Sayfa 496/563 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Çünkü adamın işe aldığı tüm personeller SPK . DAN ayrılan personeller. yanı içerden bitiriyor herşeyı.. ama bunları not edıyorum. kım spk dan ayrılmış, kım ayrılıp burda işe girmiş isim isim kaydedıp cımer ve spk ya yazıyorum. dava hakkım saklıdır ve bu kısılerı tlf ve maıllerı ıncelensın dıye..

2. adam genel kurulda yatırımcısının gözünün içine bakarak yalan söyledı; dedıkı heme hgerı alım yapacagım ama yapmıyor. terbıyesız herıfler.. genel kuruldakı tıcaret bakanlıgı komıserıne ulasmaya çalısıyorum. onuda dava edecegım ve sıkayet edecegım. oda kayıtları ıncelesın. murat guler gerı alım yapacagım dedıgıne şahıt. kamera kayıtlarından bulunur.. tıcaret bakalıgın gorevlı komıseı vardı genel kurulda bayan.. herkes onu bakanlıgı arayıp bulsun ve sıkayetını dıle getırsın

3. arkadaşlar genel kurulda kı bakanlık temsılcısıne ulasmaya calısıyorum. az kaldı. ona da dıyecegım.. gerı alıma ılıskın bılgılıerı neden kayıtlara gecırmedın. kamera kayıtları ıncelensın. varsa hata ve eksılklık dava acılsın..

4. Arkdaşlar istanbul ticaret il müdürlüğü ile görüştüm. güler yatırım holdıngın genel kurulunda görev aalan tıcaret bakanlığı temsılcısı, tıcaret bakanlıgı komıserının , genel kurula katılan şirket yonetım kurulu başkanı murat gulerın BU FİATLAR UCUZ, EGER BU ŞEKILDE DEVAM EDERSE GERI ALIM YAPACAGIZ, HATTA ŞİMDİDE MADDE ILAVE ETME DURUMUZ varmı şeklındekı beyanının kayıtlara neden geçmedıgını, bu duruma ılıskın kamera kayıtlarının dava hakkımızın saklı kalması kosulu ıle kayıtlarda turtlması talebımı ılettım.. mahkeme açmak ıcın evraklarmı hazırlıyorum..bu şirketın yatırımcı açısından çok olumsuz yonetıldıgı, konuya ılıskın zaman zaman spk dan uyaru-ı ve cezalar alındıgını , bunun ıcın bır ınceleme yapılması yonunde mahkeme hazırlıklarım devam edıyor..hepımız yazarsak ve kuruldakı kamera kayıtlarının ıncelenmesı talep edılerek ve atıfta bulunularak mahkeme ve cımere yazılması fayda saglayacaktır

5.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Arkdaşlar istanbul ticaret il müdürlüğü ile görüştüm. güler yatırım holdıngın genel kurulunda görev aalan tıcaret bakanlığı temsılcısı, tıcaret bakanlıgı komıserının , genel kurula katılan şirket yonetım kurulu başkanı murat gulerın BU FİATLAR UCUZ, EGER BU ŞEKILDE DEVAM EDERSE GERI ALIM YAPACAGIZ, HATTA ŞİMDİDE MADDE ILAVE ETME DURUMUZ varmı şeklındekı beyanının kayıtlara neden geçmedıgını, bu duruma ılıskın kamera kayıtlarının dava hakkımızın saklı kalması kosulu ıle kayıtlarda turtlması talebımı ılettım.. mahkeme açmak ıcın evraklarmı hazırlıyorum..bu şirketın yatırımcı açısından çok olumsuz yonetıldıgı, konuya ılıskın zaman zaman spk dan uyaru-ı ve cezalar alındıgını , bunun ıcın bır ınceleme yapılması yonunde mahkeme hazırlıklarım devam edıyor..hepımız yazarsak ve kuruldakı kamera kayıtlarının ıncelenmesı talep edılerek ve atıfta bulunularak mahkeme ve cımere yazılması fayda saglayacaktır
    Kimse elini taşın altına sokmayı istemiyor burada. .

bende ses kaydı mevcut

bildiğim kadarı ile ses kaydı delil kabul edilmiyor. Ama zaten genel kurul kayıtları talep edildiğinde net olarak görülür.

"aşağıdaki ifadeler bire bir doğrudur" yani
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    ... genel kurula katılan şirket yonetım kurulu başkanı murat gulerın BU FİATLAR UCUZ, EGER BU ŞEKILDE DEVAM EDERSE GERI ALIM YAPACAGIZ, HATTA ŞİMDİDE MADDE ILAVE ETME DURUMUZ varmı şeklındekı beyanının kayıtlara neden geçmedıgını....

Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku
    Zarar yazan sirket olur çıkmaz bir şey demem...Fk yüksek olur 20 50 100 çıkmaz bir şey denmez..GYO gibi değerleme karı ile Fk makyaj yapılır çıkmaz bir şey demem...ama Kar var Fk muazzam ama biz kazanamiyoruz. .
    sn. kobra konut fiyatlarındaki artış malum iken, değerleme raporlarına makyajlama diyerek önyargılı hareket etmemenizi öneririm naçizane.

örneğin özgyo 420 milyon piyasa değeri için 600 milyon üstü kar gelecek. fk: 0.68.

ama değerleme raporunu sizde incelerseniz göreceksiniz ki, nuvo dragos'ta raporda belirtilen fiyatlarda konut yok. rapor ciddi iskontolu hazırlanmış.

bu arada güler yatırımda sermaye kadar kar bekliyorum 110-120 arası ! bakalım göreceğiz tutacakmı ?"yatırım tavsiyesi değildir"

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. kobra konut fiyatlarındaki artış malum iken, değerleme raporlarına makyajlama diyerek önyargılı hareket etmemenizi öneririm naçizane.

örneğin özgyo 420 milyon piyasa değeri için 600 milyon üstü kar gelecek. fk: 0.68.

ama değerleme raporunu sizde incelerseniz göreceksiniz ki, nuvo dragos'ta raporda belirtilen fiyatlarda konut yok. rapor ciddi iskontolu hazırlanmış.

bu arada güler yatırımda sermaye kadar kar bekliyorum 110-120 arası ! bakalım göreceğiz tutacakmı ?"yatırım tavsiyesi değildir"
    tek başına değerleme raporu na bakmak yetmez... şirketin borcuna da bakmak lazım.. ozkgy fk si sngyo fk sida az...sonuç fk Tek başına yetmiyor..kısa vadeli uzun vadeli borçlara bakmak lazım.... Güler de değerleme raporu yapsa A1 değeri 500 RTA değeri 300 kendine düşen pay 800....600 milyon değerleme karı fk 0'5 olunca 3 fk kadar tavan mi yapacak..bence yapmaz..Borsanın en ucuz kağıt i...dardanel fk 1000.. boşuna konuşuyoruz..

Sayfa 496/563 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •