Sayfa 218/563 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. güvendigim indektörler hala olumlu bi ters düz yaparmı acep ytd

2. av mevsimi ama kim kimi avlıyor bakalım görecegiz pasta atabilen var mı şimdiden teşekür ytd

3. Elimde haylice bundan ve nispeten az da rtalb var. Ama nedense benim hiç güvenim kalmadı. Rtalb gelen son cezadan sonra ikisindede olumsuz fiyatlama bekliyorum inşallah uzun süreli olmaz.

bu hafta türbülans olabilir demistik

gayet normal bir durum

yarin biraz daha problemli ve hatta anlamsiz fiyat hareketlerine sahne de olabilir

ama bu gürültü yarin bitecek

sonrasinda biraz stabilizasyon donemi ve sonra onumuzdeki hikayelere odaklanacagiz.

yatırım tavsiyesi değildir

yarin icin gelirse 5.50-5.60 kupon seviyelerinden yine ciddi alici olmayi hedefliyorum.

bugun 6'lara veren yarin 5.50'lere rahat verir.

ama yarin bu çile bitecek insallah. bir tek birlesme sonrasi bir miktar satis gelebilir , araci kurumlarindan T+2 yaptirabilenler icin.

Önümüzdeki hafta yeni rakamlara adaptasyon ve hisse bazli konsolidasyon olur.

6. 5.50 ye gelmesi demek bir dip yapması demek.Ozaman alım fırsatı vermiş olur.Gelecegini zannetmem ama keşke gelsede bizde alsak.ytd.Bugun 6 lara gelmesi öngörülür değildi acaba kim topladı ruchanları?ytd

7. kapanma önlemlerinin çok yetersiz oldugunu düşünüyorum . bistteki baskı bitti bu gün güzel yükseliş bekliyorum . gülerde ve rta da ikili tavan bekliyorum ytd.

8. Arkadaslar daha once sormustum yatirim hesabimda bedelli icin parami tutuyorum ne zamana kadar bu para benden alinir takip etmem gerekiyor mu yada birsey yapmam lazim mi Garanti Bankası kullanıyorum simdiden teşekkür ederim
     Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar oncelikle herkese bol kazançlar uzun zamandır bu piyasalarda islem yapmama ve bedelliye karsi olmama ragmen sirket fiyatinin cok ucuz oldugunu dusundugumden ilk defa bedelliye katılacağım ...
    Garanti kullaniyorum bugun mobil ve masaustu uygulamalarinin altini ustune getirdim bedelli icin parayi yatirabilecegim yeri bulamadim garanti kullanan varsa yardimci olmanizi rica ederim cevaplariniz icin simdiden cok teşekkür ederim

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 218/563 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •