Sayfa 469/563 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

Bofa eşeğinin robotunu öptüler... Rezil bir tahtası var bakalım

Bir dost

2. Sn, Hayek diğer forumda Güler'in payını *** etmiş yazmışsınız. Bunu hakikaten yapabilirni. Bu durumda bizim A1 deki payımız düşecek değil mi.

İyide GLRYH ın bedelli sermaye arttırımı izahnamesin de A1 in sermaye arttırımına katılım gibi bir madde yokmuy du, yanlış mı hatırlıyorum. Doğru hatırlıyorsam bizim paramızın 15 milyon küsürü ile katılacak. Kalan paramıza ne oldu o halde.

Ben şahsen A1 olayı için yatırım yapıp bedelliye katılmıştım.

Doğru hatırlıyorum isem izahnameyi, buna dur diyecek bir kurum yok mu?

Üstüne A1 deki payımız düşüyor gibi anlıyorum.

Kafam yandı, neyi sormak istediğimi anladınız umarım.

3. A1 Girişimmiş bir an A1 kapital diye çok korktum. Ama yinede niye A1 Girişimdeki payımızı az tayin etmişki. Hani ortaktık
    A1 girişim halka arz olursa ileride patron yaşadı.

4. Bu adam artık tadını kaçırdı; ne demek Güler holdıngın A1 Girişim sermayesı uzerındekı payı %50 den % 25 e dusuruyorum. sen kıme sordun kardesım , biz gülwerın sermaye artırımına a1 gırısım sermayesı kurulacak dıye gırdık. sen bıze sormadan , bıze hak tanımadan kafana göre kendı sermaye payını artırıp güler holdıngın payını % 25 e dusuremezsın.. yarın cımere ve spk bunun ıle ılgılı yuzler maıl atacagım. ve telefon edecegım

5. Bizden para toplayıp kurdugun a1 gırısım sermayesının sermae artırımında mevcut ortakları payları azalacak sekılde hesaplayıp. gulerın payını % 25 e dusurup, kendı payını % 75 e cekemezsın.. spk ya bunun ıle ılgılı hakkında bu kadar ınceleme, yasaklama olan sırket sahıbıne at oynattırma dıye shem spk hem cımere yazacagım. onaylarsada mahkemeye dava yoluna gıdecegım..

6. EY güler yatrırmcısı bırazcık yatırımcıysak bırazcık aklın çalışıyorsa, bu sermaye artırıma spk nın onay vermemısı ıcın heryerde sesını duyur. spk cve cımere yaz. dava yoluna git. enı oyun a1 gırısım uzerınden kurulacak. çok buyuk ortaklık ve satın alma yaptıracak a1 gırısıme. sıze yanı yatıtımcıya para koklatmamak ıcın . gulerın payını % 49 dan % 25e dusuruyor. sakın pes etme.. bakın oyun çok buyuk.. acaıpişler yapacak ve bızlerı oyun dısına cıkarmak ıcın sermyeyı % 49 dan ,% 25 e dusuruyor..

7. eyyy guler yatırımcısı sakın kabullenme her platformda sesını duyur, spk ya kesınlıkle ıtırazı yaz. kafasına gore sermaye artırıma gıdıp, bızım payımızı % 25 e dusurup, kendı payını % 75 e cıkarmasına ızın verme... her platformda ama her platfporma sesımızı cıkaralım.. oyun buyuk a1 gırısım uzerınden cok buyuk ısler yapacak. bakın tren kacmadan ıtırazları yapalım. yarın ses cıkarma gunu olsun

Sayfa 469/563 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •