Sayfa 72/563 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 569 - 576 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Bu Umut Sarı kim ya küçük yatırımcı sever mi
    ........r mi GERCİ KY. SEVEN DAHA GORMEDİM ben ama

2. Biraz okudum twetlerini de CAKACAK KY arıyor gibi Mazeret hazırlıyor havası var
    Panda nin bı degisigi

3. Sayın kasap,umut sarı'nın kimseye mal kilitlediği duyulmamıştır.tahmin ettiğiniz şekilde birisi değildir.eğer devamlı takip ederseniz yanıldığınızı anlayacaksınız.Hayırlı geceler dilerim.

4. [QUOTE=kasap;3811628]Biraz okudum twetlerini de CAKACAK KY arıyor gibi Mazeret hazırlıyor havası var
    Panda nin bı degisigi[/QUOT

ADAM HİSSEYE ÇÖKMEYE GELMİŞ SİZ MAL ÇAKMA DERDİNDE DİYE KENDİNİZİ EĞLENDİRİYORSUNUZ
    PATRONUN DÜN NEDEN KORKARAK HİSSE SATIŞ HABERİ YOLLADIĞINI ÇÖZEMEDİYSENİZ BORSAYI VEYA UMUT SARIYI TAKİBİ BIRAKIN GARİBAN ANADOLU ÇOCUKLARI İŞ BAŞINDA .

5. Tahta sahibi izin vermez ise 1 TL bile yerinde oynayamaz hakim ortak kim ? Son noktayı o koyar. Gerisi boş.....

6. bu hisse de garip çok şey... güven vermediği kesin bayrağı gösterdi açıkçık geldı 110 bın...) sonra tahta toplanıyor bır grup tarafındandenıyor açıkçı gelip açığı kapatıyor...enterasan bır şekıl de açıkcı avlanacaksa hisse neden düşer bunu bilmem.. bır taraftan da hisse DE A1 DELİ gibi satarken hısse pekte sarsılmadı... seans sonuna kadar gıt gel seans sonu aşağı son 10 dakıka toplama çabası

7. yarın da stop olsaydınız kardeşim derler ama herşeyı bılenler nedense bu tarz kağıtların stop yaptırmadan yıkıldığını bilmez..nasıl bır borsayasa bu kağıt yıkılırsa kusura bakmasın kımse stop falan olamaz tabandan ancak satar)) buyuk borsa bılgılenlerı önceden emır verseydın der der de der borsada düşene de çıkana da bahane çok...ben de gaza geldım aldım 2 kademe yukarıda verdım..sanal alemde taraftarı da karalayanı da çok olan bır hısse bılgınıze....

8. 1,83 altı kapanış düşüşü tetıkler......1,95 üstu guven verır...teknık oyle dıyor ustası beğenmese de...

yarın düşüşe devam gıbı ....yıkılma eşiğin de stop olamayan işlem yapmasın denıyormuşş

Sayfa 72/563 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •