Sayfa 98/563 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 777 - 784 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. 1 ay önce üst yetkilisi bi tv de 1 kit 10 euro dan ihraç ediyoruz dedi iyimi super peki bugun kap a gelen aciklama da tam tersi 1.500bin e yakin kit su an sattik dedi bu da iyi peki 19mil ciro da netin nesi bu isin sonu mahkemede biter çünkü geçenlerde bi devlet yetkilisi bile bu kit ler 300 tl den şu an 75e 80 TL ye düştü dedi çok güzel buda 10euro rakamına geliyor sen 1.5mil kit den 19mil ciro da neyin nesi şimdi oysa 15mil euro karşılığı yaklaşık 108mil TL olması gerekirken degilmi Allah size ve burda ky ya bi kapı açtı ama ky bu kapıdan girmesin diye ky ya kapamaya çalışıyorlar ve rta 195bin küsür satmış A1 Yasam yani borsadabolmayan şirket üzerinden 935bin satış toplam önceki bi kaç yüz bin ile 1.5mil satış yaptık diyor şimdi ky dan parayı kaçırma derdine düştüler oysa işin üretimi rta da ve pazarlama işi A1 Yasam da oda borsada yok, bunlarda 15 den laboratuardan alıp 75 e ihraç ediyoruz derlerse glryh çok çok iyi yerlere gelir ve holding kısa süre sonra bu şirketi de halka açacaktır sonuçta finansman sağlamak şart yüksek fiyatlardan halka arz holdinge yüksek nakit girişi demek, bu glryh e yarayacak demekki burda hisseleri topladı ama rta ya yatırımcısına ekmek yedirmemeyi kafalarına sokmuşlar anlaşılan hisseleri toplayamadılar yazık orda yatırım yapan milletimin insanı sonuçta parasını yatırmış ayıp 8 yıldır bekliyorum diyen insan var günah bu mübarek gecede böyle katakulli haber le üzüyorlar.

2. tekrar baktım a1yaşam 'ın yarısı rta nın imiş güzelde niye 1 ay önce 10euro denen kit yaklaşık 12 TL 'den sattık diyorsunuz bunun bi izahı nı ky bekliyor ortada büyük bi bilinmezlik var sen gebelik kiti satmıyorsun bakanın bizzat kendi söyledi 300 TL lerden bugün 75e80 düştü kit fiyatı diye aradaki 63 TL nerede şimdi ky bunun peşinde. glryh a1yasam ı da halka açıcaz derse güzel olur.

3. Burada cok karışık işler var a1 yasam %55 i rtlb in %45 ümit fıratın ve en büyük satış a1 üzerinden kit ile ilgilirtlb 157 bin a1 yasam 1400milyon ithal edilen 300 bin adwt ve en önemlisi hammadde sıkıntısı olmassa üretim devam eder diyor stok az yani hammadde burada 19 milyonluk satıştan %45 ümit fırat 7 milyon hissesine düşer pay 12 milyon kalsa sadece satış gülere %43 üne 5 milyon satış düşer a1 capıtal vs diğer şirketler desek şirket içinde şirket artısı olmaz degil ama az olur malatya organizede 4 dönüm arazi almışlar üretim yeri yapcaz vs hiç olacak gibi şimdiden 1 lira olan rtlb 5 lira dolasımda 30 milyon 150milyon hisseden kitten cok kazandı 3 takla yapsa al satla al sana para gülere gelelim 26 milyon dolasım 52 milyonda burdan etti sana 200 milyon cepte ava giden avlanmasın dikkat etmekte fayda var

4. Rtlb 220 milyon şuan degeri güler 77 milyon şişik fiyatlar sonra aglama duvarı oluyor buralar yok cimere yazalımlar bimere yazalımlar stok yok hammadde stogu yok ithal bile etmiş kendileri direk veya dolaylı yoldan a1 yaşam karın en büyüğünü götürecek millet hayal alrçeninden önce iyi bir araştırma yapması lazım ytd degildir uyarı amaclıdır

5. İyilik meleğimiz gelmiş arkadaşlar

Benim aklım bana bile yetmiyor...

6.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Koyun sürüsü altın madeni buldu.Hem de en degerlisinden.Coban ve köpeği başka mecra da kurt da başka otlaklar da yakalandı.
    Geldiler , gördüler.Hircin bir koyun sürüsü...Madeni vermem de vermem diyor.Coban köpeği sürüyü dahitsyim dedi.Basaramadi. Coğunluk tutuyor hazineyi.Kurt , çakal, tilki hepsi dersini aldı.Acaba bu hazineyi bize yedirecekler mi?
    Siradaki oyun ne olabilir?
    Bol kazançlar.
    Yukarıdaki paydaşların görüşlerine katılıyorum.Az ve öz yazmak daha etkili.
    Glryh 2.30 lar da...
    Tilkiye sormuşlar :
    Tavuk kebabı yer misin
    Adamı güldürmeyin, demiş.

Glryh 2.70 lerde
    9 Nisan 2020

7. adamlar hammadde bitti demedi hammaddeyi artık yerli ürünlerden elde edeceğiz bunun hazırlığını yaptık dediler. 10 euro dan satış yaptıklarını açıkladıkları vakit ha koa altın madeni ha bu, çünkü bu satışlar bi kaç ay la kalmaz bu hastalık en az 5 yıl bu testi yapılmasını gerektirecek yoksa yeni bi dalga oluşturacak korkusu var ve ayli k 2mil üretim yıllık 24mil üretim demek bunuda 10 euro ile çarp 240mil euro eder yıl da bu küçük sermayeli şirketleri dev haline getirir isteyen değerlendirir borsa beklentiyi satın alır gerçekleştiğinde film biter. ayrıca güler holdingin payının az olması önemli değil rta nın yönetim kurulu başkanı murat güler işi çeviren finansın başında gulet holfing var.glryh 'ın sermayesi daha düşük hao var beraber gidecekler son yılların en büyük beklentili şirketleri oldular dd 1.6 olması ne ki dd 20 olanı gördük fk şimdi 50 olur 12 aylık kar ile egeen gibi 3 e4e bile düşer 240mileuro 1.7milyar yapıyor yıllık satış ciro hedefi bu beklenti şu an bu ve hayali değil gerçek rakam ayrıca borsada rta nın eşdeğeri yok bu fk ve dd nin ucunun açık olması demek borsa böyle çünkü. bu şirketlerin borsada bu yıl. 1.7milyar hedef dd orani var şu an. bu süreçte 5 çıkar 3 düşer katlanabilene tabiki. malı almamak değilde alamamak çıldırtır insanı, heep düşmesini beklerler, alanlar için sadece bu yıl için1.7milyar piyasa değeri var önünde bilanço hırsızlığı olmadığı sürece. 19mil un satılan malin ön avansı desinler 10eurodan sattık desinler asıl film başlar.

8. Kit 10 euro değil. 13 TL son kap açıklamasına göre. O yüzden biraz sakin... Çok gaza gelmeye gerek yok sayın hocam

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Sayfa 98/563 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •