Sayfa 213/563 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

onemli olan diger %50 ortak kim olacak ???
     Alıntı Originally Posted by Kartalmrx Yazıyı Oku
    Yeni şirket kendi büyüklüğü kadar olmuş..
    Bunun faaliyetleri neler olacak tahminler muhtelif
    Tez büyüsün halka arz olsun vatan millete hayırlı olsun diyelim

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Beni asıl güldüren RTA başlığında bu hareketin artan vaka sayılarıyla ilgili olduğu konusundaki "uzman" görüşleri. Okudukça gülüyorum. Adamın derdi, burada uygun bir ortalama oluşturup mal kitlemek. Aslında bu sayıların tam da bu günlerde bu derece yüksek olması arayıpta bulamadığı şey. Adam her taraftan ballı, kurban olduğum verdikçe veriyor...
    Estağfurullah. Senden başka uzman yok bu alemde...

Sadece ufak bir eleştiri yapmak istiyorum: Murat'çığını olduğundan çok daha güçlü gösteriyorsun. Her taşın altında onun olduğunu, her hareketi onun kontrol ettiğini düşünüyorsun. Ortalıkta 30 milyon RTALB, yaklaşık bir o kadar da GLRYH hissesi var. Bu adamın parası hiç bitmiyor, aldıkça alıyor, sattıkça satıyor... Tabii ki patron olarak en fazla etkisi olan kişi odur; ama tüm iplerin onun elinde olduğunu sanmak çok fazla iddialı.

Unutmayalım, senin Murat'çığın, ilk harekette 4,5 TL'den başlayarak en son 7-8 TL'ler civarında şahsına ait GLRYH hisselerini sattı. Hissenin nereye gittiği malum... Demek ki bazı hareketler onun havsalasının bile üzerinde olabiliyor!..

Bugün A1 Capital ve GLRYH bu yerlere geldiyse, bu çok büyük ölçüde pandemi ortamına ve RTA'nın sağladığı yüksek başarı sayesindedir. Bundan sonra da bu tahtada beklenenin üzerinde bir hareket olacaksa, bu da RTA sayesinde olacaktır. Yani demek istediğim, olsa olsa RTA sayesinde olabilir. RTA'da önemli bir hareket olmazsa, burada da olmaz. Al sana bir uzman görüşü...

Bugünkü hareketin RTA'da başladığı açıkken, sanki GLRYH tahtasındaki hareketlerden dolayı tavan-tavan olduğunu düşünmek de tam bir uzman görüşü.

Ağırlıklı olarak kit ve swab satan bir şirketin, ülkede günlük test sayısı 300 bini aşmışken bundan etkilenmeyeceğini düşünmek başka bir uzmanlık alanı olsa gerek.

Sanki başka hisselerin tahtasında hiç dolap dönmüyormuş gibi, her mesajda dünyanın en korkunç ve acımasız, bir o kadar da kudretli bir patronunun KY'yi ezmek için elinden geleni yaptığını yazıp durmak, hisseyi almak için niyeti olanları da caydırıyor diye düşünüyorum. Bunu daha evvel de defalarca yazmıştım. Bu temelsiz, aşırı ve saplantılı tutum hepimize zarar veriyor. Burası uzman görüşü değil. Basit, varlığını bilen ama allengirli işlerden çok fazla anlamayan, her türlü entrikaya rağmen temelde iyi bir şeyler varsa eninde sonunda hak ettiği yere geleceğine inanan bir KY görüşü.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

3. Demekki GLRYH'leri satıp RTALB almış. Bunu anladım da niye bu kadar uzattın onu anlamadım.

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    onemli olan diger %50 ortak kim olacak ???
    Önemli bir noktaya değindiniz. Borsada İşlem gören Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklıkların dan Hedefi çok beğeniyorum. Çok güzel getiri sağladığı. Sonrası ne olur bilemem. Umarım hissemize yeni bir enerji katar yeni kurulacak olan Girişim Sermayesi. Hayırlı olsun diyelim.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Demekki GLRYH'leri satıp RTALB almış. Bunu anladım da niye bu kadar uzattın onu anlamadım.
    Ben bu rüçhan, arbitraj falan çok anlamadığım için, bu dönemde hiç işlem yapmadım. Kendime göre hatırı sayılır miktarda RTA ve değerce ondan biraz daha fazla GLRYH var. Bekliyorum. Zamanı gelince paramı yatırıp bedellilerimi alacağım.

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    ...
    Bugün A1 Capital ve GLRYH bu yerlere geldiyse, bu çok büyük ölçüde pandemi ortamına ve RTA'nın sağladığı yüksek başarı sayesindedir. Bundan sonra da bu tahtada beklenenin üzerinde bir hareket olacaksa, bu da RTA sayesinde olacaktır. Yani demek istediğim, olsa olsa RTA sayesinde olabilir. ...
    Adam RTA yı sallamıyor ki. Yüklediğiniz anlam kadar vizyon yok onda. Onun gözünde plastik milastik, şişe vs 😊 Mesela bedellinin tamamını labaratuvara yatirsaydı ciddiye alınabilirdi ama değil. Para kompedanı ki, İşi o.

60 ı görenler patrondan fazla kazandı mı, hiç sanmam 🙂 Bu bir psikoloji. En iyi de o biliyor. Şirketini ondan daha çok bildiğini sananlar emin ol çok çok ballı birkaç 10 kişidir 20 kat kâr yapabilmiş olsun. O kadar bile yoktur. Mavişi hatırlayın, kendi elemanı!

Bütün bedelliyi yüksek oranda kendi karşılayacak. Yasağı bitti mi bilmiyorum, ama muhtemelen şirketi satacak bu. Ya da biraz daha oyun... Olası bir el değiştirmede geri çağırma için hissenin 6 aylık ortalaması vs.

İyi kazançlar.

7. Ne oldu yahu???

Kimseden gık yok.

Bu arada GLRYHR satışa kapanmış. 14'ü değil miydi?

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. #GLRYHR #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...04091553280204

Satışa kapandıysa bu ne ?...:

Sayfa 213/563 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •