Sayfa 19/563 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 145 - 152 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by bozoes26 Yazıyı Oku
    Kağıt 1 liranın altına gelirse bedelli iptal mi olacak ? Benim maliyet 1.50 diyelim. Ne kadar ödeme yapacağım 10k lota? Ya da bunlar bedelliyi mal toplamak için mi yaptılar anlamadım ki. Yani bedelliden vazgeçtim diyemez mi belli bi süre sonra ? Bunlar da o kaypaklik potansiyeli fazlasıyla var.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    10.000 lota maliyetiniz ne olursa olsun 8750 tl ödersiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by drborsa Yazıyı Oku
    10.000 lota maliyetiniz ne olursa olsun 8750 tl ödersiniz.
    Milletin neden kaçıştıği anlaşıldı. E peki şu an patronun elinde de bi ton mal var. O da ödeyecek o zaman. Bi yandan da bedelli sonrası herkesin maliyeti yukarıda olacak. Yanı bedelliye kadar kâğıtta sıkıntı olabilir ama sonrasında bi rahatlama da olası..

3. İki sene sonra 1.50 yi görür.

4. Screenshot_20170804-101916.jpg Screenshot_20170804-101910.jpg Osmanlı yatırımın elinde böyle bir mal yok, kim bilir kimin lotunu satıyor

5. Eylülde bölünme sonrası 0.80 kuruştan belki de 0.30 kuruştan alır maliyet düşürürüz.

6. Üst kademeden 18-18-18. 44-44-44. 111-111-111 alış yapıyor alt kademeye alıcı gelince basıyor.spk uyuma soyguna dur de.

7.  Alıntı Originally Posted by bozoes26 Yazıyı Oku
    Milletin neden kaçıştıği anlaşıldı. E peki şu an patronun elinde de bi ton mal var. O da ödeyecek o zaman. Bi yandan da bedelli sonrası herkesin maliyeti yukarıda olacak. Yanı bedelliye kadar kâğıtta sıkıntı olabilir ama sonrasında bi rahatlama da olası..

Kardeş sen yenisin galiba hem de kekeme galiba.Ee demenden anladım.bir kere herkesin maliyeti yukarıda değil.spek .080-0.90 arası aldığı malı 1.40 ve üzerinden biz ky lara boşalttı..Bedelliyi bizim gibi kerizlere dayadı.sen hala neyin kafasını yaşıyorsun.ya da uyuyor musun uyan adam 0.80 den 1.71 e kağıdı çıkarıp dağıttı bedelliyi bildiği için.endeksin rekor kırdığı bir haftada yüzzde 21 düşüş yaparak kendine yakışan rekoru kırdı.hala burda patronda mal var diyerek küçük yatırımcıya mal pazarlamak değilse amacın gidip biyerlerden. Soğuk bişey iç ve borsadan uzak dur.he patronla birlikte isen o zaman görevini layikiyle yapmaya devam et.

8.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Kardeş sen yenisin galiba hem de kekeme galiba.Ee demenden anladım.bir kere herkesin maliyeti yukarıda değil.spek .080-0.90 arası aldığı malı 1.40 ve üzerinden biz ky lara boşalttı..Bedelliyi bizim gibi kerizlere dayadı.sen hala neyin kafasını yaşıyorsun.ya da uyuyor musun uyan adam 0.80 den 1.71 e kağıdı çıkarıp dağıttı bedelliyi bildiği için.endeksin rekor kırdığı bir haftada yüzzde 21 düşüş yaparak kendine yakışan rekoru kırdı.hala burda patronda mal var diyerek küçük yatırımcıya mal pazarlamak değilse amacın gidip biyerlerden. Soğuk bişey iç ve borsadan uzak dur.he patronla birlikte isen o zaman görevini layikiyle yapmaya devam et.
    Yok bilader yemişim spegini... olanlara inanamadığım için bir teselli arıyorum açıkçası. Böyle saçmalık olamaz,olmamalı. Fiyatı 1 lira olan kağıda bedelli yapıldığını hiç hatırlamıyorum. Spk 'nin da onay vermemesi lazım. Çünkü bu bedelli değil resmen halka arz. Onun dışında bizde de suç var şu endekste bu kağıda bulaşmamalıydık. Endeks kağıdı gitmez bu saatten sonra diye buna daldık oturduk kıçımızın üstüne..

Sayfa 19/563 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •