Sayfa 140/563 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

yine bkz. Kuyas 2020 yilinin ortasinda yapmis oldugu bedelli sermaye artirimina iliskin asagida koyu olarak belirttigim.yerlerde

"Birincil pazar satisi sonrasinda satilamayan pay olursa bile bunun alimi icin "taahhut veremiyoruz" demektedir."

2. taahhud...tahtayi ciddi rahatlatir...normal bedellilerin ruchan pazarinda baski olur..burda akilli yatirimci ruchani zaten ortalama fiyattan Murat Gülere satabilecegi icin tutacaktir...olagan olarak fiyatlarda yukari gider...eger bu tahhüd baska bir hissede verilseydi..ruchan pazarinda marj %100 dür..ben kar suyunu kacirayim..kuyaş bedellisinde bu taahüd yok iken bile o marj olustu..izmdc de tamamen katilim amacli yukari surulurdü..bizde durum başka...takdir piyasanindir..piyasa denilenide benim gibi 5 kisi olusturuyorya neyse ..Z kusagı...ayarları bozdu..twiter yorumlarindan biraz uzak durup sinei hisse nete yazmak istedim.selamlar..

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Spk %300 bedelliye bu taahhüt olmasa izin vermezdi bu kadar söyleyeyim sen tüm hisseni sat sonra %300 bedelli açıkla olacak işmi ?

4.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Spk %300 bedelliye bu taahhüt olmasa izin vermezdi bu kadar söyleyeyim sen tüm hisseni sat sonra %300 bedelli açıkla olacak işmi ?
    SPK zenginlerin menfaatleri için kurulmuş bir kuruluş hocam. Taahhüdü geçtim sırf içeriğinde RTA tahsisli beyanı geçtiği için bile izin vermemesi gerekirdi. Tahsisli sermaye artışları batık şirketlerde kullanılan bir yöntem, RTA gibi para basan bir şirketin (ki sadece A1 den neredeyse sermayesi kadar kâr gelecek) tahsisli sermaye enjeksiyonu ile ne işi olur.

Düzen böyle maalesef ve biz de bu oyunun kurallarına uymak mecburiyetindeyiz.

5. endeks artı gunlerınde mallasıyor nedense

yine ilginc bir kapanis oldu

sirket bildirimde gondermedi bu da ilginc

artik sanirim diyorum pazartesi bolunecek

7. RTA'nın vergi bildirimi de gelmedi bu da ilginç. Baya bi ilginçlikler var hadi hayırlısı. Kaydur kuydur işlerini tamamlayamadılar ellam.

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    RTA'nın vergi bildirimi de gelmedi bu da ilginç. Baya bi ilginçlikler var hadi hayırlısı. Kaydur kuydur işlerini tamamlayamadılar ellam.
    Rta dmo satışlarından para kazandığını sanmıyorum Murat Güler bağış yapmak istiyorsa kendi cebinden versin şirket olarak bunu yapamaz emsal ne ise o fiyattan dmo vermeli yaptığı bildiğin suç

Sayfa 140/563 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •