Sayfa 372/563 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kabataslak bir hesapladim 9 aylik kar rakamimiz 60 - 65 milyon gibi olacak diye dusunuyorum.

toplamda 4 ceyrek karimiz 75-80 milyon civari olacaktir.

pddd 1 seviyesine hatta belki altina gelir fk miz 3.5 seviyesine gelir.

buyume muazzam gercekten (2021 kapanis bilancosunda ise gulerde net kar beklentim 85 milyon rtalb icin 130-140 milyon arasinda)

resmen bedavadan islem goruyoruz yahu

biri sonunda kesfedecek arkadas , bu devran hep boyle gitmeyecek insallahhhhh

"bir yatırım tavsiyesi değildir"
    Birisi keşfedemez bir borsacının kağıdını!

yahu birakin bu bağlamamin tellerini ; vakif is yatirima, sonra is vakifa satiyor hesabi. bi de ekibin diger elemanlari var üvertür olan.

bos hikayeler, alamazsiniz kardesim bu fiyatlardan hisse misse ! gordugunuz goreceginiz budur

3. vallahi 10.kademeye vakiftan 300 k.is yatırimdan 200.k mal alirim..isteyen olursa alip virman yapabilirim iki kademe karsiliginda...mal cok...alan yok.....3 veya 4 milyon lot cekilirse 4 tlye gider ancak..sen satmistin diyecek olursaniz spk nın tutarsiz karari sonrasi ana pazara gececek olmasi münasebetiyle az biraz aldim.evelden de temel verileri ve kar beklentisi icin almistim ama hic bir oyuncu alt pazarda %99u halka acik tahtanin altina yatmayacagi algısını pekostirip ayrilmistim....ama artik bir beklenti var Ana pazar... 4 ler benim icin..hedeftir. ancak piyasaya can para akisi sarti ile....ytd

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    Dostlar Abarti düsusler olmadikca #glryh yasak listesine ekledim..Sakin ha sakin ful girmeyin bu hisseye %20 maksimum...inatlasmayin..piyasadan büyük deilsiniz..Hersey karlilik deil..(kar geldi sonucu gördunüz)Hisseye asik olmayin..Hele hele o hisse alt pazarda ömür boyu bürut takasta islem göreecek imtiyazli payla yonetilecek ve patronu guven vermiyor ise Asla...Halka arz vs dogmamis cocuktan verim beklemek .
    niye simdi ?

5. sadece ana pazara gecis...bakin sevgili Hayek Sirketle ilgili dogru bilgi öngorüleriniz var.lakin bir hissenin pirim.yapabilmesi icin hisseye oyuncu (trader yatirimci..spekulatör)gelmeli..bunun sonucunda bir hacim olusur ve hisse dikkat ceker.bu eylemi gerceklestiren oyuncalar ise alt pazardaki hisseye para bağlamaz(3 gün ölü olur paraniz) nitekim eklediginiz yazimdan sonra sizlerin defaatle belirttigi tüm pozitif unsurlara ragmen...hisse prim yapmamis aksina değer kaybetmistir..taki bugüne kadar...bundan sonra büyük sebepler olmadikca pozitif olacaktir.özellkle ana pazara gecince..(buarada benim param kıymetlidir islemlerimin cogu daytrade şeklinde olup..piyasa ile inatlasan birisi deilim..biraz daha fazla cebime bakarim ama..etik olmayan islerde kesinlikle olmam burdaki ortakligim da kendime gore fazla deil.dolayisiyle sizleri etkileyecegimi sanmam ) gönlünüze göre versin...herkese selamlar
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    niye simdi ?

6.  Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    sadece ana pazara gecis...bakin sevgili Hayek Sirketle ilgili dogru bilgi öngorüleriniz var.lakin bir hissenin pirim.yapabilmesi icin hisseye oyuncu (trader yatirimci..spekulatör)gelmeli..bunun sonucunda bir hacim olusur ve hisse dikkat ceker.bu eylemi gerceklestiren oyuncalar ise alt pazardaki hisseye para bağlamaz(3 gün ölü olur paraniz) nitekim eklediginiz yazimdan sonra sizlerin defaatle belirttigi tüm pozitif unsurlara ragmen...hisse prim yapmamis aksina değer kaybetmistir..taki bugüne kadar...bundan sonra büyük sebepler olmadikca pozitif olacaktir.özellkle ana pazara gecince..(buarada benim param kıymetlidir islemlerimin cogu daytrade şeklinde olup..piyasa ile inatlasan birisi deilim..biraz daha fazla cebime bakarim ama..etik olmayan islerde kesinlikle olmam burdaki ortakligim da kendime gore fazla deil.dolayisiyle sizleri etkileyecegimi sanmam ) gönlünüze göre versin...herkese selamlar

sayın arkeo _antik rtalbi incelediniz mi bilmiyorum ama müthiş bir mal toplanmış çok çok güzel yukarı yönlü bir kanal oluşmuş bunu devamı 50 liralar bu kanal geçilince gülerde neler olur tahmin edemiyorum . gösterge degerleri okadar yüksek tutuluyor ki kimse almaya cesaret edemesin. bu çıkış yönü kanalı bize anlattıgına göre 3 aşagı 5 yukarı gidicek . uzundada kısadada güzel kazandıracagını düşünüyorum .gülerde rsi 48 altına düşmedikce sorun görmüyorum rsi 70 üstü satış . ytd

7. Milli Eğitim Bakanlığı*(MEB), özel eğitim kurumları ile barınma hizmeti veren özel öğrenci yurt ve pansiyonlarında, personelden haftada iki kez PCR testi talep edilmesini istedi.

Para basmaya devam..
    Her satış 3 ay hatta 6 ay sonrasının bile bilançosunu iyileştirir..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. evet inceledim icindeyim..cok hedef vermek istemiyorum
     Alıntı Originally Posted by asa1979 Yazıyı Oku
    sayın arkeo _antik rtalbi incelediniz mi bilmiyorum ama müthiş bir mal toplanmış çok çok güzel yukarı yönlü bir kanal oluşmuş bunu devamı 50 liralar bu kanal geçilince gülerde neler olur tahmin edemiyorum . gösterge degerleri okadar yüksek tutuluyor ki kimse almaya cesaret edemesin. bu çıkış yönü kanalı bize anlattıgına göre 3 aşagı 5 yukarı gidicek . uzundada kısadada güzel kazandıracagını düşünüyorum .gülerde rsi 48 altına düşmedikce sorun görmüyorum rsi 70 üstü satış . ytd

Sayfa 372/563 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •