Sayfa 466/563 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku
    Maalesef yanliş bilgileri siz vermişsiniz.Tarik bey'in verdiği bilgiler doğru.Osmangazi köprüsü maliyeti 1.2 ve 1.7 milyar dolar olduğu belirtiliyor.Garanti süresi 22 yıl 4 ay başlangıç ücreti 40000 araç 35 dolar ,bu ücret ABD enflasyonu oranında articak.toplamda 11.5 milyar dolar garanti ücreti alicak işleten şirket.Baglanti yollarını saymiyorum bile.

En son köprü ücretine yapılan indirimler ile geçiş ücreti şimdi KDV dahil 12 dolar civarında.O yüzden günlük 40 bin araç sayısı aşılıyor.35 dolar +KDV fiyattan olsa köprüden 10 bin araç gecmiyecekken bu sayede ortalama 50 bin geçiş var.

Yalnız günlük garanti 40 bin olduğu için 40 bini geçen geçişin üstünden alınan paranin çoğu işleten şirkete gidiyor.Bu köprüyü 500 lira yapsan garantiyi tutturmasi imkansız.Aklimin almadığı burda bir sürü arkadaş bunun başarı hikayesi olarak savunuyor.İddia ediyorum aynı şartlarda o köprünün yanına 5 tane daha köprü yapılabilir çünkü o kadar karlı bir iş.

Son olarak bu köprüler başımıza Ali Babacan tarafından bela edilmiştir.Ama partizanlık o kadar gözünüzü koreltmiski tuttuğunuz takımınıza pardon partinize laf gelicek diye olmayacak şeyleri savunabiliyorsunuz.
    Sizdeki külliyen yanlış garanti dediğin o sayıda arac gecmesse eksik olan karşılanır fala olan devletin kasasına bu güne kadar yapılan yap işlet projelerden 21 katrilyon eski parayla devletin kasasına fazladan girmiş durumda

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.65-70 bandına kadar önümüzün açık olduğunu düşünüyorum."yatırım tavsiyesi değildir"

Bu satışın manası yok yurt dışı korkular arttı daha bulaşıcı neden kit ci düşsün yada kapanma oldu herkes evde borsa da aracı kurumlar patladı neden düşsün a1 , hadi kapanmasın zaten ee bist rekorda işlem hacmi çok arttı son aylarda neden a1 düşsün özetle neden glryh düşsün ki...

Allah yardımcımız olsun inşallah

Bir dost

4. Dün verdik bugün aldık..Lotu artırdık..

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    3.65-70 bandına kadar önümüzün açık olduğunu düşünüyorum."yatırım tavsiyesi değildir"
    Sayın hayek
    2.65-70 mi demek istediniz??

6. Hayek nerdesin yeğenim, intihar mı ettin ?

7. Sayın Hayek,
    Epeydir değerli yazılarınızdan faydalanamıyoruz.Ben de merak ettim sizi.İnşallah sağlık ve afiyettesinizdir.

8.  Alıntı Originally Posted by mimas Yazıyı Oku
    Sayın Hayek,
    Epeydir değerli yazılarınızdan faydalanamıyoruz.Ben de merak ettim sizi.İnşallah sağlık ve afiyettesinizdir.
    hayek ne olacağını sadece rabbim bilir moduna döndü.. fibonaccide en son sakarya taraflarında yerlere grafık çizerken görülmüş, rabbim şifa versin , sanırım aklı melekelerını yıtırdı.
    Son düzenleme : ŞAHONUN PUNGARI; 07-12-2021 saat: 14:17.

Sayfa 466/563 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •