Sayfa 120/563 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 953 - 960 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. A1 Capital kim diye bakarken ben de kendimi burayı okurken buldum. Sn. hayek yazdıklarınız çok faydalı oldu. Biraz inceledim, az da olsa pay alacağım aklıma gelmezdi.

Şirket yapısı, gelecek beklentileri, büyüme hikayesi, değerlemede taşıdığı iskonto gibi konular yatırım yaparken önemli, bu şirkette bu noktalara yüzeysel bakma fırsatı bulabildim. Olumlu olan şeyler kadar olumsuz bulduklarım da var ama yorumlayacak düzeyde hakim değilim.

Benim yatırım yaparken önemsediğim bir diğer nokta da şirket sahibi, ana ortak. Halka açıklık oranı bu denli yüksek olması açıkçası hoş görünmüyor bana. Bir kazanç sağlanacaksa şirketin hakiminin ortak olarak fayda sağlamasını doğru bulurum.

Baktığımda paylar alınıyor, paylar satılıyor, şirketler devrediliyor, ortaklık yapıları değişiyor, arsa satılıyor, yeni yatırımlar planlanıyor, sermaye arttırımı var, belki iştirak halka arz edilecek, şahısa borçlanma var.....

birçok şey var, holdingin önünde güzel fırsatlar var, işler düzgün yapılırsa da şahsi değerlememe göre iskontolu ama ben dümende net bir ortak görmek isterdim.

Sn Hayek İlginize istinaden fikrinizi almak isterim.

Hissenin hareket tarzı alıştığımın ötesinde hareketli olabiliyor. Asla ve asla Yatırım Tavsiyesi değildir.

a1 bilancosu 20 subat gibi gelir nasipse hacimlere gore baktigimizda min. 85-90 milyon kar gelecek.gibi duruyor. belki 100 milyon bile olabilir zor ihtimalde olsa

bu hesaba gore 1.3 milyar piyasa degeri emsallerine gore gayet normal

kaldiki.2021ilk ceyrek muhtemelen tarihi hacimler ile kapatacak nasipse

bizde bekliyoruz gorecegiz, bilanco gelince tekrar bir piyasa degeri analizi yapariz emsallerine gore
     Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    A1 capital 1.5 milyar TL piyasa değeri
    Yatırım tavsiyesi değildir yanına yazdiklarm tamamen kendi hayal ürünümdür dikkate almayınız olarak eklerseniz daha bilgilendirici olur
    Son düzenleme : hayek; 27-01-2021 saat: 13:17.

yahu durup duruken stres yaptik 10 bin lotumuzu kaptirdik 11.04'den!

endeks hikayesine

yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yahu durup duruken stres yaptik 10 bin lotumuzu kaptirdik 11.04'den!

endeks hikayesine

geçmiş olsun bende tvitte yazdım bu endekse can dayanmaz fakat zarar çok ölmüş eşek kurtan korkman diyerek beni tınlamaz demiştim bu depremden etkilenen baya olmuştur

5.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Bende Info var hocam sayende birde A1 ortaklığımız oldu çok düşmüş hisse en azından belki BIST dususlerinde korur diye dusunuyorum
    gulerdekı amacım buydu bugun dususte benı kurtardı sayın hayek saolun tekrardan

yahu hala kaptirdigim 10 bin lotun sokundayim. zaten istedigimiz miktari alamamistik ! kaptirdik yazik oldu

ama belli olmaz yarin yerine koyma imkani verir belki

ama pandeminin derinlesecegi endiseleri avrupa ve abd borsalarinda sert satislar getirdi , yarin ve cuma bu durum devam ederse guler ve rta hisserindeki olumlu hava devam eder.

surda bedelli onayi ve bilanco icin son doneme girmisken artik kolayina salacaklarini sanmiyorum. ama belki bize bir kiyak yapar yarin

rta tarafindan guzel haberler gelmeye devam ediyor bugun !

sabah devlet tesvik paketi simdi DMO'dan alinan 800.000 adet kit siparisi ! gayet iyi

demekki rtalb tarafinda 2021 ilk ceyrek sonuclari da cok iyi gelecek ayni A1 Capital gibi.

butun isaretler onu gosteriyor

8. kap haberin deki yapılacaksa yolumuz uzun ve güzel bir taşla iki kuş nasıl mı 43.500 rta avans rta bu para ile yeni fabrika kuraçak rta tahsisli sermaye artıraçak parayı güler verdiğine göre hisselerde gülere verileçek rta dolaşımdaki payı 0/0.40 yakın olacak guler rta da 0/0.60 üstü hisse sahibi olaçak + diğer iştraklere para aktıraçak bu hayaller gerçek olursa güler amiral gemi olaçak görüşler kendi düşünçemdir kimseya al sat diyemem kendi düşüncenizle işlem yapın selamlar çok bilen biri olsaydım güleri 16.100 rta 51.500 almazdım selamlar

Sayfa 120/563 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •