Sayfa 463/563 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Biraz hızlı oldu cümle düşüklükleri için özür dilerim...

2. Dil ve anlatım yönünden bozuk olan cümleler hamasi milliyetçilik içeriyor maalesef. Alman neyi kıskanıyor. Son model bize sattığı arabalar elimden kaçtı mı diyor acaba? Yoksa bunlarla bütçesinin fazla vermesine mi seviniyor.
     Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    Biraz hızlı oldu cümle düşüklükleri için özür dilerim...
    SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    Yap işlet devret ile çocukların borçlanmıyor,yatırımlar öne çekiliyor,devlet kaynak harcamadan vatandaşına hizmet sunuyor,bu model çok iyi çalışan bir model,bu hükümet bunu çok iyi başardı..ülken ile gurur duyabilirsiniz,bizler başka bir ülkeden bakınca gelişmeleri çok iyi görüyoruz..yol boyou sanayi tesisleri var,hepsi son yirmi yılın eseri,,birde eski yugoslav ve Bulgar topraklarından geçince anlıyorsun farkı ..ve özellikle Almanların Türklere bakış tarzlarından anlıyoruz...bizi kıskanıyorlar inanın buna tegel havalimanı İstanbul havalimanın yarısı kadar 7 yıldır açamadılar... Kocaman Almanya düşünün...havalimanının ile,yollarımız,köprülerinin ile üretim gücümüz ile,220 milyar dolarlık ihracatımız ile gurur duyuyorum,ülkeme aşığım...
     Alıntı Originally Posted by meseleci06 Yazıyı Oku
    "Kriz algısı yaratanlar" mı...

Kardeşim sen hangi ülke de yaşıyorsun.
    Cumhuriyet tarihinin en büyük krizi yaşanıyor şu an Ülkede....

Asıl kriz yokmuş gibi cümleler kurmak,
    Algı yaratmaktır
    Ve bu algıyı yapanlarda,
    İktidar partisi sayesinde bir yerlerden maaş alan, ihale alan veya koltuk sahibi olanlardır.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın meseleci kaç tane kriz gördünüz bileme,ben 82 krizinden başlayıp,91,94,99,2001 krizlerini gördüm...şu anda makroekonomik dengelerde bozulma yok,üretimde bir durma mı var,marketlerde gıdalar bulunamıyor mu,,kamu maliyesinde bozulma mı var,devlet yoksula,emekliye,memura,dula,yetime,engelli hastası olana ödeme mi yapamadı,dış T icaret açığında artış varda işadamları dövizmi bulamıyor, mevcut,ikame edilemicek bir döviz açığı da yok,işsizllikte artış yok(dolar 2 TL ikende %13 iş da izlik vardı),Covid 19 pandemisi ve buna sekonder emtia ve enerji ve navlun Fiat artışlarından dolayı bir kriz yaşanıyor ,bütün dünyada enflasyon ve üretimsel problemler var.bunların hepsini atlatırız yeterki vatanımıza sahip çıkalım herkes laf üretmek yerine,rakı masalarında ülkeyi kurtarmak yerine, çalışıp üretmeyi denesin

Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    Yap işlet devret ile çocukların borçlanmıyor,yatırımlar öne çekiliyor,devlet kaynak harcamadan vatandaşına hizmet sunuyor,bu model çok iyi çalışan bir model,bu hükümet bunu çok iyi başardı..ülken ile gurur duyabilirsiniz,bizler başka bir ülkeden bakınca gelişmeleri çok iyi görüyoruz..yol boyou sanayi tesisleri var,hepsi son yirmi yılın eseri,,birde eski yugoslav ve Bulgar topraklarından geçince anlıyorsun farkı ..ve özellikle Almanların Türklere bakış tarzlarından anlıyoruz...bizi kıskanıyorlar inanın buna tegel havalimanı İstanbul havalimanın yarısı kadar 7 yıldır açamadılar... Kocaman Almanya düşünün...havalimanının ile,yollarımız,köprülerinin ile üretim gücümüz ile,220 milyar dolarlık ihracatımız ile gurur duyuyorum,ülkeme aşığım...
    Dostum sadece şehir hastaneleri için devletin ödediği yıllık kira tutarlarına bak istersen(gerçi artık devlet bu rakamları halkıyla paylaşmayacakmış) hazineden ödenen ve 25 yıl boyunca ödenecek kira tutarlarını biz ödeyeceğiz(çocuklarımızla beraber), devlet bunlara ödeyeceği parayla her sene 1 ilimize kendi parasıyla hastane yapardı, bu şehir hastanelerini çalıştırmak için normal devlet hastanelerini kapadılar bu akıllıca mı acaba?

Yap-İşlet-Devret devlet kaynaklarını emmek için kurulmuş bir düzendir, geçmediğim köprüden, gitmediğim havaalanına, binmediğim trene para ödüyorum devlet hazinesinden, yandaş firmaların kasası doluyor hocam

20 yıl önce evimizde buzdolabı yoktu , ülkede sanayi tesisi yoktu, biz 20 yıl önce başka bir ülkede yaşıyorduk

Alman bizim neyimizi kıskanacak Allah aşkına, adamın eski cumhurbaşkanı özel uçak biletini devlete ödettiği için istifa ediyor, arada farka bakın

Ülkemle gurur duyuyorum ,hala namuslu insanların olduğu bildiğim için

5.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    Sayın meseleci kaç tane kriz gördünüz bileme,ben 82 krizinden başlayıp,91,94,99,2001 krizlerini gördüm...şu anda makroekonomik dengelerde bozulma yok,üretimde bir durma mı var,marketlerde gıdalar bulunamıyor mu,,kamu maliyesinde bozulma mı var,devlet yoksula,emekliye,memura,dula,yetime,engelli hastası olana ödeme mi yapamadı,dış T icaret açığında artış varda işadamları dövizmi bulamıyor, mevcut,ikame edilemicek bir döviz açığı da yok,işsizllikte artış yok(dolar 2 TL ikende %13 iş da izlik vardı),Covid 19 pandemisi ve buna sekonder emtia ve enerji ve navlun Fiat artışlarından dolayı bir kriz yaşanıyor ,bütün dünyada enflasyon ve üretimsel problemler var.bunların hepsini atlatırız yeterki vatanımıza sahip çıkalım herkes laf üretmek yerine,rakı masalarında ülkeyi kurtarmak yerine, çalışıp üretmeyi denesin
    Bosverin bunlar laftan anlamıyor....Hükümet in bir yanlışına bütün dogrularini silen cinsten. ...pkk bitirmesi büyük başarı onu bile alkışlamiyorlar. ..pkk bütün dünyanın destek verdiği örgüt. ...

6. yahu aylar sonra tavan olmuşuz forumda sadece siyaset var..

nerede sn Hayek; Fibanocci ve de forumun neşe kaynağı Şahonun Pungarı

7.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    Sayın ahmetrauf anladığım kadarıyla yurtdışında ikamet ediyorsunuz.Keşke siz yabancı topraklarda yaşamak yerine (emekli olup Türkiye'ye de dönmüş olabilirsiniz)ülkemizde kalıp çalışıp uretseydiniz.(malum sizin görüşünüze göre biz rakı masasında ülke kurtaririz sadece)

Ayrıca 1.5 yıllık garanti ücretine mal olan köprü için 17 yıl garanti verilmesini,asgari ücretin 224 dolar olan ülkede köprünün geçiş garanti ücretinin 44 dolar olmasını çok büyük başarı saymaniz ,sizin başarı kriterinizin baya düşük olduğunu bana gösteriyor.

Son olarak Türkiye Cumhuriyeti hiçbir zaman memurunun emeklisinin maaşını odememislik yapmamıştır.

Kendimide katarak buranın güler yatırım forumu olduğunu ,konu dışı konuşmamamiz gerektiğini hatırlatırım.Asilarin yeni varyant üzerindeki etkisi 2 hafta içinde belli olucakmis.Bakalim belki bizim için fırsat olur belirsizlik süreci.

Saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku
    Sayın ahmetrauf anladığım kadarıyla yurtdışında ikamet ediyorsunuz.Keşke siz yabancı topraklarda yaşamak yerine (emekli olup Türkiye'ye de dönmüş olabilirsiniz)ülkemizde kalıp çalışıp uretseydiniz.(malum sizin görüşünüze göre biz rakı masasında ülke kurtaririz sadece)

Ayrıca 1.5 yıllık garanti ücretine mal olan köprü için 17 yıl garanti verilmesini,asgari ücretin 224 dolar olan ülkede köprünün geçiş garanti ücretinin 44 dolar olmasını çok büyük başarı saymaniz ,sizin başarı kriterinizin baya düşük olduğunu bana gösteriyor.

Son olarak Türkiye Cumhuriyeti hiçbir zaman memurunun emeklisinin maaşını odememislik yapmamıştır.

Kendimide katarak buranın güler yatırım forumu olduğunu ,konu dışı konuşmamamiz gerektiğini hatırlatırım.Asilarin yeni varyant üzerindeki etkisi 2 hafta içinde belli olucakmis.Bakalim belki bizim için fırsat olur belirsizlik süreci.

Saygılar.
    Inanamiyorum bu yapılan köprüleri eleştiri etmelerine. .zaten devlete kalacak bu köprüler. ..sanki başkası yapsa bedavaya köprü yapacak..gel vatandaş bende köprü bedava zararına satacam...Ne iciyorsunuz anlamıyorum....https://www.sabah.com.tr/gundem/2021...nde-arac-gecti

Sayfa 463/563 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •