Sayfa 160/563 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Ya bir patron şirketinin değerini yükseltmek istemez mi??
    Sadece 314 milyon lira piyasa değeri tam bir komedi..
    İçinde kendinden büyük değerleri var ama çatı holdingin değeri soğan cücüğü..
    Yunus Emre diyorya bir ben var benden içeru..aynı hesap. Bir Güler var gülerden içeri..
    Büyük şirketler ve bankalardaki piyasa değeri ucuzluğunu hantallıklarindan dolayı anlarım.Ancak Güler y.holding orta ölçekli bir şirket.Borsada emsalleri milyar liralara gittiler bu da bu karlılıkta hala buralarda..
    Ancak geçende yazdım Rtlab istirakı psikolojik olara ayağına piranga oldu..
    Pandemi bitiyor algısı yatırimcıyi haliyle rtlab in uzerindeki hikayenin sonu varsayımina getirtti..
    Bizim iştirakimiz olduğundan oradaki satış ister istemez gülerede baskı oluşturuyor..
    Bakalım patronun bir sonraki kap hamlesi ne olacak..
    Filmi sabirla izlemeyr devam..
    İnşaallah yonetmen filme A1 oyuncusunuda katarda bizde daha bir keyifle izleriz..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. toplam varlıklar 213,325,50den 582,294,25 tl olmuş . yani 2.5 katı . kar ise 4m den 96 m ye çıkmış 9.ayda kara göre kagıt 1.5 tl den en az 40 tl olması gerek . bu 96 m nin 3/1 rta dan geliyor. artı korona dışındaki hastalıklar içinde test kiti üretimi yapılıyor. son kapı 2 defa attı milletin anlaması için elisa yani hiv test kiti üretimi yapıcak .bu iyi bişey sadece koronaya baglamamak gerek. test kiti konusunda şirket arge yapıp büyüyor. murat gülerin alışkanlıkları var halka arzı çok seviyor. a.1 capitali bedelli ile dahada güçlü bir hale getiricek. bu yıl içinde bununda yapılacagını düşünüyorum. yatırım tavsiyesi degildir.

3. Hissenin "temel"inde sıkıntı yok diyenlere gülüyorum. Bizatihi "temel"inde asıl sıkıntı; o temel Muratçığımın ta kendisi. Şu finansal veriler başka bir hissede olmuş olsaydı fiyatı nerelerde olurdu bilinmez. Sayın patron özellikle şu bedelli ve tahsisli katakullileriyle çok tepki aldı. İşi uzatması ise kesinlikle hayrına değil. Yanlış yaptı.

4. Son 10 günde alanlar ve satanlar..
    Herkesin görebilği gibi hisse bariz bir şekilde 2-3 kurum tarafından toplanıyor..
    Hep dağınik küçüklerin satışı mevcut.
    Takası güzel..
    Zaten borsanın en ucuzlarından..
    Tekniğide geçen burada paylasmıstım hareketli ortalamalar sıkiştı ve karar aşamasında oldugunu söylüyor..
    Ben hala bezdirme yildirma oldugunu patronun kafa karıştirmak istediğini düsünüyorum..
    Bence UMUT var..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hissenin bedavanin bile ötesinde oldugunu gormek icin surda sadece 6 gun kaldi bilancoya

istedigi kadar baskilasin

bakalim hakkimizda hayirlisi

yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : hayek; 04-03-2021 saat: 12:59.

6. Bu şirket ne zaman alt pazar ve brüt takastan çıkaak bilgisi olna var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    Bu şirket ne zaman alt pazar ve brüt takastan çıkaak bilgisi olna var mı?
    geri alım yapması gerek bedelliden sonra çıkabilir .y.t.d

8. ekürüler bomba gibi patlamaya hazır bakalım hangisi önce patlıcak , güler brütten dolayı banko . kaldı 6 gün sabır y.t.d

Sayfa 160/563 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •