Sayfa 502/563 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

niye ? investing seviyesine düşüyoruz !

bizimkisi bir aşk hikayesi ? şirketin en büyük ortağı sayılırız

yapacağımız analizleri yaptık zaten, bu fiyat seviyesinden f/k: 2.5-3 bandına kadar gerileyecek. A1 halka arzını bekliyoruz. Geride söylenecek çok söz kalmadı.
     Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    sonunda hayek de investing seviyesine düştü

2. Osmen bilançosu güzel geldi..a1 100 ustu gelmesi lazım..bizim tahtacı iş yatırım dan vakıf a gecti.. İş yat vakıf a yüklü lot gecişi oldu..iş yat 21 milyon lot var..100 de 1 benim oda..

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

yapacağımız analizleri yaptık zaten, bu fiyat seviyesinden f/k: 2.5-3 bandına kadar gerileyecek. A1 halka arzını bekliyoruz. Geride söylenecek çok söz kalmadı.
    Gördüğüm kadarıyla RTALB ve GLRYH arasında bir trade yapılıyor. RTALB piyasa değerine göre GLRYH'e ait hisselerin değerinin 230 milyon olduğu ve GLRYH'in piyasa değerinin sadece 290 milyon olduğu düşünüldüğünde bu iki hisse arasında RTALB seçimi yapmak için nasıl motivasyon var, aklım pek almıyor. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Hayek, A1 in 4. dönem malı verılerı ne zaman açıklanacak , bılgın var mı ? osmen acıklanmış.

1 mart son gün
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Hayek, A1 in 4. dönem malı verılerı ne zaman açıklanacak , bılgın var mı ? osmen acıklanmış.

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    1 mart son gün
    osmen neden erken açıklmış ? rta ve guler ıcın nedır tarıh bılgısı rıca etsem ? Tesekkurler

7. bu arada benım hıc ama hıc umudum kalmadı, sadece salak salak beklıyorum.. ve hergun sıkayet yazıyorum.

1 mart : a1 capital
    10 mart : rtalb
    10 mart : güler
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    osmen neden erken açıklmış ? rta ve guler ıcın nedır tarıh bılgısı rıca etsem ? Tesekkurler

Sayfa 502/563 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •