Sayfa 447/563 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. a1 girişim bu yıl 12 mılyon 3 ayda kar elde ettı- güler yatırım bunun % 50 ne sahıp.. bu ne demek bılıyormusunuz . ortaklık payı yuksek oldugu ıcın. nerdeyse yıllık da rtalb den alınan kar kadar a1 gırısımden kar gelebılır. sankı bır yıldız doğuyor gıbı.

2.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Sallamasyon benimki baska nerden kazanabilir. 30 milyon sermaye ile %33 kazanmıs gibi. Kurulduğu günden 30 eylule kadar. Baska yerden kazanması mumkun mü.

.
    hayek bılır cevaplar umarım. ne de olsa şeytan gıbı adam ; 4 kulagı - 4 gözü var

ahaaaa şaho'ya bak sen

rtalb olmadan hani guler hicbir ise yaramazdi

dogru yolu bulmak uzeresin

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    a1 girişim bu yıl 12 mılyon 3 ayda kar elde ettı- güler yatırım bunun % 50 ne sahıp.. bu ne demek bılıyormusunuz . ortaklık payı yuksek oldugu ıcın. nerdeyse yıllık da rtalb den alınan kar kadar a1 gırısımden kar gelebılır. sankı bır yıldız doğuyor gıbı.

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ahaaaa şaho'ya bak sen

rtalb olmadan hani guler hicbir ise yaramazdi

dogru yolu bulmak uzeresin

artık a1 girişim var-ondan dedım. sen şu 12 mılyon karın ızını sursene, faalıyet başladıda gızlıyorlar mı ?

5. Sn Hayek daha önceden bahsetmişti. Halka açik payları alamiyor diye. 3 ayda bir kap ta portfoy durumunu yayinlamasi gerekli mi acAba?

https://www.spk.gov.tr/Sayfa/Index/16/5

.

esas faaliyeti yok sadece parasal aktivite
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    artık a1 girişim var-ondan dedım. sen şu 12 mılyon karın ızını sursene, faalıyet başladıda gızlıyorlar mı ?
    "yatırım tavsiyesi değildir"

7. Ben burada sinsi sinsi yükselecek sadece sabredin yazarken dalga geçenlerin trene sonradan yüksek maliyetten girmeye çalıştıklarını görünce beni bir gülme tutuyor...
    Biz bunlari hep anlattık..
    Ama gofmek istemediniz..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bist rekorları işlem hacmi ve karlara olumlu yansıyacaktır aracı kurumlarda..

Bir dost

Sayfa 447/563 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •