Sayfa 541/563 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Alanlar artık satmamaya başladı. İyi haber olabilir...İlk hedefi 3.5 gibi duruyor, geçerse çanak katlama yapabilir. Pardus halka arzından sonra asıl beklenti A1 Capital. 138 milyon Tl sermayeye 74 milyon Tl kâr yazan INFO piyasa değeri 1.2 milyar Tl oldu. 100 milyon Tl sermayeye 69 milyon Tl kâr getiren A1 Capital'in piyasa değeri en az 1.5 milyar Tl olmalı.

GLRYH piyasa değeri şu an 339 milyon Tl...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Bu hafta 3 ü devirecek inşallah
    mızrak çuvala sığmaz

3. Pardus hayırlı olsun belki yukarı ivme yaratır. .artık hepimizin yüzü güler olsun

4. banada şurdan mantıklı geldı, madem bu arz iyi neden guler holdıng olumlu fıatlamıyor ? sahıbı guler holdıng, bırazda olsa olumlu etkı etmez mı ? ama etmedı ! PARDUS halka arzına adama bak direkmen almayın. patronun çok uyarı ve cazalar aldıgını ıyı bır patron olmadıgını. murta gulerın tehlıkelı oldugunu yazıyor.. ozellıkle 9 dakıkadan sonra ızleyın.. iyi şirket olsa mgüler holdıng prım yapardı dıyor. benım tam bılgım yok. sızler ne dusunuyorsunuz ? vıdeo burada. adam resmen karaladı mı, dogrularımı soyled anlamadım. vıdeo lınk : https://www.youtube.com/watch?v=ACUTV6uEuZA

5.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    banada şurdan mantıklı geldı, madem bu arz iyi neden guler holdıng olumlu fıatlamıyor ? sahıbı guler holdıng, bırazda olsa olumlu etkı etmez mı ? ama etmedı ! PARDUS halka arzına adama bak direkmen almayın. patronun çok uyarı ve cazalar aldıgını ıyı bır patron olmadıgını. murta gulerın tehlıkelı oldugunu yazıyor.. ozellıkle 9 dakıkadan sonra ızleyın.. iyi şirket olsa mgüler holdıng prım yapardı dıyor. benım tam bılgım yok. sızler ne dusunuyorsunuz ? vıdeo burada. adam resmen karaladı mı, dogrularımı soyled anlamadım. vıdeo lınk : https://www.youtube.com/watch?v=ACUTV6uEuZA
    YouTube hazırlayan arkadaş tam bir cahil ,verdiği neredeyse tüm bilgiler yanlış bu iş bukadar kolay yapılmamalı

6. A1 Capital'in oyuna dahil olması nasıl bir sinerji yaratacak dur bakalım. Muratçığım baktı biz tahta yapamıyoruz kendi dahil oldu sanki...

7. 2.80 e 11 milyon alımı patronmu girdi,dedi nedir bunun

8. 11.5 milyon lot için bence 2 ihtimal var.Tabiki senaryo benim düşüncelerim.
    1) Yanlışlıkla yazdı tahta sahibi
    2) Başka bir büyük oyuncu tahta sahibine mesaj veriyor aşağı basarsan malını kaptirirsin, çıkar beni uğraştırma.

Sayfa 541/563 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •