Sayfa 367/563 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. 2,57-2.58 den sat ve bugünde 2,4-2,41-2,42 den yerine koy...iyiymiş.çakallar...

2. bu şirket neye göre alt pazar grubunda işlem görüyor?

3.  Alıntı Originally Posted by asa1979 Yazıyı Oku
    sayın çaykara rtalb gibi test kiti üretiyor ve yakın zamanda halka arzı var.
    Peki bizimle ne alakası var oda aynı işi yapıyorsa bize rakip demektir bu olumsuz deyilmi

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Peki bizimle ne alakası var oda aynı işi yapıyorsa bize rakip demektir bu olumsuz deyilmi

sayın dişci perşembe günü rtalb yükselişinde mesela rtalb tavan yapınca arkasından ekürüsü güler tavan yaptı , bu anatola ciro bakımından 2 kat daha büyük bir şirket rtalb dan ,anatolya işlem görmeye başlayınca tavandan alamayanlar emsallerinden almaya başlar . burda anatolianın emsali sadece rtalb var ve ekürüsü güler . şimdi hikayenin başında sayılırız yüklü miktarda mal toplandı fakat gösterge degerleri tavanda , hiç bir bilinçli yatırırımcı bu degerlerden atlamaz rtalbe. göstergeleri düzeltip hacimi azaltıp uzun soluklu bir yola çıkılıcagını düşünüyorum ,içimde yapılan testlerde baskının bitip serbest bırakılacagı test rekorları kırılıcagını düşünüyorum . gülerde ise fiyatların makul oldugunu düşünüyorum .yatırım tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by asa1979 Yazıyı Oku
    sayın dişci perşembe günü rtalb yükselişinde mesela rtalb tavan yapınca arkasından ekürüsü güler tavan yaptı , bu anatola ciro bakımından 2 kat daha büyük bir şirket rtalb dan ,anatolya işlem görmeye başlayınca tavandan alamayanlar emsallerinden almaya başlar . burda anatolianın emsali sadece rtalb var ve ekürüsü güler . şimdi hikayenin başında sayılırız yüklü miktarda mal toplandı fakat gösterge degerleri tavanda , hiç bir bilinçli yatırırımcı bu degerlerden atlamaz rtalbe. göstergeleri düzeltip hacimi azaltıp uzun soluklu bir yola çıkılıcagını düşünüyorum ,içimde yapılan testlerde baskının bitip serbest bırakılacagı test rekorları kırılıcagını düşünüyorum . gülerde ise fiyatların makul oldugunu düşünüyorum .yatırım tavsiyesi degildir.
    Aksine güler in fiyatı çok düşük deyilmi güler benim gözümde olması gereken en düşük 4-5 olmalı ama 3 u geçemiyor malesef

6. SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sn. Hürriyet,

Halka açıklık oranı çok yüksek, hisselerin tamamına yakını ortalıkta geziniyor ve imtiyazlı hisse sahiplerince yönetiliyor diye...
     Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    bu şirket neye göre alt pazar grubunda işlem görüyor?
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

murat guler ya da bir baskasi sirketin %10'unu alip , fiili dolasimdan dusurse bir ust pazara cikabilir.

ben yapim diyorum ama (2'nin ustune) 10 milyon lot daha almam lazim cok yorar bizi

aslinda para musait olsa %51'i alirim ve murat gulere imtiyaz iptali icin dava acarim. ama ??? nerde o kadar para

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

Sayfa 367/563 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •