Sayfa 52/563 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 409 - 416 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Hala mal dağıtıyorlar. Gülere bulaşan yanıyor. Egeli co girişim aldılar kağıt battı. Denge holding 3 milyon lot hisse aldı finansal krize girdi.yatırım tavsiyesi değildir...

2. Batık egeli co girişimin %14 ünü aldılar. Buradan kol gibi zarar var var. Bakalım bilançoyu nasıl açıklayacaklar. Bedelli için bahane hazır.... yatırım tavsiyesi değildir...

3. Geri alım göstermelik kaldı.batık şirkete ortak oldular sorumlusu ortada yok.bir milyon zarar kısa vadede egeli co tarım girişimden.eee bir de zarar açıklarsınız. Sonra ortada yatırımcı dostuyuz diye dolaşırsınız... ytd..:

4. durum git gide berbtlaşıyor artık 0.75 leri bile görebiliriz 1.02 haftalık destek 3 hafta kırmadan kalırsak dönüş olabilir .. yoksa durum dahada kötü olacak patron kalleş spek hain malı aldılar 70 kuruştan piyasaya dahıttılar 1.90 2.60 arası dahada bi cacık olmaz bu adi hisseden YTD tamamen bnm saçmalığım

5. A1 kapital eşittir zarar...huyun kurusun...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    A1 kapital eşittir zarar...huyun kurusun...ytd
    a1 kapital baş rolde zaten 2-3 kişiyle kağıtı pazarladılar yıktılar malı kaçtılar ..bu hisseleri pazarlayanları sen ben biliyoruzda spk ve halka arz edenler bilmiyormu hırsızlık kadrolu oluyor ben kadrosuz hırsızlık hiç görmedim

7. Geri alım yapacaktınız.Bu zaman değil de ne zaman.Dik durun dik.Öküzün trene baktığı gibi bakıyorsunuz. Bu zamana kadar bedelliden başka ne yaptınız.soy isminiz gülüyor ama yatırımcınız ağlıyor. Yatırım tavsiyesi değildir...

8. Masa sandalye şirketi ederini buldu. Kuruşlar çok yakıştı size.Bir şirket nasıl yönetilemez geri alım nasıl yapılır da ele yüze bulaştırılır öğrendik.ytd.

Sayfa 52/563 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •