Sayfa 526/563 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

Bu hafta bilançolarda açıklandığına göre , rtalb genel kurulu da yaklaştığına göre rtalb bedelsiz sermaye artırımı haberi gelebilir. Aynı zamanda A1 Capital Spk onayı da gelebilir."yatırım tavsiyesi değildir"

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Güler bilançosu incelendiğinde artık sağlık tarafından gelen karlılığın bizim açımızdan çok fazla önemi kalmamış gibi duruyor. Toplam 142 milyon karımızın sadece 20 milyon'u buradan geliyor.
    Acil tarafından Rtalb'nin içindeki A1 Capital paylarına çözüm bulunarak sağlık tarafı satılmalıdır.
    A1 Girişim tarafının bize güç katacağını bu konuyu çok önemsediğimizi ifade etmiştik, bu konu üzerine çok durmuştuk. Paylarımız kuşa çevrilmeseydi şu an karımız 200 milyon olabilirdi sanırım. (rta'nın saçma malatya fabrikası yerine a1 girişime para aktarılabilirdi)
    İnanılmaz iyi bir bilanço, Murat tamamen bizi yanılttı muhteşem bir bilanço gönderdi. Şu bilanço ile 4 lira bile olsa 3 yıllık karımıza işlem görecek durumda olunacak. Artık pazartesin itibaren kopmamız lazım ! 142 milyon karı olan şirket 290 milyona işlem görmemesi lazım.
    Başka bir tabloda sağlık geliri 91 milyon gözüküyor sadece sağlık

sn. kobra rtalb + a1 life karı tabloda net olarak verilmiş gibi duruyor. sizinki hangi tablo ?
     Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku

4.  Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku
    29 ve 30 sayfada 2020 7 milyon katkısı 2021 34 milyon cikiyor

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Güler bilançosu incelendiğinde artık sağlık tarafından gelen karlılığın bizim açımızdan çok fazla önemi kalmamış gibi duruyor. Toplam 142 milyon karımızın sadece 20 milyon'u buradan geliyor.
    Acil tarafından Rtalb'nin içindeki A1 Capital paylarına çözüm bulunarak sağlık tarafı satılmalıdır.
    A1 Girişim tarafının bize güç katacağını bu konuyu çok önemsediğimizi ifade etmiştik, bu konu üzerine çok durmuştuk. Paylarımız kuşa çevrilmeseydi şu an karımız 200 milyon olabilirdi sanırım. (rta'nın saçma malatya fabrikası yerine a1 girişime para aktarılabilirdi)
    İnanılmaz iyi bir bilanço, Murat tamamen bizi yanılttı muhteşem bir bilanço gönderdi. Şu bilanço ile 4 lira bile olsa 3 yıllık karımıza işlem görecek durumda olunacak. Artık pazartesin itibaren kopmamız lazım ! 142 milyon karı olan şirket 290 milyona işlem görmemesi lazım.
    Pazartesi tavandan almaya hazırım. Klasik olacak ama sıra gelirse.

Satıcının olmadığı bir tahta düşünün; spek daha ne kadar aşağı basabilir ki bu saatten sonra. Rasyolar ortada.!

Gerçekler satılır desek, fiyat ortada; çift hane olsak kâr satışı beklerim derdim. Nerden tutsanız manyakça.

Daha önce dediğim gibi, bekleyip sabreden gerçek yatırımcı Murat Güler ile barışmalı artık. Murat Güler yatırımcısına kendisine inananlara muazzam bir hediye vermiştir.

Yiğidi öldür hakkını yeme derler..!

GLRYH forumlarında fiyat kendini buldukça küfür ve hakaretlerin yerini övgü ve alkışın alacağı kanaatindeyim..

Haa, yapılanlar; çekilen onca çile stres unutulur mu.!?

Ytd..

6. GLRYH tahtası uzun zamandır sığ olması nedeniyle trade etmediğim bir yerdi. En sonki harekette sayın hayek bir şeyler yapmıştı ama o zaman bende yoktu. Şimdi de yok ama sanırım Pazartesi'den itibaren yeni gelecek müşterilerle birlikte bu anlamda çok güzel fırsatlar verecektir. Ben bu tip hisselerde futbolcu gibiyimdir; maçımı oynar kazanır ya da kaybederim. Kaybettiğim günün akşamında da "önümüzdeki maçlara bakacağız" der keyfime bakarım.

Bana göre hakem düdüğü çaldı ve maç başladı abi. Herkese bol kazançlar.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

biz uzun dönemdir yatırımcıyız tahtada (arada çaktığımız trade malları hariç)

şu bilanço 2021/12 bilançoları içinde gelen en fantastik 5 bilançodan birisidir bist içinde.

artık yol almamız lazım, 4 liraya soluksuz gitsek ancak 3 yıllık kar rakamına işlem görmüş oluyoruz.

artık güler tarafının lokomotif olmasını, rtalb'nin de onu takip etmesi beklenebilir. her iki tahta içinde güzel bir pazartesi olacağını bekliyorum ama sonrası ne olacak önemli olan o.

bilanço geldiğine göre rtalb bedelsiz haberi gelebilir, a1 spk onayı gelebilir bir anda vites artırabilirler. sonuçta her iki hissede dip fiyatlarda sürünüyor

8. Ne kadarda ıyımser ınsanlar, pazartesı ıcın bırı ; tavandan alırım dıyor, diğeri soluksuz 4 olur dıyor, bır baskası maç başladı dıyor, dıgerı bıstın en guzel 5 bılancosundan bırı dıyor. bu yazılanlar dogrumu ? evet dogru, kağıt uzerınde doğru.. ya reel durum ; dönelım bakalım gerıye doğru reel durum oylemı ? mesela son ıkı yıldır bır tane olumlu haberı; haber oncesı yada sonrası fıatladımı ? hayır fıatlamadı, pekı bu guzellemelerı yapan arkadaşlar bu hısseye yenı gırdı ve murat gulerı tanımıyorlar mı ? hayır tanıyorlar, e buna ragmen neden boyle guzellemeler.. yapıyorlar ? sanırım ıyı nıyetlıler !!! onumuzdekı hafta umarım yenı kurbanlar gelmez..bır hısse sadece temel verılerı ıle mı fıatlar, ? hayır o hısseyı yonetlerın karekterıde onemlıdır? pekı bu hısseyı yonetenlerın karekterını bu guzellemlerı yazanlar Bılmıyormu ? bılıyor,, e buna ragmen neden guzelleme yapıyorlar, deneyımlı yatırımcılarda.. ŞAŞIRTICI !! bu arada ınsallah gıder ve tek bır magdur dahı kalmaz.. ama sız de takdır edersınız kı bu adam YATIRIMCI DUSMANI...!! ınsallah ben yanılırım burda yazanlar haklı cıkar.. Bu arada bu sırketın malı verılerı dunde ıyıdı, beklentılerıde dunde ıyıdı. pek fıatı ıyı oldumu ? malı verılerın ıyı oldugu bugun anlasılmadı kı.. DIKKAT MURAT GULER CIKABILIR !! YATIRIMCISI ILE ALAY EDEN MURTA GULER ! YTD. ben bu olumsuz beklentıyı neden yapıyorum pekı? haksızmıyım, yooo vıjdanlı olan tahtayı bılen herkes haklılık payı var der. İNSALLAH BU ARADA CIKAR. VE BEN DUSUNCEMDE YANILIRIM...Yatırım tavsıyesı asla degıldır..

Sayfa 526/563 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •