Sayfa 501/563 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Murat GÜLER G. kurulda bakanlık temsılcısının yanında yatırımcısına yalan söylemişdir. guler ıcın gerı alım, rta ıcın bedelsız dedi.. ve bu söylemını hemde resmı bır toplantıda dıle getırmesıne ragmen yerıne getırmedı, neredeseın tıcaret bakanlıgının temsılcısı, neredesın spk ? yok mu bu ulkede hesap soracak bır kurum. çıkıp yalnsa yalan desın şirket yonetımı..
    Nerede GULER YATIRIM HOLDİNG için söylediğiniz geri alım, nerede rtalb için bedelsiz ? GENE kurulda bunları söylediniz, birazcık utanın be.. yatirimcinizi kandirdiniz

2.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Murat GÜLER G. kurulda bakanlık temsılcısının yanında yatırımcısına yalan söylemişdir. guler ıcın gerı alım, rta ıcın bedelsız dedi.. ve bu söylemını hemde resmı bır toplantıda dıle getırmesıne ragmen yerıne getırmedı, neredeseın tıcaret bakanlıgının temsılcısı, neredesın spk ? yok mu bu ulkede hesap soracak bır kurum. çıkıp yalnsa yalan desın şirket yonetımı..
    A1 girişime herhangi spk dan istifa eden memuru transfer ediyor..adam bu yüzden korkmuyor spk dan. Herhangi cimer ve spk bu konuda dava hakkim saklı diye şikayet yazıyorum. İçeriden arkadaşlarından bilgi alıyorlardı bu adamlar ?

3. Yıl sonu karı ile 3 fk altında işlem görecek.. Covid bitmesi ile kârlılık Covid öncesi kârlılık gibi olmayacak.. A1 capital kârlılık devam ederse bu fk inanılmaz düşük....280 milyon PD den 100 milyon kar ama kagitta tepki bile yok..

4.  Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku
    Yıl sonu karı ile 3 fk altında işlem görecek.. Covid bitmesi ile kârlılık Covid öncesi kârlılık gibi olmayacak.. A1 capital kârlılık devam ederse bu fk inanılmaz düşük....280 milyon PD den 100 milyon kar ama kagitta tepki bile yok..
    Fk ile yürümez hisseler en düşük Fk gözdede ona bakarsan.Burada operasyon oldu bitti artık uzun süre kendine yatay bant arar durur fazla bişey beklemeyin ortalık malı olmuş senetler ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Fk ile yürümez hisseler en düşük Fk gözdede ona bakarsan.Burada operasyon oldu bitti artık uzun süre kendine yatay bant arar durur fazla bişey beklemeyin ortalık malı olmuş senetler ytd
    Hayali fk olan şirketler ile bunu karşılaştırma yapmak anlamsız....RTA değerleme yapsa bununda fk daha düşük olur ama nakit olarak kasaya artısı olmaz...

inat ettim satmayacağım seni ! beni bekliyorsun ama boşuna bekleme.

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Sayın Hayek ben de buradayım, azdan az çoktan çok gider, batarsak hep beraber batarı; keyifleri bilir. Kabul edilebilir bir rakama çeksinler, yoksa buradan mal alamazlar bizden !!! Ap açık karşılıklı satışlar ile düşürdüler tahtayı..

Ytd..

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Eyvah eyvah
    sonunda hayek de investing seviyesine düştü

Sayfa 501/563 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •