Sayfa 97/563 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 769 - 776 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Pasta atabilecek arkadaş varmı..

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Bura ruhunu kaybetmiş..

3. Tabana vermiyo tavandan almıyo istese tabandan bir sürü alış vardı ben bu hisseyi gedik lere benzetiyom onlarda 2.70 gezerken 18 lira oldu buda yeterli sayıda lotu tpladıgı anda %70 ve üzeri artık gelecegi parlak olur rtlb a1 vs iştirakleri oldukca iyi ve a1 borsa istanbulda agırlıklı bir kurum dediği oluyo hisselerde etkili bu a1 kurumu büyük bir yatırım şirketi ve sahibi güler zamanında finans ginansal kiralamayı 180 lira olacak deseler gülerdik oldu buda olacak ben inanmıyorum diger kurumların elindeki hisselerde a1 e ait sadece finans üstünden baskı oluluyor kagıtta yakında diğer kurumların a1 e virmanıyla a1 elindeki lot sayısı ve %70 üzeri şirketi topladıgı görülür tabandan yazdık ver bakalım lotumuz artsın batarsak beraber cıkarsakta muray güler kara murat

4. Yabancı ilgisi olmamasıda garip bence..çoktan üsüsmeleri lâzımdı geleceği parlak bu hisseye..ışte beni huylandıran tek şey bu..yabancının ilgisiz kalması.

5. [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

6. A1 denen kurum ecilc hisseyi portföye aldık dedi 2.99 dan 5.25 yaptı bilincli oyun milletin elinden ucuza kapmak isyiyo beklenti yok havasında sadece a1 deki sajipliliği %97 ve bugun a1 kurumu satsa 100 milyon üzeri fiyat biçer buradan anlaşılan ya murat güler hazırlıksız yakalandı hisse dagınık toplayamadı yada elindeki lotu artırmak için ugrasıyo yarın cıksa deseva1 capıtali halka acacagım vs piyasadan daha cok kazanır rtlb tam bir gizli kutu ya bu havada fabrikayı labaratuarı satar ya yabancı ortak gelir pd olayına fazla takılmamak lazım bi yeniden degerleme vs 0.30 düşer şimdi pahalı görünen rtlb güler vs yeşilholdıngde gözaltı pazarındayken 2 sandelye 1 masa diyorlardı içine gyo yapı wowwo koydu baksan hepside iç içe tek şirket ama hepdine ayrı şirket ünvanı verdi hop 2 liradan 35 lira ben inan bu krizi fırsata cebiremesse murat güler dünyanın en aptal insanı derim yönetim rtlb i saglıkta dünya devi yapamazsa güler holdıngı devler ligine atamassa kapatsın istanbulda mahalle arası bakkal calıştırsın zaten bu durumda yılda edilen kar bakkal kadar boşuna üzmesin milleti şirketi borsaya acık bir şirketi transtürkte nasıl oldu satılıyor vs 0.20 kutuştan 2 lira oldu birisine satsa gene bu fiyatlsrdan olmaz cünkü halka acılmak bir kurum için o kadar kolay degil prosüdürü cok a1 ve murat beye tek tavsiyem sen aracı kurumsun eczacıdan ettiğin kar ile hissene sahip cıksan dolasımda hisse bırakmassın her gün bir hissede sl sat yapıuon bistin kurdu olmışsun kactane spk var kacta broker var yanında küstürme bu yatırımcıyı kacarsa gelmez itibarin gider senin alış yaptıgın hiç bir senetten almaz bu yatırımcı itibar gider a1 capıtal iken rezil capital olursun hissene yatırımcına sahip cık 30 milyon dolasımda hissen var yarısı sendedir diğer yarısıylada hepsini al al ki millet adam görsün senin hissen altın olsun almaya milyon sıralar olsun

7. Murat güler rtlb de ipin ucunu 0.97 iken jisse fiyatı kacırdın şimdi kac liralarda senin yapacagın kar diğer kurumlar yaptı gülerdede kacırma ha gönül istermi ister pazartesi tabana iyi alışımız var ver keşke 1.35 bassanda dahada alsak ss bu hisseyi cıkaracaksın burası muz cumhutiyeti dehil içi boş şirket degil 26 milyon lira ile elinden gület hissesini biri gelir toplar alır galip öztürkün vanet e yaptıgı gibi ve otomatikman rtlbin de %13 ıcg fınansın %90 ve dolaylı yoldan rtlb %43 gibi holdingde a1 capıtalinde %97 si gider ecyatırımı nasıl 22 milyona aldılar zaten bu global krizde şirketler 3 aya yrni baronların eline gecer hepside %70 düştü abd ttilyon dolarlar bastı ve bu karsılıksız basılan para ile karsılıgı olan borsa varlıklaroçına yatırım yapıyorlar aklını kullan murat bey

8. Koyun sürüsü altın madeni buldu.Hem de en degerlisinden.Coban ve köpeği başka mecra da kurt da başka otlaklar da yakalandı.
    Geldiler , gördüler.Hircin bir koyun sürüsü...Madeni vermem de vermem diyor.Coban köpeği sürüyü dahitsyim dedi.Basaramadi. Coğunluk tutuyor hazineyi.Kurt , çakal, tilki hepsi dersini aldı.Acaba bu hazineyi bize yedirecekler mi?
    Siradaki oyun ne olabilir?
    Bol kazançlar.
    Yukarıdaki paydaşların görüşlerine katılıyorum.Az ve öz yazmak daha etkili.
    Glryh 2.30 lar da...

Sayfa 97/563 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •