Sayfa 169/563 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. tarik1234

bu olcekte bir problem yasayipta bunu kap bildirimine konu etmemeleri hakkinda ne dusunuyorsunuz ?

bu buyuklukte bir zarara ugradigini bilirkisi raporu ile tespit ettiriyorsan ayni tarihte bunun bildirimi gerekmez mi ?

yatırım tavsiyesi değildir
    Doğru normalde açıklamaları gerekir finansla taboluyu yüksek oranda etkilemiş bellide rta düşüş nedeni Budur normalde rta bu değer düşüklüğü olmasa 90 üstünde kar açıklayacaktı bu malzemeleri satamadı da spk. Saçma şeylerle şikayet edileceğine böyle konular edilmeli finansal tabloyu direk etkiliyor ilk çeyrek rta A1 dahil 20 civarı kar açıklarsa şaşırmam ama 2 çeyrekte bu düşecek gibi

benim anlamadigim bu zaten

daha once dmo ile yapilan teslimatta problemli urunlere iliskin bildirim zamaninda yaoilmadigi icin para cezasi aldilar.

burada ayrilan karsiliga bakiyorum, bilirkisi detayina bakiyorum burasi bana gore ciddi problem. bunun bildiriminin yapilmamasi resmen yatirimciyi kandirmaktir.

bu konu bence genel mudurden baslayarak, tum yonetim kurulu uyelerinin ciddi basini agritacak bir durum. ciddi hukuksal sonuclari olmali, para cezasinin yaninda savciliga suc duyurusu bulunmaya kadar gider bu is.

ben hakikaten anlamiyorum yatirimciya niye bilgi verilmez ! resmen hem guler hem rta yatirimcisi ciddi zarara ugratilmis

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Doğru normalde açıklamaları gerekir finansla taboluyu yüksek oranda etkilemiş bellide rta düşüş nedeni Budur normalde rta bu değer düşüklüğü olmasa 90 üstünde kar açıklayacaktı bu malzemeleri satamadı da spk. Saçma şeylerle şikayet edileceğine böyle konular edilmeli finansal tabloyu direk etkiliyor ilk çeyrek rta A1 dahil 20 civarı kar açıklarsa şaşırmam ama 2 çeyrekte bu düşecek gibi

bu durumun incelemesi icin konuyu yarin spk'ya tasiyorum. bunun bildiriminin yapilmamasi kesinlikle suctur.
    Yatirimci ciddi zarara ugratilmistir

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu durumun incelemesi icin konuyu yarin spk'ya tasiyorum. bunun bildiriminin yapilmamasi kesinlikle suctur.
    Sn hayek;
    Siz bu forumda oldugunuz surece bizimde hakkimizi savunuyorsunuz.

Bu konuda size minnettariz. Tesekkurler.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    İlgili yazıyı burada paylaşırsanız biz de Spk'ya göndeririz, destek olalım.

6.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Hibe ne alaka bak hala uyduruyorsun (*)
    Bak, dönüyor dolaşıyor benim dediğime geliyorsun. Sonuç itibariyle hokus pokus olmuş mu olmuş. Ben hemen yukarıda niye yazdım bunu peki sence ?

Yarın kriptoloji derslerine başlıyoruz, gelmezsen yok yazarım.

spk'ya ilgili dilekceyi yazdim bu konu kesinlikle para cezasi ile gecistirilecek bir durum degildir, mutlaka hukuk yolu acilmalidir diye dusunuyorum.

Bu kadar buyuk bir zarari bilirkisiye tespit ettirip vergi dairesine onaylatiyorsunuz. (Herseyi resmi olan bir bilgiyi) kap bilgilendirmesine konu etmiyorsunuz.

hakikaten anlamakta zorluk cekiyorum. Niye ???

( Bu arada 11 kasimda 42 lira civari olan hisse bugun 22-23 lira ??? )

Neyse Rtalb'deki payimiz dusuk problem yok

bizim bilanco beklentimiz minimum 58 milyondu cok kucuk bir miktar az gelmis. canimiz sagolsun.

Burda sunu TEKRAR anladik ki bizim icin en onemli sirket ve amiral gemisi A1 Capital ! gerisi teferruat.

bugunku kapanisimizda gayet iyi idi. yarina odaklanalim artik.

bilanco da geldigine gore artik (heralde) sermaye artirimi islemlerini bitirirler.

Sayfa 169/563 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •