Sayfa 159/563 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

Turkcesi soyle;
    Patron diyorki; siz istediginiz kadar hesap kitap yapin, spk isyedigi kadar g.tunu yirtsin ben isyedigimi yaparim, bildigimi okurum. Kimseyede zirnik koklatmayacam....

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Bunlara çok baskı yapildi..
    Hergün şirketi arayanlar var..
    Adam özetle diyor ki bedelli sürecinde bir sıkıntı yok.İzahnamade 2 Marttan sonrası evrak işini kolaylaştırdığı icin bilancoyuda gondermedim.10 Marta kadar bilançoyu göndereceğim.Yani olumsuz bir durum yok..
    İlginç..
    Tahsisliler..
    A1 in sermayesi..
    Bedelli..
    Bilanço..
    Ulen borsada olması gereken bütun terim ve teknik hamleleri aynı anda denemeye çalışıyor..
    Becerebilse bari..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İzahname ne dediğini alıntı yaparak cevapladım. Murat Gülerin tek derdi ötelemek.... birçok amacı olabilir ama 1. amacı eski KYleri iyice bıktırıp kağıdı terketmelerini sağlamak, 2 ve diğerleri mi?....Nasıl BORSA CAMBAZI olunur kitabında yazıyor... Ama Cambazlar da bir gün ipten düşer....

3. Yeni halka arz..
    TURK İlaç iki gün süren halka arzında yaşanan rekor talep piyasaların gündeminde. Şirket hisse başına 10 liradan yapılan halka arzında 234.5 milyon TL gelir elde ederken 15 milyar lirayı bulan toplam talebin nereden geldiği konuşuluyor

Güler beyefendi..
    A1 i halka arz edeceksen tam zamanı..
    Dere balık doluyken oltani atsan iyi olur..
    Balıklar çekilirse avcunu yalarsın..
    Eğer halka arz niyetin varsa acele et..
    Tabi biz hissedarlarinda içgudüsel olarak beklentisi bu yönde..

şimdi görünen şu

10 mart guler yatirim bilanco
    10 mart rtalb bilanco

sonrasinda izahnameye bilanco eki ile spk'ya basvuru ve sermaye artirimi

(muhtemelen 10 nisandan once zor gibi)

ee bekleyip gorecegiz, en azindan sermaye artiriminin onundeki belirsizlik ortadan kalkmis oldu şirket sessizliğini bozdu

5. O izahname değişecek dedik mi, dedik. Bilanço milanço hikaye değişti mi değişti. Bu habere GLRYH'nın arka arkaya 5 tavan gitmesi lazım. Gider mi, bilmem patron bilir. RTALB'ciler üzülmeye başlayabilir.

6. Syn Hissedarxd..
    Bu arka arkaya 5 tavan olayını anlayamadım..
    İzahname değişimindeki bizi 5 tavan götürdcek olay nedir??
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    O izahname değişecek dedik mi, dedik. Bilanço milanço hikaye değişti mi değişti. Bu habere GLRYH'nın arka arkaya 5 tavan gitmesi lazım. Gider mi, bilmem patron bilir. RTALB'ciler üzülmeye başlayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Syn Hissedarxd..
    Bu arka arkaya 5 tavan olayını anlayamadım..
    İzahname değişimindeki bizi 5 tavan götürdcek olay nedir??.
    Hatırlarsanız burada "aklın yolu bir" dediğimiz ortak bir konsensüs oluşmuştu, şayet bu düzenleme SPK baskısıyla yapılıyorsa, ki ben öyle anladım. Yakında bu konuyu enine boyuna tartışırız sayın hocam. Şimdiden bir şey söyleyip yanıltmak istemem. Tavan konusu da temenni gayet tabiki.

8. Bu şirketi rtalb 450 milyona devretip kapatmak Lazım...rtalb A1 ve kendi hisselerinin %25 şini 450 milyona alırsa kazançlı olmazmı... Patrondan şirkete hayır gelmez...

Sayfa 159/563 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •