Sayfa 453/563 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

sn. hissedarxd olayı devlet sırrı boyutuna taşıdılar ya enteresan hakikaten.
    rtalb olarak ihaleye girdik ya da girmedik demek bu kadar zormu ? burda yatırımcıyı niye oraya buraya yazmaya zorluyorlar anlamıyorum ?
    bu arada covid nedeniyle avusturya sıkı tedbirler almaya başladı, Almanya'dan da kapanma sinyalleri geliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. hissedarxd olayı devlet sırrı boyutuna taşıdılar ya enteresan hakikaten.
    Devletin olmadığı yerde "devlet sırrı" nasıl oluyorsa artık. Bu bezirgan saltanatı illaki bitecek hocam. Şahsen çok umutluyum.

Diğer başlığa at sineğinin biri bulaştı, günün 24 saati yalan yazıyor; her yalanıyla madara oluyor ama heyhat, sanki hiç bir şey olmamış gibi tekrar geliyor. Tipik yandaş profili. Suratına tükür yalasın...

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    rtalb olarak ihaleye girdik ya da girmedik demek bu kadar zormu ? burda yatırımcıyı niye oraya buraya yazmaya zorluyorlar anlamıyorum ?
    Sonuçta gerçekleşmemiş bir şey üzerinden hisseyi spekülatif ataklara maruz bırakmamak amaçlandıysa, gayet safiyane ve bir nebze anlaşılabilir bir durum. Diğeri ise, benim paramla, verdiğim vergi ile bir alışveriş yapmışsın ben sana bunu kaçtan ne kadar aldın diye soruyorum. Bunun neresi ticari sır yahu. İş olmuş bitmiş...

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Devletin olmadığı yerde "devlet sırrı" nasıl oluyorsa artık. Bu bezirgan saltanatı illaki bitecek hocam. Şahsen çok umutluyum.

Diğer başlığa at sineğinin biri bulaştı, günün 24 saati yalan yazıyor; her yalanıyla madara oluyor ama heyhat, sanki hiç bir şey olmamış gibi tekrar geliyor. Tipik yandaş profili. Suratına tükür yalasın...
    Yazdiklarina dikkat et boş boş yazıyorsun. .yandaş mandaş. .Bu hükümet vatanı satıyor yalanlarina inanan kim varsa pkk bitirerek savunma sanayini yüzde 80 yerli üretimini yükselterek savaş gemisi milli ucak yaparak vatani satıyor haklılar. .vatansizlarin vatanini satıyor. ....

bu işler çok zor değil sn. hissedarxd.

yatırımcı ilişkileri diyaloğu ile alakalıdır.

herşey sağlıklı olursa problem olmaz.

ihale bu sonuçta alınır ya da alınamaz.
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Sonuçta gerçekleşmemiş bir şey üzerinden hisseyi spekülatif ataklara maruz bırakmamak amaçlandıysa, gayet safiyane ve bir nebze anlaşılabilir bir durum. Diğeri ise, benim paramla, verdiğim vergi ile bir alışveriş yapmışsın ben sana bunu kaçtan ne kadar aldın diye soruyorum. Bunun neresi ticari sır yahu. İş olmuş bitmiş...

biz konumuza dönersek a1 capital tarafında işler tıkırında, girişim sermayesinde patron atraksyon yaoarak para kazanıyor, rtalb olarak en yüksek karlılığa ulaştığımız dönem olacak.

zaten rasyolar açısından bedava işlem görüyoruz.

bir de sermayemiz kadar kar gelirse yeme de yanında yat olur.

a1 halka arzını dahil etmiyorum bile "yatırım tavsiyesi değildir"

güler yatırım tarafında benim adıma en güzel gelişme yıl sonu 120 milyon sermaye için 120 milyon kar gelebilme ihtimalidir.

bu ihtimali uzak görmüyorum.

zaten mevcutta 77.5 milyon 9 aylık kar rakamı mevcut. 40 milyon civarı son çeyrek karı yazarsa iş tamamdır.

3. ceyrek 30 civarı kar geldiğine göre 4. çeyrek 40 neden olmasın ? özellikle a1 capital tarafında artan hacimler, rtalb tarafında da en iyi karlılık rakamı gelebilir.

neden olmasın ? diğer paydaşlar da fikir paylaşırsa sevinirim."yatırım tavsiyesi değildir"

8. Şahsen bu DMO ihalesinin "bir türlü" sonuçlanmaması, yaklaşık 1 aydır yeni kit sipariş haberi gönderilmemesi, 9 aylık bilançoda A1 Yaşam tarafındaki hasılatta düşüş ve Ümit Fırat'a verilen borç mevzularını bir araya getirdiğimde ciddi bir yurt dışı bağlantısı yapılmış olabileceğini değerlendirmekteyim. Sayın patronun genel kurulda bahsettiği ve açıklayamam dediği gelişme bana kalsa bu. Bunu nasıl öğreniriz, bilemiyorum. Geçenlerde Siemens'e bir mail atma konusu gündeme getirmiştiniz sayın hayek. Vaktiniz oldu mu bununla uğraşmaya, durum nedir desem ?

Sayfa 453/563 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •