Sayfa 112/563 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 889 - 896 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. 4.12.2020 güler
    1. 5.504.580. iş.yat.
    2. 4.182.974.vakıf
    3. 4.038.191. garanti
    4. 3.618.205.ak.yat.
    5. 3.312.849.zb.yat.
    6. 9.267.811.diğerleri. bir arkadaşın paylaşımını bir yerlere not etmiştim. yeni takaslar nasıl pastacı arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

2. 200 günlüğün altına düştü gariban
    7 F/K
    MG nin masası devriliyor ömrünün en güzel pilançosuyla ...

3.  Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    200 günlüğün altına düştü gariban
    7 F/K
    MG nin masası devriliyor ömrünün en güzel pilançosuyla ...
    zevkten 4 köşe olmuştun fakat mutlulugun 1 gün bile sürmedi zararda olanların hessesi düşünçe elinize ne geçiyor..........

4. hissede çok büyük kazanç var o yüzdende oyun büyük patronda para var kit satıyor hisse - 10 düşüyor sonra + 10 kapıyor bu işlemi patron ve ya onun adına işlem yapan biri yapabilir başkası cesaret edemez kararlarınızı kendi düşüncenize göre verin adam rta sattım gülere gçtim kazancı fala diyor düşünürsen bu takasta bu işi nasıl yapmış olabilir en iyisi ekranı kapamak al sat yapıyor diyor arkasında 2.yorumu gönderiyor ilginç ilgin anlamsız yorumlar adam tahtacıyı perişan etti savaş var diyor hissede ortaklık yapısı ile ilğili pa ra giriş ve çıkışi ile ilğili haber yok çepten çepe akıyor kaçan oluyor aga düşen oluyor sonunda patronun dediği oluyor...........

5.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    zevkten 4 köşe olmuştun fakat mutlulugun 1 gün bile sürmedi zararda olanların hessesi düşünçe elinize ne geçiyor..........
    Düşünce paranla hisse alıyor, yükselince satıyorsun. Aradaki fark sana kalıyor.
    Sen öyle yapmıyor musun ?
    Sen n'apıyorsun?

Zarara gelemiyorsan borsa ile meşgul olma.

6. 2 gün önce hisse dipten dönerek tepki alımına bazıları fırsat bilerek tahtacıyla yalandan savaşa girmiş gibi yorumlarla hayali alım yalanıyla sahiplendiler yanlış yönlendirme yaparak gündem yarattılar yine eski rotasına dönmez inşallah 3 geri 1ileri işlemlerle oyalanmazda zararları bir an önce kurtarırız

7. Bu hissenin cezası ne zaman bitiyor? Hiç bir sitede yasaklılarda adı geçmiyor ama brüt takas uygulaması var. Ben mi bulamadım. Brüt takas uygulaması ne zaman son?

8.  Alıntı Originally Posted by brs1535 Yazıyı Oku
    Bu hissenin cezası ne zaman bitiyor? Hiç bir sitede yasaklılarda adı geçmiyor ama brüt takas uygulaması var. Ben mi bulamadım. Brüt takas uygulaması ne zaman son?
    sadeçe bu hisse degil alt pazarda işlem gören tüm hisseler de bürüt takas var. aynı gün al sat yapamıyorsunuz üzerinde 1 gün geçmeli bu gün aldıgınızı hisseyi yarin satarsınız sattıgınız hisseyide bir sonraki gün alırsınız nakit içinde 2 gün beklersiniz tüm alt pazarda işlem yapan hisselerde aynı bu hisseler cezalı degil sistem magduru

Sayfa 112/563 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •