Sayfa 336/563 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. Halka Arz Oluyor

20 milyon+3 milyon (ek satış)= 23 milyon adet.

2 gün fiyat aralığı ile talep toplama.

Fiyat İstikrarı Var.

İşlem Kodu ANGEN

AK Yatırım Aracıdır

ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. Halka Arzı Hangi Dağıtım Yöntemiyle Gerçekleşecek?

ORANSAL Dağıtım Yöntemiyle Gerçekleşecektir.

olaya bak !!!! rtalb icin birebir örnek.

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji A.Ş. ISO 9001, ISO 13485 ve 98/79/EC Toplam Kalite Sistemleri uyarınca çalışan bir biyoteknoloji şirketidir. Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji A.Ş.’nin başlıca faaliyetleri Gerçek Zamanlı Polimeraz Zincir Reaksiyonu (Real-Time PCR) kitleri geliştirmek ve üretmek, otomatik nükleik asit izolasyon cihazları ve Real- Time PCR Sistemleri ile eksiksiz bir çözüm oluşturmaktır.
    Anatolia Tanı A.Ş. 2010 yılında, genetik, sağlık ve tanıtım alanlarında yirmi yıllık deneyime sahip ortaklar tarafından İstanbul’da kuruldu. Firmanın başlıca hedefleri, yüksek kalitede moleküler genetik ürünler geliştirip üreterek Türkiye’nin moleküler diyagnostik ve biyoteknoloji alanındaki dışa bağımlılığını azaltmak ve küresel pazarda başarı kazanmaktır.*
    Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji A.Ş.;

Türkiye’nin en donanımlı Class 1000 PCR laboratuvarlarına sahiptir. Laboratuvarlarını hem workshoplar ve uygulamalı eğitimler düzenlemeye uygun şekilde hem de Ar-Ge faaliyetlerine yönelik ince ayrıntılar düşünerek tasarlamıştır.

Tam otomatik nükleik asit izolasyon ve PCR setup robotlarını kendi tasarlayıp üretmekte olup, Real-Time PCR Cihazlarını da OEM anlaşmalarıyla kendi markasıyla ürettirmektedir.

Serbest Bölge Şubesi, Satış Merkezi Şubesi ve Ar-Ge Merkezi’nin de yer aldığı Şirket Merkezi’nde toplam 95 kişilik ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.*

Yüksek performanslı Real-Time PCR kitleri geliştirmiş, ve üstün hassasiyetli, IVD CE işaretli Bosphore markasını yaratmıştır,

http://www.anatoliageneworks.com/tr/

vay vay vay. 2018-2019 cirosuna bak, 2020 cirosuna bak. 2018-19 karina bak 2020 karina bak !!!!!! Rtalb bizi mi uyutuyor arkadas ?

2021 3 aylikta sermayesini 100 milyon ve ozsermayesini 410 milyona cikarmis. defter degeri 4 lira diyebiliriz.

Toparlarsak ; Rtalb çarpanlari ile halka qrzi gerceklestiriyor olsalar.

Rtalb 11 fk ve 4.8 pddd ile islem.goruyor.

4 dd ise x 4.8 rtalb : 19 lira

ve/veya

315 milyon kar x 11 fk : 3.5 milyar piyasa degeri / 110 sermaye = 31 lira

19 + 31 = 50 / 2 = 25 lira kabataslak fiyattan halka arza cikabililer.

Kisacasi en dusuk 19 lira ve en yuksek 31 lira gibi aralikta halka arz olur.

6. 6-7 FK ile halka arz edilir. iskontoyu da hesaplarsak 17-20 TL arası fiyat tespiti olur en fazla.

.

yeni halka acilan meditera'nin halka arz carpanlarini incelemenizi oneririm.

bi da anatolia ve rtalb benzeri bir sirket
     Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    6-7 FK ile halka arz edilir. iskontoyu da hesaplarsak 17-20 TL arası fiyat tespiti olur en fazla.

.

anatolia'nin halka arzi ile rtalb'nin tahsisli sermaye artiriminin spk bacağında senkronize bir bicimde ilerleyecegini ve bu surecin sonunda piyasa degeri konusunda degisimler olabilecegi noktasindayim.

bizim tek problemimiz rtalb'nintahsisli sermaye artirimi? bu dogal bir durum

patron tahsisli sonrasinda anatolia manatolia dinlemez ! gorunen su ki 2021'nin butununde yine bilancolar iyi gelecek.

guler tarafinda ise zaten alt kademeleri artik bos birakmiyorlar. 2.09 , 2.15 bekleyenlerin isi zor diye dusunuyorum. zaten bir 2.15-2.25 araligina bir 500.000 lot daha alis icin naktimi hazirladim. saticilara duyrulur.

kozaa pozisyonlarimda karar asamasindayim orayi kapatirsam miktari cok daha fazla artirabilirim. yatirimciyiz sorun yok. (18 ay net bir sure verdim kendime)

2021 toplaminda bu piyasa degeri ve bilanco ilisikisinde muzzam bir ayrisma olacak gibi duruyor. guler olarak bu piyasa degerleri köprüden önceki son çıkış gibi

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

Sayfa 336/563 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •