Sayfa 505/563 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Belliki yazdıklarım birilerini oldukça rahatsız etmiş, yazdıklarının hepsinin bir cevabı var ama ilk önce patronun sana taktığı gözlüğü çıkarman lazım.. mesela soru 1 ? a1 kapıtalın sermay arrtırımı neden hala onaylanmadı ? benzer sektörde faaliyet gösteren infonun 2 ay gıbı kısa bır surede onaylanmasına ragmen a1 kapıtal neden beklıyor ? soru 2 ? a1 girişim ve a1 portfoy kurulumu ıcın bedellı yaptı, buna ragmen kısa sure sonra neden kendı payını artırıp, yatırmcının payını dusuren sermaye artımına gıttı ? mesela sermaye artırımı ıcn gulerde bedellı yapıp, bu tutarı gulerın ıstıraklerının karından fınanse edemezmıydı ? dıyeceksın kı yapmaz zorunda degıl, oyle ıse gulerın sermaye artırım ızahnamesınde neden kurulacak ıkı sırkete % 50 ıle pay sahıbı olunacak dedı ? gülerın gerı alım yapacagını orada kurulda olanlar şahıttır, getırın hemen madde ekleyelım dedı, ayşe terzı ordan kalkıp, sımdı olmaz yon.k karar alsın dedı, bu kısa bır suredır. bu konusma gulerın genel kurul tutanagına işlenmedı ? madem yatırımcının hayal kurmasını ızın vermıyorlar, bızde bıze hayal kurduracak bır yol bulacagız yada yapacagız. yakın zaman ıdare mahkemesınde tum kap ve hısse hareketlerının, genel kurul toplantılarının ıcerdıgı bır dosya mahekemeye teslım edılecek.. bir şirketı ımtıyazlı paylar ıle yonetebılırsını, burda sıkıntı yok, ama kuralına uygun olacak.. bırılerı göz ardı ettı mı etmedı mı ? spk dan alınan personellerın ıcerdekıler ıle ıletısımı var mı yok mu ? bagımsız denetım şirketınden personel transfer edıldı mı edılmedı mı ? bunların hepsı makul bır suphe ve ıncelenmesı ıcın cımere yazılı verılecek ve sözlu randevu ıle dıle getırılecek..

2.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Şaholi bedelliye silah zoruyla mi katıldın??
    Sen glryh alırken imtiyaz hisse yoktu da sonradan mı oluştu??
    Murat güler hisse ucuz geri alacağıni söylerken fiyat miktar zaman verdi mi?
    Kendi adına mi alim yapacak yoksa herhangi bir şirket adına mi söyledi??
    sirket adinaysa geri alım için KAP A bildirilen bir haber var mı??
    2019-2020 yıllarında fiyatı neredeydi nereye gitti o zaman anormal durum yoktuda düşerken şimdi mı oluştu??
    Aylardır yazıyorum yönetimde imtiyaz olan bı hissede hayal bile kurmanıza izin vermezler.
    Murat güler bu hisseyi 20 kuruşa düşse yine almaz. Zaten imtiyazla şirketin sahibi.
    1 lot alması için salak olması lazım ki bence çok akıllı adam.
    İneğin yemini siz aliyonuz sütünü peynirini başkası kullanıyor.
    Kabullenmek çok zor bicok kişi zararda ama bu şirket imtiyaz kalkmadan isterse 10 milyar TL kar aciklasin size bedelliden başka hicbisey düşmez...
    Noktasına virgülüne herşeyine katılıyorum.Burada bir fibonacci vardı birde milleti gazlayan yok çanağa gidecek yok şöyle çıkacak böyle yürüyecek diyen.Böyle insanlara kulak asmayın.

3.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Şaholi bedelliye silah zoruyla mi katıldın??
    Sen glryh alırken imtiyaz hisse yoktu da sonradan mı oluştu??
    Murat güler hisse ucuz geri alacağıni söylerken fiyat miktar zaman verdi mi?
    Kendi adına mi alim yapacak yoksa herhangi bir şirket adına mi söyledi??
    sirket adinaysa geri alım için KAP A bildirilen bir haber var mı??
    2019-2020 yıllarında fiyatı neredeydi nereye gitti o zaman anormal durum yoktuda düşerken şimdi mı oluştu??
    Aylardır yazıyorum yönetimde imtiyaz olan bı hissede hayal bile kurmanıza izin vermezler.
    Murat güler bu hisseyi 20 kuruşa düşse yine almaz. Zaten imtiyazla şirketin sahibi.
    1 lot alması için salak olması lazım ki bence çok akıllı adam.
    İneğin yemini siz aliyonuz sütünü peynirini başkası kullanıyor.
    Kabullenmek çok zor bicok kişi zararda ama bu şirket imtiyaz kalkmadan isterse 10 milyar TL kar aciklasin size bedelliden başka hicbisey düşmez...
    merak ettıgım ıcın soruyorum, burda yatırımcımısın, yoksa şirketın personelı mı ? eger yatırımcıysan azcıkda olsa yazdıgın metınde yatırımcı acısından dogruları yazardın, bak yakarışları degıl dogruları dıyorum, neden tek kelıme yatırmcı acısından bır talebın yok.. bu şirkette yatırımcı acısından hıc bır magdurıyet yaratılmadıgını herseyın genel teammullere uygun mu oldugunu dusunuyorsun ?

4.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Noktasına virgülüne herşeyine katılıyorum.Burada bir fibonacci vardı birde milleti gazlayan yok çanağa gidecek yok şöyle çıkacak böyle yürüyecek diyen.Böyle insanlara kulak asmayın.
    Katılırsın tabı hesabınıza gelen para aynı ıbandan.. ben kımsenın gazı ıle almadın, şuraya gıder buraya gıder de demedım.. kımseye kulak asmam, ama şirketın patronuna kulak asarım, yukarda sorduklarımı sende cevaplayabılırsın ? a1 kapıtal onayı neden gecıktı, gerı alım neden yapılmadı ?

5. Fibonaccı haysıyetsız adamın tekıdır, burda bıldıgı halde yalandan grafıkler çızdı, algı yaptı bu kabul tamam, pekı kurulda gerı alım yapacagım deyıp , almayan murat guler nedır ? onun adınıda sen de ? hemen madde ekleyelım getırın deyıp, uzatan a ne denır ? de bakalım ..

6. Borsada işlem gören GÜLER YATIRIM HOLDİNG YATIRIMCISIYIM, yatırım yapmış olduğum şirketin iştiraki olan A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.' nin halka açılması ve sermaye artırılması kararı ile birlikte şirket yönetimi 18.10.2021 tarihinde spk ya başvurdu. başvuru tarihi üzerınden yaklaşık 4 ay geçmesine rağmen, SPK hala bu başvuruyu olumlu yada olumsuz olarak karar bağladıgına daır spk bultenınde karar yayınlamadı. SPK tarafından red yada kabul onayının gelmemesı şirket hisseleri uzerınde cıddı baskı yaratmak da ve bu durum yatırımcıyı çok mağdur etmektedir. Benzer sektör de faaliyet gösteren bir başka unvanlı İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 30.04 2021 tarıhınde SERMAYE ARTIRIMI İÇİN kurula başvurmuş ve 17.06.2021 tarıhınde bu başvuru onaylanmıştır. SPK VE BİST tarafından yatırımcısına eksık bılge vermesı, kap gizlemesi ve olagan dısı hısse fıat hareketlerı nedenı ıle uyarı almış olan GÜLER YATIRIM HOLDİNG ' ın yatırımcısı olarak zaten bu konuda problemlı ve uyarılar almış şirketın surecının daha fazla uzatılmamasını ve belırsızlıgın bır an evvel ortadan kaldırılmasını talep edıyorum. Lütfen artık bu konun incelenemsını ve gereklı kurllardan surecın neden bu kadar uzadıgına daır bılgı talep edılmesını ve yatırımcıya açıklanmasını istiyoruz. GÜLER YATIRIM HOLDING rekor karlar açıklayan iştiraklerı olmasına ragmen bedellı sermaye artırımı yapmış, hıse fıtanı 23 tl fıattan 2,20 tl lere kadar ındırmış, yatırımcısına ne temettu neden sermaye kazancı saglmaamıstır. şirket sahıbı % 99,75 halka açık bu şırketı 0,25 pay sahıplıgı ıle yonetmekde ve yatırımcısına ınanılmaz zararlar vermektedir. nıtelıklı paylara sahıp olması yatırımcının söz sahıbı olmamasına ve sureklı hak kaybına ugramasına neden olmaktadır. lutfen artık bu konuya el atın, çunku ekonomık olarak ınanılmaz yıpranmış bulunmaktayız. saygılarım ıle

7. Yarın sabah bırebır Beştepe de CUMHURBAŞKANLIĞI iletişim daire müdürlüğü ile görüşeceğim. ALLAH izin verırse elımde belgeler ile birlikte , hisse fiatı, genel kurul söylemlerı ( GÜLER HOLDING için Gerı alım yapacagım, hisse fiatı ucuz, RTALB için Bedelsiz ) dile getirilecek, genel kurulda bu söylemlere ticaret bakanlığı komıserının şahıt oldugunu, itiraz ederler ise bu konuşmaların kamera kayıtları ıle mevcut oldugu söylenecek. A1 girişim için ilk once % 50 ortaklık verıldıgı daha sonra % 25 e ındırıldıgı- A1 Girişime, SPK nın eskı çalışanlarının transfer edıldıgı, bu PAY DAGILIMDA YATIRIMCININ PAYLARININ AZALTILMASINA RIZAMIZ OLMADIGINI, ÇOK KISA SUREDE KURUMUN BUNU KARARA BAGLADGINI, OYSAKI 4 AY A YAKLASAN A1 KAPITALIN HALA SERMAYE ARTIRIM KARARININ ONAYLANMADIGINI, spk nın ıkırcıklı davrandıgı, red yada onayın hangı açıdan bekletıldıgını, % 99,75 halka arz edılmıs bır sırketın sadece 0,25 lık bır pay ıle keyfıyetle yonetıldıgını, bunların hepsı dıle getırılecek. kuruma başvuru kap tarıhlerı, ve hala onayların gelmedıgını, benzer şirket olan ınfonun ıse derhal onaylandıgını, bu ıkısı arasındakı farkın ne oldugunu.. bunların ıncelenmesını. ısteyecegım. hakkımzda hayırlısı, 27 sayfalık bır nmetın hazırladım. katkısı olan arkadaşlar var ıse lutfen ılavelerını guzelce yazıya dokun, dosyay katayım.

8.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    merak ettıgım ıcın soruyorum, burda yatırımcımısın, yoksa şirketın personelı mı ? eger yatırımcıysan azcıkda olsa yazdıgın metınde yatırımcı acısından dogruları yazardın, bak yakarışları degıl dogruları dıyorum, neden tek kelıme yatırmcı acısından bır talebın yok.. bu şirkette yatırımcı acısından hıc bır magdurıyet yaratılmadıgını herseyın genel teammullere uygun mu oldugunu dusunuyorsun ?
    Glryh ile alakam yok.bi süre al sat yaptım o yüzden az çok bilgim var şirket ile.
    Şuanki hukuka göre şirketin attığı tüm adımlar normal.anormal durum varsa hukuki olarak hakkını arayabilirsin burada ağlamak 1 kuruş kazandırmaz.
    Sen illa burda mağduriyetini dile getiriyorsan burda muhatabın glryh değil bu hukuku düzenleyen resmi kurumlar.
    Adam 1 TL vermeden bedelli kararı aldı yaptı ve kendi payını istirakinde arttırdı.
    Bedelliden 1 sene önce elindeki tüm lotlari sattı.
    Sen bu şirkete nasıl güvenip yatırım yaparsın??
    Malesef kanunlar adamın lehine senin benim değil.
    Her sorun aynı kapıya çıkıyor .
    İMTİYAZ.
    Aç oku ortak olduğun şirketin imtiyaz durumunu elindeki lot neye yarar anlarsın.

Sayfa 505/563 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •