Sayfa 247/563 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

bilanço döneminin uzamasi bizim lehimize bir durum.

özellikle a1 capital bilancosu acisindan iyi oldu.
     Alıntı Originally Posted by karat Yazıyı Oku
    Bilanço tarihleri 1 ay uzadığına göre muhtemelen 1 ay ekstra süründürür gibi, neyse 90 m kasada durursa repo yapsalar onun karı daha çok kazandırır muhtemelen, her şey mg e yarıyor, nasipli adammış, yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bilanço döneminin uzamasi bizim lehimize bir durum.

özellikle a1 capital bilancosu acisindan iyi oldu.

Ne açıdan lehimize

sermaye artirimini bilanconun dipnotlarina "bilanço donemi sonrasi gelisen olaylar" kismina eklerler. (bilhassa a1 capital icin bu durum ciddi lehimize bir durum)
     Alıntı Originally Posted by kalimuran Yazıyı Oku
    Ne açıdan lehimize

4. Hayırlısı bekliyorum, daha alta gelirse alıcıyım, umutluyum, ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sermaye artirimini bilanconun dipnotlarina "bilanço donemi sonrasi gelisen olaylar" kismina eklerler. (bilhassa a1 capital icin bu durum ciddi lehimize bir durum)
    Sağolun Sayın hayek,bilgi paylaşımınız için.İyi ki varsınız.

6. A1 Capital bilanço 30 Nisan son gün denmişti sanırım kesin olarak bilmiyorum. 29 Nisan akşamın da bilançolar için 30 günlük ek süre verildi.
    Bilançoyu açıklamasına bir gün kala. Hadi diyelim iyi niyetli düşünelim bilançoyu hazırlayan arkadaşlar ertesi gün işe gidemedi. O nedenle son bir günlük çalışma olanağından mahrum kaldılar. Bu durumda 17 Mayıs da mesai ye giderek ne eksik kaldıysa tamamlarlar diye düşünüyorum. Bu durumda yine iyi niyetli düşünüyorum 17 Mayıs akşamına göndermeleri gerek. Hadi bilemedin 18 i akşam. Daha da göndermezler ise bunun adına ne denir bilemedim.

Gerçi Sn. Hayek bu durum sermaye arttırımı nedeniyle " bilanço sonrası gelişen olaylar" dipnotu nedeniyle lehimize dedi ama ( ayrıca bu bilgi için kendisine çok teşekkür ederim) olası son günü beklerler ise çok da etik bulmadığımı belirtmek isterim. Neticede yatırım yaptık ve duygularla değil matematik ile işlem yapmayı tercih ederim. Neticede matematik yalan söylemez.

7. 31 mayıs son kap ta yazıyor, oyun bitmez, bakalım gün doğmadan daha neler yumurtlayacaklar

saatlik de son durum !

Sayfa 247/563 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •