Sayfa 288/563 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Nedenler neler olabilir.

1. Rta Tahsisli icin 10 günlük ortalama

2. Varsa Tahtada yüksek miktarlı lot ile bekleyen grubun patron ile anlaşmasını beklemesi

3. Sirketin satılması durumunda 6 aylık ortalama fiattan cagrı yapması

4. Şirketin başka bir şirketle birleşmesi durumu

.
    Ciddi ciddi bunu düşünmeye başladım. Fakat ben kendi adıma söyleyeyim; Allah mecbur bırakmasın ama yıllarca beklemeyi göze almış bir durumdayım. Kendisi bilir.
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

2. Bı fiyatlardan mal toplanmaz, benim tahminim nedelli sonrası 2-3 milyon toplanabildiği, yıllarca çaba sarfetmesi lazım, ki o da her defasında yeni küçük yatırımcıların girişi ile mümkün olmadığı kanaatindeyim, zorla milletin boğazına basarak güzellik olmaz, yazık....

3. yatırımcı düşmanı at hırsızları

4.  Alıntı Originally Posted by Kyabalion Yazıyı Oku
    Ciddi ciddi bunu düşünmeye başladım. Fakat ben kendi adıma söyleyeyim; Allah mecbur bırakmasın ama yıllarca beklemeyi göze almış bir durumdayım. Kendisi bilir.
    4. Seçenek daha mantıklı göründü gözüme
    Son düzenleme : karat; 10-06-2021 saat: 18:52. Sebep: Düzeltilecek

rtalb ve guler kiyaslamasi.yapilamaz diye dusunmuyorum. net bir bicimde yapilabilir bana gore.

kaldi ki rtalb 25 milyon karinin 10 milyonunu A1 Capital tarafindan yazmis. bu olmasa tamam ? gecen sene yazmis oldugu 60 milyon karin 33 milyonunu A1 Capital den elde etmis

neyse cok onemli degil. rtalb'de bizim sirketimiz

simdi gorunen su : fk 3.95 pd/dd : 1.79 ama 2. ceyrekte 90 milyon bilanco icine dahil olacak ve isin rengi degisecek.

bu kar rakamlarina ragmen moraller bozuk ama bunun da zamani gelecek. su an bistte bu sirketten daha ucuz olan tek bir sirket gosteremezsiniz ? gosterenleri bekliyorum

hakkimizda hayirlisi , zaten orta vadeli yatirimciyiz

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

6.  Alıntı Originally Posted by karat Yazıyı Oku
    Yüklü alım gelmeli, birileri 20-30 milyon lot alıp 3.5 lere kadar sıyıracak, bu haramzadelere kalırsa iş, çok süründürebilir..
    Çocuk çocuk yazılar. Hadi aldın diyelim, ertesi gün sana 2 yıl işlem yasağı, kağıtlara da bloke gelir. Burada halâ kiminle dans ettiğini bilmeyen bazı arkadaşlar var. Görüyorum, üzülüyorum.

7. Orta vadeli bekliyoruz hepimizde, zaten forumda yazan 3-5 kişiyiz, batık durumda olanlar twitter de genelde, eğer takip ediyorlarsa oraya yoğunlaşsınlar çakallar, üç kurışa 5 köfte yok, egeen, alka, isgsy gibi orta uzın beklemişliğim var, hakkımızda hayırlısı

investing ekibi sabirsizlikla 21 hazirani bekliyor , rtalb genel kurulunu kimseyi bulacaklarini sanmiyorum genel kurulda gerci

bol polis ve toma'lar esliginde bir genel kurul olur.
     Alıntı Originally Posted by karat Yazıyı Oku
    Orta vadeli bekliyoruz hepimizde, zaten forumda yazan 3-5 kişiyiz, batık durumda olanlar twitter de genelde, eğer takip ediyorlarsa oraya yoğunlaşsınlar çakallar, üç kurışa 5 köfte yok, egeen, alka, isgsy gibi orta uzın beklemişliğim var, hakkımızda hayırlısı
    "bir yatırım tavsiyesi değildir"

Sayfa 288/563 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •