Sayfa 536/563 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Ben aldım biraz, hemen BOFA devreye girdi.

#GLRYH #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...04201503204130
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Demekki yeterince mal alamadılar. Yoksa set çekmezdiler bu fiyatlara.

3. ayın 5 ne az kaldı bakalım murat beyin kutusundan ne çıkıcak ben şansımı onur beyin kutusundan yana kullanıyorum , murat beydende beklentim yüksek ytd

4. Pardus halka arzı neden önemli, şundan: gelen alıcılar blok halinde mi alacaklar ona bakacağız. Bence normal yatırımcıya 3-5 lot düşmeyecek bile çünkü alıcısı belli. Sonra, iştiraklerinin değerlemesi yapılmış halde girecek piyasaya ve bunun % 25'i GLRYH'nin. Haliyle defter değerini de yükseltecek GLRYH'nin. Şu an zaten % 30 iskontolu, o zaman daha da artacak bu oran. Belki de birileri "çüş yani, bu kadar da olmaz" diyecek...

5. Uzun vadede düşeni kırdı görüntüsü var, biraz hacim, işlem tamamdır.

#GLRYH #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...04211319093620

6. Kağıdın yükselmesini istemiyorlar, net. Ne desen ne yazsan boş. Biraz alayım dedim hemen bastılar, kimin buradan maliyeti var, hiç kimsenin. Bunca malı taşıyanların dolar bazlı zararı feci boyutta buna rağmen tahtayı tutuyorlar.

#GLRYH #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...04221409018981

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Kağıdın yükselmesini istemiyorlar, net. Ne desen ne yazsan boş. Biraz alayım dedim hemen bastılar, kimin buradan maliyeti var, hiç kimsenin. Bunca malı taşıyanların dolar bazlı zararı feci boyutta buna rağmen tahtayı tutuyorlar.

#GLRYH #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...04221409018981
    50 kere uyardım seni birda algı yapma diye, hani düşeni kırmıştı, hani yükselirsin. Yapmayı artık.. Bir daha asla gelip burda alım fırsatı, düşeni kırdı, ben aldım diye algı yapma. Bir daha yazmadan önce bu yazdığını oku biraz utqn ve dahada yazma.

8. Alıntıdır,

GÜLER YATIRIM HOLDINGİN YATIRIMCILARINA NASIL ZARAR VERDİĞİNE DAİR HATIRLATMALAR VE 11.05.2022 TARIHINDEKI GENEL KURULDA M. GÜLERE SORULACAK SORULAR,1- 2021 yılında Güler yatırım Holding Bedellisini yaptınız ve yatırımcıdan 90 mılyon nakit para topladınız,2- Toplanan bu 90 milyon bedelli parası ile ; A1 KAPITAL sermaye artırımı, RTALB tahsıslı sermaye artırımı, A1 GİRİŞİM ünvanlı ve ( pardus yenı adı ) a1 portfoy unvanlı iki şirket kuruluşu yaptınız.3- Toplanan bu 90 milyon para ile güler yatırımcısına 24,32 TL den rtalb aldırdınız.4- 2021 Yılındaki GÜLER Genel kurulunda hisse fiatı 2,65 ken bu fiat ucuz böyle devam ederse geri alım yaparız dedınız.5- GÜLER Yatırımcısından topladığınız 90 mılyon ıle şuan fiatı 16 TL olan hisseyi 24,32 TL den yatırımcıya aldırıken hiç utanmadınız mı ?6- Güler bedellisi yaparken, bedelliden elde edılen 90 mılyonu A1 GİRİŞİM VE A1 PORTFOY adlı ık srkete % 50 ortaklık yapacağız dedınız, bu sekılde SPK dan onay alıp sonra faaliyet alanını artıran A1 GİRİŞİM ( pardus yenı adı ) dekı güler yatırımcısının payını neden % 50 den , % 25 e düşürdünüz ? siz yatırımcı olsanız bu sekılde bır davranışa ne tepkı verırdınız ?7- Yüksek kar elde eden, bu elde ettıgı karı temettü olarak vermeyen ve kasasında tutan RTALBE neden tahsıslı yaptınız ? hadı yaptınız 16 TL lık hısseyı neden 24,32 tl den aldırdınız ? madem rtalbde bedelsız verecektın ,neden tahsıslı ıle güler yatırımcısının parasını aldınız ?8- A1 GİRİŞİMDEKI Guler yatırımcısnın payını neden % 50 den % 25 e dusrudunuz ? vijdansızlk degıl mı bu ?9- rtalbde gulerın payını artırmak ıcın yuuksek fıattan hısse aldırdınız, pekı a1 gırısımdekı payı neden dusurdunuz ? gülerın parası yoksa, rtalb ve a1 kapıtalden kar payı alıp neden ortaklığımızı % 50 den aşağı dusmesıne engel olmadınız ?10- Neden gerı alım yapmıyorsunuz, 2,65 ken ucuz dedınız ve alım yapacağım dedınız. Şimdi hıssenın fıatını 2 tl olmasını mı bekliyorsunuz gerı alım ıcın,11- Halka açık şirket güler holdingin işitirak karları ıle elde ettiği karları, içi boş para etmeyın tanıdığını ve ılıskıtekı ınsanlardan yüksek fıatta satın alıp, yatırımcının parasını aktarıp, açıktan para kazanıyormusunuz, yanı 1 lıralık şirketı 5 lıraya alıp aradaki 4 tl lık farkı açıktan alıyormusunuz ?12- Aksı halde, karlılıgı yüksek ve defter degerının altında işlem gören güler holdıngın bu fıat ıle ıslem gormesını sız nasıl açıklıyorsunuz ?13- SPK ya yatırımcının yaptığı sıkayetlerı önceden haber aldığınız kurum ıcınde bır bılgı saglıyıcınız var mı ?14- Yılda 1 defa yapılan genel kurullara neden katılmıyorsunuz, yukarıda saydıkalrım bir şirketın neden zarar ettıgı sorusu degıl, neden tum bu gelısmeler yatırımcının aleyhine alınıyor..15- Son ıkı yılda yatırımcınıza verdıgınız zarar ıcın, ne güzel ınsanları kandırdık, bız zengınlestık onlar kaybettı deyıp mutlu oluyormusunuz..Bu yazdıklarımda eksık yada yanlış var ıse lütfen soyleyın duzeltelım, bu uygulamalara maruz kalmış bır yatırımcı ne hıssederse bızde onu hıssedıyoruz. Tek bır yatırımcı bırakın destegı zararı olmayan yönetımsel uygulamanız var mı ?

Sayfa 536/563 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •