bu saatten sonra "hiç kit üretmedik" denir mi? Bunu destekleyen o kadar veri var. Yok, böyle düşünmüyorum doğrusu. Olsa olsa "beklentim bu kadardı, hedefime ulaştım, daha fazla gitmez" düşüncesi olabilir.

RTALB sayfasına da yazdığım gibi, hızlı tanı kiti geliştirmiş ve bunu farklı bir oluşumda üretip satmak istiyor olabilirler. Cash para da bunun için kullanılabilir. Sadece bir düşünce...
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    17 Nisan Cuma
    4.88
    Akrep ve kurbağa nehri yariladilar.Akrep kurbağanın sırtında.Rahat .Vakur.
    Kurbağa nin tek hedefi nehrin karşı tarafına sağ salim ulaşmak.Akrepin duyguları kabarirsa kurbağa suya dalıp tekrar çıkacak bunun bilincinde .Olan akrebe olacak.Frenliyemediigi hırsının cezasını ölümle ödeyebilir akrep.
    Hayvansı insan mısın
    İnsansı insan mısın
    Negatif çekim alanında misin
    Pozitif çekim alanında misin
    Aldatan misin aldatılan mi, samimi misin ikiyüzlü mu, bencil musin comert mi...

28 Nisan Salı 2020
    Glryh 8.60
    Rtlab 18.51

3.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Tilkiye sormuşlar :
    Tavuk kebabı yer misin
    Adamı güldürmeyin, demiş.

Glryh 2.70 lerde
    9 Nisan 2020
    Rtlab Glryh hissedarların yardımseverlik konusunda bilinçli olduklarını düşünüyorum.
    Gönlünüzce olsun
    Safiniz seytansi akım mi
    Pozitif çekim alanı mi
    Eğer pozitif çekim alanında ise sevgiyle yoğrulan yüreğin bir kalbe dokunur.
    Vinn

4. 1 lira dan 10 liraya patron isi biliyor hem bundan hem rtabl dan kazandi kucuk yatirimciyi da ihya etti patron dedigin boyle olur helal olsun adama

5. Bence de helal olsun. Çok kişiye para kazandırdı.

Ama bunun mantıklı bir açıklaması olmalı. Dün de 625.000 adet satmış. 15 günde 3.675.000 adet oldu.

6. Evet patron dedigin boyle olur vizyon sahibi ataklik her 2 sirketiy le herkesi ihya etti

7.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Dün de 625.000 adet satmış. 15 günde 3.675.000 adet oldu.
    Dün yine satmış: 325.000 adet.

Satışları 4 milyona tamamladı, hisse oranı %3,33'e indi.

Çok kötü işaretler bunlar, ama inşallah bir hayır vardır.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Dün yine satmış: 325.000 adet.

Satışları 4 milyona tamamladı, hisse oranı %3,33'e indi.

Çok kötü işaretler bunlar, ama inşallah bir hayır vardır.
    Bugünde 1 milyon daha sattı hocam altında bir şey aramaya gerek yok şirketin halka açık olmayan yüzde 27 si murat Güler'in burda sattığı kısım borsaya açık paydan adam ticaret yapıyor asıl işi o işleri için acil nakit ihtiyacı için işleri büyütmek için kullanacaktır ki zaten şirketlerin borsaya açılma amaçlarından biride budur hızlı likidite sağlayabileceği bir kanaldır borsa, borç almaktan ise yönetimi çok etkilemeyecek ortak almaktır.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 103/563 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •