Sayfa 170/563 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Yeni tip korona virüs (Kovid-19) pandemisi boyunca aldığı yüksek miktarda test kiti siparişleriyle sürekli gündeme gelen halka açık*RTA Laboratuvarları (#RTALB), 2020 yılında rekor bir kar artışına imza attı.
    RTA*tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklanan 2020 yılı konsolide finansal sonuçlarına göre şirket, yılın 4. çeyreğinde*11.381.206 TL*net kar ederken,*yıl genelindeki toplam net karını*60.933.239 TL'ye yükseltti.
    Buna göre şirket, 2020 yılında toplam net karını bir önceki yıla göre yaklaşık*%1.277*oranında arttırmış oldu.
    RTA, 2019 yılını*4.422.850 TL'lik toplam konsolide net kar rakamıyla tamamlamıştı...

Belkide artık bardağın dolu tarafından bakma zamanı gelmiştir..
    Elimizde temeli sağlam karlı ama piyasa değerine yansımamış grafiğini yukarı kırmış hikayesi olan bir şirket var..
    Sadece bize helva yapacak adam gerekiyor..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

acikcasi bu rta hikayesinden ciddi midem bulandi ? hakikaten anlamiyorum.

bende ciddi guven kaybi olusturdu. yarin pozisyonumun %80'ini kapatacagim arkadaslar. boylece tahta benden kurtulmus olacak

tüm yatirimci arkadaslara Allah bol kazanc nasip etsin. Herkesin hakkinda hayirli olsun insallah

beklentisi ve potansiyeli oldukca yuksek ama guven problemi yasayinca ben pozisyonumu surduremiyorum.

yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

bende ciddi guven kaybi olusturdu. yarin pozisyonumun %80'ini kapatacagim arkadaslar. boylece tahta benden kurtulmus olacak

tüm yatirimci arkadaslara Allah bol kazanc nasip etsin. Herkesin hakkinda hayirli olsun insallah

beklentisi ve potansiyeli oldukca yuksek ama guven problemi yasayinca ben pozisyonumu surduremiyorum.

Sayın hocam bu güven problemi hep vardı..
    Hisselerin üçte birine düşmesi bile bir guvensizlik..
    Daha geçen günlerde 10 un altina gelecek gibi..gelirse yüklü alicıyım yazmıştinız..
    Rtlab in bilznco reklamları normal..gecen seneye göre rekor katlama yapmış..bu haberlerin dolanması normal değil mi??
    Bir iştiraki var bunu legal veya illegal kullanıyor..bazen allayıp pulluyor bazen de yerin dibine sokuyor..bunları zaten yaptiğını biliyorduk..
    Güler bu karla bu fiyatlamalarda çok uzun kalamaz..bunu sizde yazmıştınız..
    Sudan bile ucuz..ucuzun ucuzu yazmıştınız..
    Bugün ne olduda satma kararı aldınız??
    Grafikler dönmüşken..
    Beni yanlış anlamayın..kimsenin almasına satmasına karışamayız..
    Ancak burada satacağım diyenede bunları sorabiliriz..
    Tek neden güven sorunuysa son 2 aydir şirket hep güvensizdi..
    Size saygı duyuyorum..
    Şimdiden hayırlı olsun..

Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Sayın hocam bu güven problemi hep vardı..
    Hisselerin üçte birine düşmesi bile bir guvensizlik..
    Daha geçen günlerde 10 un altina gelecek gibi..gelirse yüklü alicıyım yazmıştinız..
    Rtlab in bilznco reklamları normal..gecen seneye göre rekor katlama yapmış..bu haberlerin dolanması normal değil mi??
    Bir iştiraki var bunu legal veya illegal kullanıyor..bazen allayıp pulluyor bazen de yerin dibine sokuyor..bunları zaten yaptiğını biliyorduk..
    Güler bu karla bu fiyatlamalarda çok uzun kalamaz..bunu sizde yazmıştınız..
    Sudan bile ucuz..ucuzun ucuzu yazmıştınız..
    Bugün ne olduda satma kararı aldınız??
    Grafikler dönmüşken..
    Beni yanlış anlamayın..kimsenin almasına satmasına karışamayız..
    Ancak burada satacağım diyenede bunları sorabiliriz..
    Tek neden güven sorunuysa son 2 aydir şirket hep güvensizdi..
    Size saygı duyuyorum..
    Şimdiden hayırlı olsun..

bu konu icin size ozel mesaj atmak istedim ama ya mesaj kutunuz dolu ya da baska bir problem var.

burda karsilikli soru cevap seklinde bireysel konusmayalim istemistim ama ustte acik bir bicimde durumumu izah etmistim.
    Son düzenleme : hayek; 12-03-2021 saat: 00:38.

5. pire için yorgan yakılmaz rta bencede önemsiz önemli olan a1 ve diğer hikayeler spk kanunundaki boşluklar neticesinde bu tür olaylar hep oluyor açıklamamanın cezası düşüktür bu sebeple yapmışlardır bende yarın spk sorucağım

6. Yukarıdaki taramada çıkanlar 11.03.2021 tarihi itibariyle 5 günlük ortalası 20 günlük EMA yukarı kıranlar..
    Yani kısa vadede tekniğin güçlü al verdiği bir sinyaldir ve bizim hissede NADİR OLAN bir durumdur..

Orta vadede asıl bu grafik önemlidir.Haftalık grafikte bizim hissede SON 1 YIL İÇINDE NADİR OLAN BİR DURUM OLUŞTU..
    Mavi 50 günlük kirmızı 22 günlüğü yukarı kesti..
    Yani hisse burada dibini tamamlayıp çaktırmadan güç toplamış ve buradan hızlı çıkmak istiyor demek..
    Özetle teknik hissenin buralarda güçlendiğini ve YUKARI İSTİKRARLI ATAK YAPACAK söylüyor..
    Dersiniz ki bizim hissede teknik işlemez...olabilir bu bilgiler bir kenarda dursun..
    Kaldı ki dun 10.40 da grafik patlayacağım diyordu ve burada paylaşmıştım ve patladı..
    Ben dunkü alımları sadece bilançoya bağlamıyorum..
    PİYASA PANDEMINİN AŞIYLA KESKİN BİR ŞEKİLDE BITECEĞİNE OYNADI..
    Pandemi yoksa RTLAB yok..O yoksa Güler kan kaybeder..
    Ancak görüldü ki BU İLLET VIRÜS BIZİMLE DEVAM EDİYOR..
    BU DURUMDA 1.ÇEYREĞİ KURTARDI..2.ÇEYREKTEDE olumlu etki edecek..
    Geleceği satan piyasa şimdi geleceği alıyor..
    Ya bu pandemi bitmiyor..demekki biz bu hisseler aşırı satıldı biraz alalım moduna geçtiler..
    Her ne olursa olsun BANA GÖRE DÜNKÜ HAREKETLERİ DÖNÜŞ SİNYALİ OLARAK ALGILADIM..
    Hisse zaten piyasanın en ucuzlarından..
    Yıllık kar 60 milyon ancak piyasa değeri sadece 340 milyon..
    İştirakleri bile ana holdingden daha fazla piyasa degerine sahip..
    A1 hikayesi ise bambaşka olay..
    Açıkçası ben A1 İN HALKA ARZ İHTIMALİ icin hissedeyim..
    Sabreden için bulunmaz bir hisse..
    ASLA YTD..

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

SPK'dan tescilli birinin hissesinde olup güven kaybından bahsetmek...Hemde tüm şirketleri bir şekilde ceza almış, piyasadaki bütün oyuncuların tanıdığı birinin. Ben en başından beri bu duygudayım biliyorsunuz sayın hocam. Ancak öte yandan, sizin gibi değerli insanların ve hukuk nosyonu olan yatırımcıların bu tipleri hizaya getirmek için azami gayret göstermesi lazım geldiğine de inanıyorum. Şahsen çok az lotla (5 bin lot) bu misyonu yeterince yerine getirdiğime inanıyorum. Bu arada ben de yukarıdaki rezaleti SPK ya yazdım, gelen cevabı paylaşırım.

8. İştirakleri bile ana holdingden daha fazla piyasa degerine sahip..
    A1 hikayesi ise bambaşka olay..
    Açıkçası ben A1 İN HALKA ARZ İHTIMALİ icin hissedeyim..
    Sabreden için bulunmaz bir hisse..
    + Yeni kurulan portföy yönetim şirketi. Bu çok önemli. Beni son derece heyecanlandırıyor.

Sayfa 170/563 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •