Sayfa 558/563 İlkİlk ... 58458508548556557558559560 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Yine bir fon satın alması. Yine hedef girişimden Ege adlı fon , %5,15 oranında hisse sahipliğine erişmiş.
    Nnf ile beraber %10 u geçti fonların hisse sahipliği (satmadılarsa)
    Anlık:
    9,9 TL/Lot
    18,648 TL/$
    3 F/K
    1,67 PD/DD
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/1087419

2. Artık çok tehlikelı rakamlara geldı bence, sert duzeltmeleri gelebilir. Geçmişinde çok buyuk sıkıntılar yaşatmış yatırımcısına..

3. ALINTIDIR, RTALBB,,

Ümit fırat ceo dun paylaşmış. gözunuz aydın lınkedınden bakın, neler dıyor neler ; yenı bır urun ıle başlangıc ve ınavosyona yenıden başlıyoruz dıyor, kuresel bır sırket ıle ış yaptık, buyuk başarıdır bu dıyor. fabrıka yenı ınavasyon. sizde bakın dun paylaşmış.. HAYIRLI olsun. fabrıka çok yenı urunlere gebe ve ortaklıklara. suprızler beklıyorum.

FABRIKANIN AYAK SESLER , Hadı hayırlı olsun, Bakın a1 yaşam bılımlerının ceosu neler paylasşmış hemde dün.. FABRIKA INAVASYON, URETIM ICIN YENIDEN HEYECANLA YOLU CIKTIK DIYOR, HEMDE DUN,

17 Aralık firmamızın kuruluş tarihi. 3. Senemizi bitirdik. Şirketi kurduktan birkaç ay sonra başlayan covid salgını ile mücadele de bir kaç aylık firma olmamıza rağmen, doğru hamleler ve kadro yapısı ile üstümüze düşeni yapmayı başardık. FDA onayı alabilmek, Global bir firmanın covid mücadelesinde partneri olmak bu başarılar arasında önemli sayılabilecekler arasında yer alıyor. Bizim için ve Ülkemiz için büyük bir deneyim elde ettik. Salgın öncesi sayıları 3-5 olan PCR temelli test üretici sayısı 20 den fazla şimdi. Aynı şekilde hızlı test üretici firma sayısı arttı. Bu firmalar arasında henüz henüz yeterince farkedilmemiş olsa da ülke ekonomisine büyük katkıları olan firmalar var. Kendi adımıza IVD alanında çıkardığımız dersler şunlar. 1- Biyoteknoloji adı altında olsa da henüz büyük oranda bizim firma dahil olmak üzere inovasyondan çok toplama diyebileceğimiz bileşenlerin düzgün bir şekilde Yanyana getirilmesine dayalı bir ürün geliştirme var. Sektördeki en çok satış yapan ile en az satış yapan firmalarda arasında ölçek dışında büyük bir fark yok. O zaman imitasyonu geçmeye başlamalı inovasyona yönelmeye başlanmalı . Kazanılan finanslar bu amaçlar için kullanılabilir. Bu konuda en büyük problem vizyon. 2- Türkiye hızlı bir şekilde yeni dünya da IVD alanında üretim merkezi haline gelebilir. Büyük ölçeklere sahip özellikle Çin den ülkemize doğru partner arayışı hızlanabilir. Doğru partnerlikler ile büyümeler daha kısa sürede sağlanabilir. Problem devlet düzeyinde verilmesi gereken düzgün danışmanlık 3- Yeni salgınlar olması muhtemel gelecek yıllarda. Yaşadığımız salgın hammadde üretimi konusunun stratejik önemini gösterdi. Örnek,testlerde kullanılan enzimler. Numune alma için kullanılan swap. 4- Firmalarda eksik olan kalite yönetim sistemleri. Süreç içersinde yeni kurallar doğal olarak bazı firmaları eleyecek. Anladık ki bazı biyolog arkadaşlar kendilerini bu konuda çok iyi eğitirlerse gelecekte kendileri için farklı ve güzel bir kariyer sağlayacaklar. 5- Ülkemizde Biyoteknoloji artık bir sektör. 15-20 milyon usd lerin başarı olarak görüldüğü yerden 50-100 milyon usd bandına geçebilecek firmaların oluşması için ekosistem kurulmuş durumda 6- Biyologlar için devlet kadrosu konusundaki makus talihlerini tersine çevirebilecekleri bir iş ortamı oluşmak üzere. Bir kaç yıl içerisinde çok sayıda biyolog arkadaş çok sevdikleri işlerine kavuşabilirler Özet 3 sene önce kurulduk. İyi işler yaptık. Tüm emeği geçen arkadaşlarıma teşekkürler ediyorum. Yeni dönem için inovasyona dayalı ürünler geliştirmek üzere yeniden yola çıktık. Salgınların durmaya niyeti yok. Bizim de…

4. Kimsede hisse yok anladığım kadarıyla

5.  Alıntı Originally Posted by Alaylı Yazıyı Oku
    Kimsede hisse yok anladığım kadarıyla
    Dün öglen arkadaşa söyledim glryh alınır Ortalık da hastalık virüs arttı dedim öyle kaldı bugün %5primliyken aldım
    Herkese hayırlı kazançlar

6. Hedef portföy fonları alıp satıyor anlaşılan. %10 payı geçtik diye kap atmışlar. %10,13
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/1090865

Daha önce iki fon vasıtasıyla zaten %10 payı geçmişlerdi.

7. Borsada bu şirketın yaptıkları hakkında yazılanları duyunca yok canım zarar etmiş yatırımcı ayıp ediyor, anlattıkları gibi degıldır, tipik zarar eden kucuk yatırımcı karalaması dedim. fakat Bugunku SPK BULTENINE bakın ısterseniz, şirketimizin bağlı ortaklığı olan A1 life yaşam bilimlerinin YÖNETİCİSİ üMİT FIRAT bey ve bir kaç kişi içsel bılgıyı alıp, yatırımcıyı zarar ugrattıkları ıcın ceza yemışler. yahu bu adamlar hıc utanmıyor mu ? kım ızın verıyor bunlara. kım bu adamlar. kesınlıkle bu adamların bana gore bırbırlerını tanıyordur. Platformlarda bu şirketlerden uzak durun sahıbı çok tehlıkelı dıyorla. adamlar haksız mı, önce A1 kapıtal rtalbdekı bılgıyı usulsuz kullanıdıgı ıcın ceza yedı, sonra kredılı yasagı, sonra brut yasagı, şımdıde yonetıcı sı ceza yemiş.. Yazık ya. GULER HOLDING yukselıyor dıye hava atanlar, o Kadar şişmiş kagıda gelın dıye algı yapanlar. orayada yatırımcı gelınce 5 kat şişmiş kagıdı yatırımcıya mı satacaksınız. bu cezalar uzerıne ızleyın tweterı neler yazarlar. şimdi kım alır bunların hısselerını. yazıklar olsun. GULER HOLDINGDEKILER SIZDE DIKKATLI OLUN ! algılara kanmayın.. YAZIKLAR OLSUN..Yatımcısınada çok yazık olmuş.

8. Bu hisse alınır mı?

Sayfa 558/563 İlkİlk ... 58458508548556557558559560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •