Sayfa 494/563 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    içerik nerede göremedim sn. kobra
    Rta whaatsap ına güler hisse geri alımının genel kurulda görüşülmesi ve neden yapılmadığını yazdım. .bana gelen mesaj bu şekilde .......Güler genel kurulunda hisse alımı yapılacak denmedi. Murat bey bu konu yönetim kurulunun salahiyetindedir tek başına burda açıklama yapmak mevzuata uygun değil demişti

Mg bizzat güler yatırım için piyasa fiyatının ucuz olduğunu ve bu şekide olursa geri alım yapılacağını belirtti. Hatta mümkünse bu genel kurulun gündemine alıp onaylayalım dedi.
    ses kaydı bende mevcut.
    sonra ayşe terzi araya girdi. yönetim kurulunun karar almadan bu işlemin olamayacağını ifade edince önümüzdeki yıl genel kurulda onaylarız dedi
     Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku
    Rta whaatsap ına güler hisse geri alımının genel kurulda görüşülmesi ve neden yapılmadığını yazdım. .bana gelen mesaj bu şekilde .......Güler genel kurulunda hisse alımı yapılacak denmedi. Murat bey bu konu yönetim kurulunun salahiyetindedir tek başına burda açıklama yapmak mevzuata uygun değil demişti

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Mg bizzat güler yatırım için piyasa fiyatının ucuz olduğunu ve bu şekide olursa geri alım yapılacağını belirtti. Hatta mümkünse bu genel kurulun gündemine alıp onaylayalım dedi.
    ses kaydı bende mevcut.
    sonra ayşe terzi araya girdi. yönetim kurulunun karar almadan bu işlemin olamayacağını ifade edince önümüzdeki yıl genel kurulda onaylarız dedi
    Aralarında tiyatro çevirdiler, zaten söyledikleri şey de yalan. Genel kurul bir şirketteki en önemli ve son karar mekanizmasıdır. Tek bir önergeye bakardı geri alım programı açıklamak. Genel Kurul yaw, boru mu, yönetim kurulu dediğin nedir : MEMUR
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. Ömrümden bir yıl ve paramın üçte ikisini kaybeden biri olarak elimden bişey gelmez manevi olarak düşüncelerim bla bla bla....
    Bunca deneyimime rağmen ağır bedel ödeyerek ders almış oldum....
    Değil hisse yatırım hesaplarımı bile kapatıyorum...
    Paramı kaybettim neyseki aklmı kaybetmedim..
    YTD
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ses kaydı bende mevcut.
    Kime ne anlatıyoruz biz.. şirket artık bırak usulune uygun düşürmeyı. yalan söyleyerek vaad vererek yatırımcıyı soyuyor

6. Geri alım yaparım, vs konuşmları kuruldakı, bence danışıklı dövüştü.. adamlar artık yalan da söyluyor..

7. Gün gelecek hesap vereceksınız.. yalanlarınızda boğulursunuz umarım.. yalan söylemek nedır ? yakışır mı bır patrona yalan söylemek ? geri alacağım deyıp, sonra yatırımcı ılıskılerındekı eleman bız oyle demedık demiş.. bu şirketı bu sekılde yoneterek çok para kazanabılırsınız , ama ya karekter..!

8. Bu yalanlara bızlerı alet edıp, paramızı hıc edenlerden ınsallah hesap sorulur. şahsen benım hakkım ve hukukum haram zıkkım olsun. fitil fitil burnunuzdan gelsin. yalancı hereıfler .. gerı alım yapacakmış, bu şekılde kandırdınız bızlerı..şimdide söyledıgınız lafınızı yalanlayın..terbıyesızler

Sayfa 494/563 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •